Remonty domów i kamienic w Nowym Sączu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Budynków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 921 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wiele osób decyduje się na zakup i remont starego budynku w celu zamieszkania w nim. Podobnie sprawa ma miejsce w przypadku remontów mieszkań oraz remontów biur, gdzie zakup starych pomieszczeń często jest bardzo opłacalną inwestycją. Budynki tego rodzaju mogą posiadać atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Remonty budynków zdarzają się być formą podniesienia standardu nieruchomości – poprzez niewielki wkład w odświeżenie wyglądu pomieszczenia można odsprzedać posiadłość z dużym zyskiem. Poznaj najważniejsze informacje o remontach budynków sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Koniecznie zobacz też ranking najlepszych specjalistów.

Kapitalny remont budynku gospodarczego często bywa dużym wyzwaniem i doprowadzenie go do aktualnych norm może okazać się problematyczne. Przed rozpoczęciem prac warto zadbać o wszystkie niezbędne formalności oraz projekt remontu budynku, by bez przeszkód można przejść do zadań właściwych. Podczas odnawiania budynków przez firmy remontowe, wyróżniamy zazwyczaj kilka głównych etapów prac:

 • Podbijanie fundamentów - w wielu przypadkach jest to niezbędne rozwiązanie umożliwiające wykonywanie dalszych robót. Fundamenty są bardzo ważną częścią budynku, na której spoczywa cała jego konstrukcja. Z czasem mogą coraz bardziej osiadać, bądź ulegać podmywaniu. Z tego powodu konieczne może stać się ich podbicie oraz wzmocnienie, co w późniejszym czasie umożliwi także powiększenie piwnicy bądź stworzenie nadbudowy. Podbijanie fundamentów polega na wykopaniu gruntu, zadeskowaniu i zabetonowaniu wymienionej ławy oraz zamontowaniu skutecznej izolacji przeciwwilgociowej.
 • Osuszanie konstrukcji - proces ten powinien zawsze być poprzedzony zlokalizowaniem przyczyny problemu. Bez jej usunięcia na nic zda się nawet najdokładniejsze osuszenie murów. Remont budynku zabytkowego często rozpoczyna się od usunięcia wilgoci ze ścian i pomieszczeń, która powoduje wysokie straty ciepła, powstawanie toksycznych grzybów na ścianach oraz odpadanie tynku. Aby temu zapobiec, konieczne jest osuszenie ścian budynku i sprawdzenie szczelności wszystkich instalacji. Proces osuszania najczęściej wykonuje się poprzez wietrzenie i ogrzewanie pomieszczeń, jednak jest on czasochłonny i problematyczny. Dużo lepiej zastosować profesjonalne osuszacze powietrza, które sprawnie usuną wilgoć zalegającą w ścianach. W najgorszym stanie są przeważnie toalety, które mogą wymagać osobnego remontu łazienki.
 • Odnowienie elewacji - po zakończonym osuszaniu ścian, można bez przeszkód przystąpić do odnowienia stanu wizualnego budynku. W starym budownictwie najczęściej nie stosowano żadnych ociepleń i zdecydowanie warto je uzupełnić. Przed wykonaniem elewacji należy zaizolować wszystkie zewnętrzne ściany budynku, co pozwoli znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.
 • Remont konstrukcji oraz pokrycia dachu - dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Odpowiednio zbudowany i zaizolowany może przynieść znaczące oszczędności na ogrzewaniu, a także mocno zwiększyć nasz komfort życia za sprawą izolacji akustycznej. Remont starego budynku musi zawierać sprawdzenie stanu więźby dachowej i jej ewentualną naprawę. W przypadku naprawy starych domów pierwotne pokrycie dachowe często jest usuwane, a na jego miejsce montowane jest nowe. Obecnie istnieje kilka rodzajów pokryć dachowych, a każde z nich ma swoje zalety oraz wady.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów budynków w Nowym Sączu

Remonty domów i kamienic Nowy Sącz

Arkadiusz Kleszno

7 opinii

Arkadiusz Kleszno oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Nowego Sącza i okolic. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Dobra Firma Remontowo Budowlana Nowy Sącz

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

6 opinii

Dobra firma remontowo budowlana USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

X BUILD TEAM - Staranny Remont Stropu Drewnianego Nowy Sącz

Staranny Remont Stropu Drewnianego Nowy Sącz

4 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od remontu stropu drewnianego to powierz tę kwestię specjalistom z X BUILD TEAM. Nowy Sącz i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

GRUPA LACH - Rewelacyjne Remonty Starych Domów Nowy Sącz

GRUPA LACH

6 opinii

Zachwyci Cię fachowe działanie GRUPA LACH w okolicach Nowego Sącza. Ta firma remontowo budowlana ma wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację remontów starych domów zakończą szybko i z dokładnością. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

NANO HOUSE BUDOWNICTWO - Doskonały Remont Budowlany Nowy Sącz

NANO HOUSE BUDOWNICTWO

14 opinii

Wykonanie remontu budowlanego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. NANO HOUSE BUDOWNICTWO ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Jacek Czyszczoń - Usługi Remontowo - Budowlane - Solidne Remonty Starych Domów w Nowym Sączu

Solidne Remonty Starych Domów w Nowym Sączu

5 opinii

Jesteś zdania, że solidne remonty starych domów to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MG-BUD Marcin Głąb - Znakomity Remont Stropu Drewnianego Nowy Sącz

MG-BUD Marcin Głąb

2 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie remontu stropu drewnianego i zatrudnij MG-BUD Marcin Głąb. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Faron - Solidny Remont Budowlany Nowy Sącz

Faron

3 opinie

Zachwyci Cię sprawne działanie Faron w okolicach Nowego Sącza. Ta firma remontowo budowlana ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontu budowlanego wykonają szybko i z dokładnością. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Krzysztof - Porządne Remonty Budynków Nowy Sącz

Krzysztof

1 opinia

Pochłonie Cię profesjonalne działanie Krzysztof w miejscowości Nowy Sącz. Ta firma remontowo budowlana ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów budynków zakończą szybko. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Hz Bud Zbigniew Banasik - Pierwszorzędne Remonty Domu Nowy Sącz

Hz Bud Zbigniew Banasik

3 opinie

Jeżeli szukasz pierwszorzędnej ekipy remontowej od remontów domu to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Hz Bud Zbigniew Banasik. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 30 zleceń na remonty budynków w Nowym Sączu

Sumienna Ekipa Remontowa Nowy Sącz

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: elewacja Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 12m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: remont tarasu lub balkonu D...

 • Nowy Sącz

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 21:30

Szukam firmy remontowej, do 100m², Nowy Sącz

Remontowany budynek: wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: wejście do budynku Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: ułożenie glazury lub terako...

 • Nowy Sącz

2024-04-06 do 2024-04-14
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na remont budynku, do 100m², Nowy Sącz

Wpraw w zachwyt Klienta profesjonalnym działaniem w miejscowości Nowy Sącz. Jako znana firma remontowo budowlana wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na remont budynku, do 100m²" i zapewnij, że realizacja remontu budowlanego zostanie zakończona z należytą uwagą. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Nowy Sącz

2024-04-06 do 2024-04-14
dodano 7 dni temu

Rewelacyjny Remont Budowlany Nowy Sącz

Gdy szukasz Klienta, a Twoja firma to rewelacyjna ekipa remontowa od remontu budowlanego to jako firma z wysokimi kompetencjami poznaj szczegóły tego zapytania. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Nowy Sącz

2024-02-16 do 2024-02-24

Zapotrzebowanie na remont budynku, 101-200m², Nowy Sącz

Przygotowanie remontów budynków dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na remont budynku, 101-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nowy Sącz

2024-02-08 do 2024-02-16

Najlepsza Firma Remontowo Budowlana Nowy Sącz

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 38m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: instalacja h...

 • Nowy Sącz

2024-01-29 do 2024-01-29

Świetny Remont Budowlany

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od remontu budowlanego. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na remont budynku, do 100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Krynica-Zdrój

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Szukam firmy remontowej, do 100m², Krynica-Zdrój

Remontowany budynek: dom Remontowane pomieszczenia: balkony Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: malowanie Dodatkowe prace i wymagania: Zle...

 • Krynica-Zdrój

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Potrzebna ekipa na generalny remont domudo 100m², Tylicz

Poszukiwana jest rewelacyjna firma remontowo budowlana działająca na terenie Małopolskiego. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Potrzebna ekipa na generalny remont domudo 100m². Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Tylicz

2024-03-04 do 2024-03-12

Profesjonalny Remont Budowlany

Remontowany budynek: Drewniana Stodoła Remontowane pomieszczenia: Adaptacja starej ,drewnianej stodoły na cele mieszkalne Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Ro...

 • Chomranice

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 12:10

Doświadczona Firma Remontowo Budowlana

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa, korytarz, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Zlecone prace...

 • Tuchów

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Świetny Remont Budowlany

Zrealizowanie remontu budowlanego dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na remont budynku, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Biecz

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 6 dni temu

Perfekcyjne Remonty Budynków Nowy Sącz

Jeśli szukasz zlecenia, a Twoja firma to perfekcyjna ekipa remontowa od remontów budynków to jako firma mająca wykwalifikowaną kadrę poznaj szczegóły tego zapytania. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Ryglice

2024-02-04 do 2024-02-12

Dam zlecenie na generalny remont domu, 50m², Brzesko

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na generalny remont domu, 50m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Brzeska i okolic. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Brzesko

2024-01-29 do 2024-02-04

Zapotrzebowanie na remont budynku, 55m², Łapanów

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Łapanów

2024-02-22 do 2024-03-01

Zapytanie o remont budynku, 7m², Bochnia

To zlecenie o treści - Zapytanie o remont budynku, 7m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z Bochni oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Bochnia

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na remont budynku, 101-200m², Bochnia

Jako dobra firma remontowo budowlana z Bochni i prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Bochnia

2024-01-28 do 2024-02-05

Dobra Ekipa Remontowa

Remontowany budynek: Chodnik,wjazd na posesję Remontowane pomieszczenia: Chonik, wjazd na posesję Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykona...

 • Bochnia

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na remont budynku, do 100m², Tarnów

Składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na remont budynku, do 100m²". Jako dobra firma remontowo budowlana, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Tarnów

2024-03-06 do 2024-03-14

Doskonałej Jakości Remont Budowlany

Remontowany budynek: dom Remontowane pomieszczenia: Pokój Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prace murarskie, prace tynkarskie, malow...

 • Tarnów

2024-04-01 do 2024-04-09

Szukam firmy remontowej, 60m², Tarnów

Remontowany budynek: dom Remontowane pomieszczenia: Piwnica Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: 60m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: Remont piwnicy oraz fundamentów Doda...

 • Tarnów

2024-03-12 do 2024-03-20

Szukam firmy remontowej, 301-500m², Tarnów

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: balkony i ocieplenie Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 301-500m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: remont tara...

 • Tarnów

2024-04-06 do 2024-04-14
dodano 7 dni temu

Profesjonalna Firma Remontowo Budowlana

Jako profesjonalna firma remontowo budowlana z miejscowości Tarnów oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarnów

2024-02-26 do 2024-03-05

Dam zlecenie na generalny remont budynku wielorodzinnego, 101-200m², Kłaj

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane ogłoszenie do ekipy remontowej, o treści - Dam zlecenie na generalny remont budynku wielorodzinnego, 101-200m². Jako Profesjonaliści zaplanuj i dokładnie zrealizuj prace. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Kłaj

2024-01-31 do 2024-02-08

Remont Budowlany

Olśnij Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w miejscowości Małopolskie. Jako znana firma remontowo budowlana podejmij się zlecenia "Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 101-200m²" i udowodnij, że realizacja remontu budowlanego zostanie zakończona szybko. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rzepiska

2023-11-13 do 2023-11-21

Dam zlecenie na generalny remont budynku wielorodzinnego, do 100m², Jasło

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie biurowe, elewacja Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prace ...

 • Jasło

2023-10-10 do 2023-10-18

Potrzebna ekipa na kompleksowe wykończenie domu95m², Jasło

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze zlecenie skierowane do ekipy remontowej, mające treść - Potrzebna ekipa na kompleksowe wykończenie domu95m². Jako Eksperci przeanalizuj i dokładnie zakończ zlecenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Jasło

2024-03-21 do 2024-03-29

Generalny remont budynku użyteczności publicznej, 101-200m², Jasło

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prac...

 • Jasło

2023-09-26 do 2023-10-04

Zlecę generalny remont budynku użyteczności publicznej, 201-300m², Jasło

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa, korytarz, pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Zlecone prace: generalny remont Rod...

 • Jasło

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Szukam firmy remontowej, 101-200m², Rajsko

Jako znakomita ekipa remontowa oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto współpracować, gdyż masz doświadczenie w branży, odpowiedz na to zapytanie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Rajsko

2024-02-12 do 2024-02-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Budynków

Najczęstsze pytania o remontach domów i kamienic

Kiedy należy przeprowadzić generalny remont budynku?

Prace remontowe należy planować wtedy, gdy korzystanie z danego budynku stwarza realne zagrożenie zdrowia lub życia jego mieszkańców. Pleśń na ścianach bądź wysoka wilgoć w pomieszczeniach są bardzo szkodliwe i powinny natychmiast zostać usunięte poprzez ocieplenie budynku. Podobnie wygląda sprawa z wszelkimi pęknięciami oraz nieszczelnością dachu. Gdy naprawa poszczególnych awarii przestaje być opłacalna, warto zdecydować się na wykonanie kapitalnego remontu budynku. Prace najlepiej dostosować do aktualnych pór roku, tak by nie kolidowały one z wymaganymi czynnościami.

Jakie koszty trzeba ponieść w przypadku remontu całego budynku?

Koszty remontów starego budownictwa nie są niskie. Uśredniając wszystkie koszty, można przyjąć, że remontując dom o powierzchni około 100 m2 za same materiały przyjdzie nam zapłacić od 40 000 do 70 000 złotych. Cena robocizny jest jeszcze wyższa i za dom podobnej wielkości wyniesie od 50 000 do 100 000 złotych. Koszty te i tak są znacznie mniejsze niż w przypadku budowy nowego domu, dlatego remonty starych budynków cieszą się tak dużym powodzeniem. Istnieją budynki tak bardzo zniszczone, że koszt ich naprawy będzie znacznie przewyższał koszt budowy nowego domu. Z tego powodu na samym wstępie należy się zastanowić, czy remont budynku jest opłacalny.

Jeśli chodzi o odnowienie budynku mieszkalnego – można uzyskać nawet 90% dofinansowania przy wymianie poszczególnych elementów podczas remontu, jeżeli osoby mieszkające w nim posiadają niskie dochody. W przypadku zabytkowych budynków, można uzyskać dotację na remont sięgające nawet do 100% nakładu. Należy pamiętać, że dofinansowania przy pracach remontowych zabytków są obwarowane restrykcyjnymi wymogami nakładanymi przez państwo.

Gdzie znaleźć specjalistę zajmującego się przeprowadzaniem remontów budynków?

Planując remont budynku mieszkalnego, warto poszukać sprawdzonych specjalistów do wykonania najważniejszych prac. Szczególnie mowa tutaj o remoncie fundamentów oraz dachu, gdzie każde niedociągnięcie będzie pociągać za sobą kolejne konsekwencje. Poszukiwania odpowiedniej firmy warto oprzeć o Internet, gdzie dostępne są wszystkie działalności obecne na rynku. Przed decyzją warto zapoznać się z opiniami innych osób na temat interesujących nas firm, ponieważ mogą one trafnie zobrazować rzeczywistą jakość oferowanych usług. Ważne jest również doświadczenie firmy w podobnych zleceniach. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów od remontów budynków

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Budynków