Ogrodnik we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Pielęgnacji Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 685 297 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
644 507 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników we Wrocławiu

Ogrodnik Wrocław

Solidne Nawożenie Roślin Wrocław

39 opinii

Solidne nawożenie roślin to życiowa pasja ekipy z firmy Alpi-GardenMac - są zawodowcami w tym fachu. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Tomasz Wajda - Porządna Opieka Nad Ogrodami Wrocław

Tomasz Wajda

36 opinii

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od opieki nad ogrodami? Wykorzystaj kompetencje Tomasz Wajda. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

AGRO dom Agnieszka Szkaradek - Rewelacyjna Pielęgnacja Ogrodów Wrocław

AGRO dom Agnieszka Szkaradek

9 opinii

Wciąż potrzebujesz specjalisty od pielęgnacji ogrodów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry AGRO dom Agnieszka Szkaradek. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

FAMA Wycinka i Pielęgnacja Drzew - Pierwszorzędne Prace Ogrodowe Wrocław

FAMA Wycinka i Pielęgnacja Drzew

9 opinii

Firma FAMA Wycinka i Pielęgnacja Drzew oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Wrocławia i z sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Lendar - Profesjonalna Pielęgnacja Ogrodów we Wrocławiu

Profesjonalna Pielęgnacja Ogrodów we Wrocławiu

9 opinii

Według Ciebie profesjonalna pielęgnacja ogrodów to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Nasze Ogrody Monika Wcisło - Świetna Opieka Nad Ogrodami Wrocław

Nasze Ogrody Monika Wcisło

9 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od opieki nad ogrodami? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Nasze Ogrody Monika Wcisło. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Kaba Barbara Kamińska - Rewelacyjne Odchwaszczanie Wrocław

Rewelacyjne Odchwaszczanie Wrocław

8 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Kaba Barbara Kamińska wykonują usługi z zakresu odchwaszczania, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Blue Madness Adam Wojtaś - Najlepsze Odchwaszczanie Wrocław

Blue Madness Adam Wojtaś

8 opinii

Powierz usługę odchwaszczania profesjonalistom firmy Blue Madness Adam Wojtaś z miejscowości Wrocław. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wrocławia są w ścisłej czołówce. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Joanna Macek Green Octopus - Pierwszorzędne Nawożenie Roślin Wrocław

Joanna Macek Green Octopus

7 opinii

Zleć usługę pierwszorzędnego nawożenia roślin fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Wrocław i sąsiednich miast. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Mateusz Company - Najwyższej Klasy Sadzenie Roślin Wrocław

Mateusz Company

6 opinii

Zleć zadanie sadzenia roślin profesjonalistom z miejscowości Wrocław. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Wrocławia są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 25 zleceń na ogrodnika we Wrocławiu

Doświadczona Firma Ogrodnicza Wrocław

Dla Klienta namierzenie doświadczonej firmy ogrodniczej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 5 dni temu

Doskonałe Prace Ogrodnicze Wrocław

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: do 50 m² Zakres prac: przycinanie, nasadzanie roślin, prace porządkowe Częstotliwość zlecenia: jednorazowe Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-05-14 do 2024-05-22
dodano 6 dni temu

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów Wrocław

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 51-100m² Zakres prac: kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: jednorazowe Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Wrocław

2024-05-08 do 2024-05-16

Kompetentni Ogrodnicy Wrocław

Zleceniodawca, który szuka usługi ogrodniczej musi zgłosić się do ogrodnika takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Wrocław

2024-04-17 do 2024-04-17

Opieka Na Ogrodami Wrocław

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 601-800m² Zakres prac: kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: cykliczne Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2024-04-06 do 2024-04-14

Zapotrzebowanie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 101-200m², Wrocław

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 101-200m² Zakres prac: kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: jednorazowe Informacje dodatkowe: 150 metrowy trawnik potrzebujący wertykulacji, nawiezienia i dosiania trawy. Po...

 • Wrocław

2024-03-23 do 2024-03-31

Najwyższej Klasy Usługi Ogrodnicze

Zlecający, który planuje zakup usługi ogrodniczej winien już teraz zgłosić się do ogrodnika takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Zaproponuj termin od razu!

 • Wrocław

2024-03-14 do 2024-03-22

Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 201-400m², Ramiszów

Masz zamiar wykonać zlecenie na utrzymanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 201-400m² to rewelacyjny pomysł. Nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Ramiszów

2024-03-06 do 2024-03-14

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Typ terenu: komercyjny Powierzchnia: 51-100m² Zakres prac: przycinanie, kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: cykliczne Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-02-18 do 2024-02-26

Szukam firmy do pielęgnowania ogrodu, teren komercyjny, 801-1000m², Wrocław

Jeśli najwyższej klasy usługi ogrodnicze to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Szukam firmy do pielęgnowania ogrodu, teren komercyjny, 801-1000m²". Już nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Wrocław

2023-11-17 do 2023-11-25

Wiarygodna Firma Ogrodnicza

Dla Klienta znalezienie wiarygodnej firmy ogrodniczej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, na własną rękę jako prawdziwy profesjonalista w kwestii pielęgnacji ogrodów działający na terenie Wrocławia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Wrocław

2023-11-13 do 2023-11-21

Zlecenie na wertykulację rurkową, aerację, pow. ok. 400m2, Smolec

Wybranie prac ogrodniczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wertykulację rurkową, aerację, pow. ok. 400m2. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Smolec

2024-03-12 do 2024-03-20

Potrzebna firma do pielęgnowania ogrodu, teren prywatny, 1500m², Kiełczów

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 1500m² Zakres prac: kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: cykliczne Informacje dodatkowe: grabienie liści, koszenie trawnika ,drobne przycinanie krzewów i drzew, Termin skor...

 • Kiełczów

2024-01-28 do 2024-02-05

Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 1700m², Tyniec Mały

Zdecydowanie o wyborze opieki nad ogrodami nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 1700m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Tyniec Mały

2024-04-11 do 2024-04-19

Zlecę pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 101-200m², Długołęka

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 101-200m² Zakres prac: kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: cykliczne Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Długołęka

2024-02-24 do 2024-03-03

Zapotrzebowanie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 101-200m², Długołęka

Wyślij ofertę Klientowi jako firma ogrodnicza oferująca swoje usługi w miejscowości Dolnośląskie i w okolicznych miastach. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Długołęka

2024-02-24 do 2024-03-03

Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 201-400m², Długołęka

Zleceniodawcę interesuje niezawodna firma ogrodnicza z Dolnośląskiego. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 201-400m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Długołęka

2024-02-26 do 2024-03-05

Dam zlecenie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, do 50 m², Żórawina

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: do 50 m² Zakres prac: koszenie trawy, pielęgnacja trawnika, przycinanie, prace porządkowe Częstotliwość zlecenia: jednorazowe Termin skorzystania z oferty: 2024-04-11...

 • Żórawina

2024-04-03 do 2024-04-11

Świetna Opieka Na Ogrodami

Jako profesjonalista przedstaw doskonałą ofertę opieki nad ogrodami. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Zlecenie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 801-1000m²" jest idealne dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wisznia Mała

2024-05-03 do 2024-05-11

Zapotrzebowanie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, do 50 m², Kobierzyce

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: do 50 m² Zakres prac: przycinanie, prace porządkowe Częstotliwość zlecenia: jednorazowe Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kobierzyce

2024-03-07 do 2024-03-15

Dam zlecenie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 401-600m², Kobierzyce

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 401-600m² Zakres prac: przycinanie, kompleksowa pielęgnacja ogrodu Częstotliwość zlecenia: cykliczne Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kobierzyce

2024-05-09 do 2024-05-17

Sprzątanie ogrodu, ok. 1000m2, Suchy Dwór

Zakres zlecenia: Zlecający szuka ekipy do posprzątania ogrodu Lokalizacja: Suchy Dwór Powierzchnia: ok. 1000m2 Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Suchy Dwór

2024-01-29 do 2024-02-06

Zlecenie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 801-1000m², Chrząstawa Wielka

Typ terenu: prywatny Powierzchnia: 801-1000m² Zakres prac: pielęgnacja trawnika, kompleksowa pielęgnacja ogrodu, prace porządkowe, nawożenie Częstotliwość zlecenia: cykliczne Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny term...

 • Chrząstawa wielka

2023-11-07 do 2023-11-15

Opieka Na Ogrodami

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę opieki nad ogrodami. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zapytanie o treści "Dam zlecenie na pielęgnowanie ogrodu, teren prywatny, 51-100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Czernica

2023-11-16 do 2023-11-24

Tania Opieka Na Ogrodami

Jako ekspert przedstaw najlepszą ofertę opieki nad ogrodami. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpienia zlecenie o treści "Szukam firmy do pielęgnowania ogrodu, teren prywatny, 401-600m²" jest stworzone dla Ciebie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Sadków

2024-03-05 do 2024-03-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Pielęgnacji Ogrodów

Pielęgnacja ogrodów w okolicy Wrocławia

Najczęstsze pytania o pielęgnacji ogrodów

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Pielęgnacji Ogrodów