Piece i kotły CO w Turku

Porównaj oferty od Dostawców Pieców CO z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 749 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 166 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Piec centralnego ogrzewania jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Mimo rozwijającej się świadomości, która dotyczy ekologii, a także rozpoczęciu sprzedaży pomp ciepła, kotły oraz piece na paliwa stałe i ciekłe nadal są używane w większości polskich domów. Obecnie istnieje kilka paliw używanych do ogrzewania domów jednorodzinnych – każde z nich niesie za sobą inne zalety oraz wady. Każdy rodzaj pieca charakteryzuje się również innym mechanizmem działania. Poznaj bliżej najważniejsze z nich sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Przy wyborze odpowiedniego fachowca na pewno pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od prac z piecem CO.

Podejmując decyzję o wyborze kotła, należy wziąć pod uwagę sposób zasilania, moc oraz zakres jego działania (kotły jedno lub dwufunkcyjne). Zarówno nowe budownictwo, jak i stare domy muszą posiadać świadectwo energetyczne, które mówi o ich zapotrzebowaniu na energię cieplną. W zależności od wielkości budynku oraz ocieplenia elewacji, należy do niego dostosować moc pieca. Wyróżniamy kilka popularnych rodzajów kotłów na różne paliwa opałowe:

 • Piece na ekogroszek - kotły tego rodzaju są bardziej ekologiczne od tradycyjnych pieców węglowych, ponieważ przy spalaniu tworzy się bardzo mała ilość szkodliwej siarki. W piecach tego typu powstaje również bardzo mało popiołu, a ekogroszek możliwy jest do zakupu w workach, dzięki czemu nie powoduje zabrudzeń. W zależności od wybranego pieca, może on posiadać inny rodzaj palnika i wymiennik ciepła. Piece na ekogroszek różnią się także mocą, podajnikiem i typem sterowników.
 • Piece na pellet - jest to doskonałe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Sam pellet jest paliwem ekologicznym pozyskiwanym z trocin, drzew, a czasami z bardziej egzotycznych roślin. Jeśli posiadamy piecpodajnikiem, może on bezobsługowo ogrzewać nasz dom nawet do tygodnia czasu! Piece na pellet wyposażone są w podajnik ślimakowy lub pneumatyczny i oba świetnie sprawdzą się w każdym typie budownictwa.
 • Piece węglowe - piec CO na drewnoiwęgiel to tradycyjne i najbardziej popularne rozwiązanie w naszym kraju. Kotły węglowe są najtańsze w zakupie, jednak niekoniecznie w użytkowaniu. Należy pamiętać, że piece tego typu wymagają częstej obsługi i tworzą duże ilości popiołu oraz sadzy. Możliwe jest niewielkie zautomatyzowanie procesu ogrzewania domu poprzez wybór pieca węglowego z systemem nadmuchowym, który dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę.
 • Piece gazowe - są bardzo popularnym rozwiązaniem zarówno pod względem ogrzewania budynku, jak i podgrzewania wody. Na rynku dostępne są modele jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Piec gazowy CO jest całkowicie bezobsługowym rozwiązaniem podobnie jak piec CO elektryczny oraz piec indukcyjny CO, jednak ich wydajność nie jest wysoka. Przy jednoczesnym poborze wody w dwóch łazienkach ich moc może nie być wystarczająca. Rozwiązanie to świetnie nada się do podpięcia pod instalację fotowoltaiczną.

Przed wyborem pieca CO, warto również zapoznać się z wszystkimi niezbędnymi materiałami instalacyjnymi oraz narzędziami, które będą niezbędne podczas prac. Alternatywą dla piecy mogą być, coraz częściej wykorzystywane, klimatyzatory z funkcją dogrzewania mieszkania zimą.

Ranking najlepszych dostawców pieców CO w Turku

Piece i kotły CO Turek

Odpowiednie Kotły Na Pellet Turek

1 opinia

Skoro chcesz dokonać zakupu odpowiednich kotłów na pellet to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

Smashing Project Bartosz Langa - Perfekcyjne Piece Na Pellet Turek

Smashing Project Bartosz Langa

Przygotowanie pieców na pellet będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Smashing Project Bartosz Langa ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Reto Kotły Sp. z.o.o. - Staranne Kotły Na Ekogroszek w Turku

Staranne Kotły Na Ekogroszek w Turku

Myślisz, że staranne kotły na ekogroszek to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

T.S - Wyśmienite Piece Dwufunkcyjny Turek

T.S

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy pieców dwufunkcyjny, mimo że poszukujesz go od kilku tygodni? T.S może ma szansę zakończyć Twój problem. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 12 zleceń na piece CO w Turku

Zapytanie o piec, klasyczny, 151-200m², Malanow

Zleceniodawca, który planuje kupno dobrych pieców CO napisał - Zapytanie o piec, klasyczny, 151-200m². Musi on niezwłocznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • malanow

2022-07-26 do 2022-07-27

Perfekcyjne Kotły CO Turek

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: Ekogroszek Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 151-200m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Więcej pyt...

 • Turek

2022-06-08 do 2022-06-16

Producent Kotłów CO Turek

Jako producent kotłów CO z Turka masz niskie ceny, niezmiernie szeroki asortyment produktów oraz sumienną kadrę? Skontaktuj się z tym Klientem. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Turek

2022-06-08 do 2022-06-16

Dobre Piece Turek

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty...

 • Waki

2022-09-02 do 2022-09-02

Pierwszorzędne Piece CO Turek

Zakres oferty: zakup pieca (bez montażu) Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Piec ...

 • Kościelec

2022-11-04 do 2022-11-12

Piec z montażem, na paliwo stałe, do 100m², Uniejów

Zleceniodawcy wreszcie mogą spać spokojnie, bo jako producent kotłów CO możesz uskutecznić ich zainteresowanie - Piec z montażem, na paliwo stałe, do 100m². Zaproponuj piece CO w najlepszej ofercie w miejscowości Łódzkie. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Uniejów

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na piec z montażem, na paliwo stałe, do 100m², Uniejów

Jako producent kotłów CO z terenu Łódzkiego możesz zaoferować Zlecającemu z górnej półki piece w wartych uwagi cenach. Nawiąż współpracę i pozyskaj dobrą opinię. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Uniejów

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 106m², Koło

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: Klient prosi o poradę Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 106m² Dostawa: tak Termin skorzys...

 • Koło

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebny piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 101-150m², Koło

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: Klient prosi o poradę Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin sko...

 • Koło

2022-09-20 do 2022-09-28

Pierwszorzędne Piece CO

Klienci od dziś mogą już spać spokojnie, bo jako producent kotłów CO możesz wykonać ich zainteresowanie - Kupię piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 101-150m². Zagwarantuj piece CO w najlepszej ofercie w rejonie Koła. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Koło

2022-10-08 do 2022-10-16

Szukam piecy CO na drewno, 9-25kW, woj. wielkopolskie

Zakres zlecenia: zakup piecy CO na drewno Wymagania dodatkowe: - klasa 5 pieca, - piec na drewno. Oferty: z dostawą Ilość: od 1szt. Moc: 9 - 25kW Charakter zlecenia: stała współpraca Termin skorzystania z of...

 • Konin

2022-08-12 do 2022-08-20

Potrzebny piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, do 100m², Konin

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Piec tylko n...

 • Konin

2022-07-11 do 2022-07-19

Dobre Piece

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: Ekogroszek Rodzaj paliwa: nie dotyczy Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: tak Informacje dodatkowe: Piec ...

 • Konin

2022-09-19 do 2022-09-27

Producent Kotłów CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 151-200m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: moż...

 • Konin

2022-10-02 do 2022-10-10

Wyśmienite Piece CO

Kupno wyśmienitych pieców CO dla Klientów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i dobierz dopasowane rozwiązanie. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Konin

2022-11-08 do 2022-11-16

Piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 151-200m², Konin

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 151-200m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty...

 • Konin

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 151-200m², Konin

Zlecający, który planuje kupno pieców CO zgłosił zainteresowanie - Zapotrzebowanie na piec z montażem gazowy, 151-200m². Musi on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako producenta kotłów CO i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Konin

2022-07-13 do 2022-07-21

Kotły CO

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od kotłów CO. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Dąbrówka

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na piec z montażem, na paliwo stałe, 96m², Poddębice

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 96m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Poddębice

2022-05-27 do 2022-06-04

Dobre Piece CO

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia ogrzewania: 90m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kalisz

2022-09-05 do 2022-09-13

Piec z montażem, kondensacyjny, na paliwo stałe, 120m², Kalisz

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Piec z montażem, kondensacyjny, na paliwo stałe, 120m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Kalisz

2022-07-05 do 2022-07-13

Zapotrzebowanie na piec gazowy, do 100m², Kalisz

Zakres oferty: zakup pieca (bez montażu) Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: do 100m² Dostawa: nie Termin skorzystania z ofert...

 • Kalisz

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebny piec z montażem, elektryczny gazowy, 151-200m², Kalisz

Klienci bezustannie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na piece CO. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie temu Klientowi ogłoszenie o treści - Potrzebny piec z montażem, elektryczny gazowy, 151-200m². Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Kalisz

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebny piec z montażem, kondensacyjny gazowy, 201-250m², Kalisz

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: kondensacyjny Rodzaj paliwa: gazowe Piec z podajnikiem: Klient prosi o poradę Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 201-250m² Dostawa: tak Termin sko...

 • Kalisz

2022-08-18 do 2022-08-26

Piec z montażem, na paliwo stałe, 151-200m², Łążki

Dla Klienta znalezienie porządnych pieców CO może być niełatwe, ale zapoznając się ze zleceniem jako producent kotłów CO na pewno możesz pomóc mu w znalezieniu dobrego produktu. Klient napisał - Piec z montażem, na paliwo stałe, 151-200m². Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łążki

2022-11-15 do 2022-11-23

Piec z montażem, na paliwo ciekłe, 70m², Babiak

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Piec z montażem, na paliwo ciekłe, 70m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie kotłów CO daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Babiak

2022-08-08 do 2022-08-08

Piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, 151-200m², Pleszew

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od kotłów CO. Napisał zlecenie o treści - Piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, 151-200m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Pleszew

2022-08-29 do 2022-09-06

Doskonałe Kotły CO

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na piec, na paliwo stałe, 120m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Pleszew

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na piec z montażem, na paliwo stałe, 600m², Pleszew

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: na węgiel drzewny, miał, drewno 75KW Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: tak Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 600m² Dostawa: tak Inform...

 • Pleszew

2022-06-27 do 2022-07-05

Potrzebny piec z montażem, klasyczny, na paliwo stałe, 101-150m², Pleszew

Zakres oferty: zakup oraz montaż pieca Rodzaj pieca: klasyczny Rodzaj paliwa: stałe Piec z podajnikiem: nie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia ogrzewania: 101-150m² Dostawa: tak Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Pleszew

2022-07-11 do 2022-07-19

Piece

Ten Zlecający poszukuje najlepszej oferty pieców w miejscowości Pleszew i napisał - Potrzebny piec, klasyczny, na paliwo stałe, 101-150m². Jako fachowiec w branży wykorzystaj swoje doświadczenie i zaproponuj dobrą propozycję. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Pleszew

2022-08-28 do 2022-09-05

Otrzymaj zlecenia dla Dostawców Pieców CO

Najczęstsze pytania o piecach i kotłach CO

Jakie są rodzaje pieców CO?

Na rynku dostępne jest kilka typów pieców CO, a podzielić je można według zastosowanych paliw. Wyróżniamy:

 • piece na paliwa ciekłe,
 • piece na paliwa stałe,
 • piece elektryczne,
 • piece gazowe.

Poza rodzajem paliwa zastosowanego w kotle wyróżnia się kilka podstawowych klas ich sprawności. Piece najtańsze o najniższej jakości należą do klasy trzeciej. Piece droższe o wyższej sprawności zaliczają się do klasy czwartej, natomiast najlepszy sprzęt określa się mianem klasy piątej. Warto wspomnieć, że od 2018 roku wprowadzono zakaz sprzedaży pieców o niskiej sprawności poniżej klasy piątej. Przed decyzją o zakupie pieca gazowego należy zastanowić się, czy ma służyć on jedynie do podgrzewania wody, czy także jako centralne ogrzewanie.

Na jakie koszty trzeba się przygotować przy montażu pieca CO?

Zdecydowanie największym wydatkiem jest zakup kotła, który w zależności od rodzaju może kosztować średnio od 5 do 20 tys. zł. Warto wspomnieć, że wymiana instalacji centralnego ogrzewania przeważnie nie kończy się na wymianie samego kotła. Poza piecem, musimy zadbać o rurociąg poprowadzony w naszym domu oraz odpowiednie kaloryfery. Koszt montażu zależy w dużej mierze od naszego miejsca zamieszkania, lecz także od cennika wybranego przez nas fachowca. Najczęściej jednak koszt montażu instalacji centralnego ogrzewania wynosi około 3 tys. zł.

Jakie są inne alternatywy dla pieca CO?

Głównym powodem zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju są klasyczne i przestarzałe piece węglowe, które posiadamy w naszych domach, lecz także nowoczesne kotły CO na paliwa węglowe. Z tego względu zdecydowanie warto poszukać innej alternatywy w postaci pieców na olej opałowy, gaz ziemny i prąd. Te ostatnie są najbardziej ekologiczne, a także najprostsze w użytkowaniu. W większości nowych domów montowane są zaawansowane pompy ciepła, które są obecnie najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie zarówno pomieszczeń, jak i wody.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pieca CO?

Zdecydowanie najważniejszym aspektem przy wyborze pieca, który później będzie odpowiadał za wygodę naszego życia, jest jego moc. W zależności od wielkości budynku oraz jego ocieplenia, wymagany będzie kocioł o różnej mocy. Można założyć, że zapotrzebowanie energetyczne w starych, słabo zaizolowanych budynkach wynosi od 140 do 160 W/m2, natomiast w nowym ocieplonym budownictwie jedynie od 60 do 80 W/m2. Wartości te są orientacyjne i najlepiej jest posiadać kompletny projekt budowlany, w którym zawarte są informacje o zapotrzebowaniu energetycznym.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dostawców Pieców CO