Osuszanie w Będzinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Osuszania Budynków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 861 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 805 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych specjalistów od osuszania w Będzinie

Osuszanie Będzin

Instalacje Elektryczne ELMON

2 opinie

Utworzona z pasji do osuszania firma oferuje doskonałe osuszanie tynków na obszarze Będzina, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Sztukateria budowlana FasArt - Najlepsze Osuszanie Fundamentów Będzin

Sztukateria budowlana FasArt

1 opinia

Firma Sztukateria budowlana FasArt świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Będzina i okolic. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

PHU Fixer - Solidne Osuszanie Będzin

PHU Fixer

1 opinia

Zawiązana z zamiłowania do osuszania firma oferuje solidne odwodnienie domu na obszarze miejscowości Będzin, a także pobliskich miast i powiatów. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się - warto.

Budo-remontex - Wysokiej Klasy Osuszanie Ścian Będzin

Wysokiej Klasy Osuszanie Ścian

2 opinie

Sprawdź firmę Budo-remontex jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do wysokiej klasy osuszania ścian na terenie Będzina lub okolicy. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Firma Hndlowo-Usługowa "Interior" - Rewelacyjne Osuszanie Budynków Będzin

Firma Hndlowo-Usługowa "Interior"

1 opinia

Wybierz firmę Firma Hndlowo-Usługowa Interior jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do rewelacyjnego osuszania budynków na terenie Będzina lub okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

MAKS-REM USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Pierwszorzędne Osuszanie Tynków Będzin

Pierwszorzędne Osuszanie Tynków Będzin

2 opinie

Nie marnuj energii i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii osuszania tynków z Będzina. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

BUDMAX S.C. - Profesjonalne Osuszanie Będzin

Profesjonalne Osuszanie Będzin

1 opinia

Osuszanie nie ma dla BUDMAX S.C. żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Piobud - Porządne Osuszanie Pomieszczeń Będzin

Porządne Osuszanie Pomieszczeń

2 opinie

Jeśli wciąż poszukujesz dobrej firmy od osuszania pomieszczeń to wykorzystaj doświadczenie Piobud. Będzin to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Stol-And - Dobre Osuszacze Budowlane w Będzinie

Dobre Osuszacze Budowlane w Będzinie

1 opinia

Drugiego takiego sprzedawcy nie znajdziesz w miejscowości Będzin i okolicy, dlatego jeśli poszukujesz dobrych osuszaczy budowlanych to bez wahania zobacz Stol-And. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Bimeko sp. z o.o - Perfekcyjna Iniekcja Krystaliczna Będzin

Bimeko sp. z o.o

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy Bimeko sp. z o.o, której specjalnością jest iniekcja krystaliczna. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 27 zleceń na osuszanie budynków w Będzinie

Dam zlecenie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 30m², Mierzęcice

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej Powierzchnia prac: 30m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Zalanie od strychu do piwnic. Suf...

 • Mierzęcice

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecenie na osuszanie, powierzchnia ok. 63m², Czeladź

Ten Klient myśli, że świetne osuszanie pomieszczeń to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na osuszanie, powierzchnia ok. 63m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Czeladź

2022-11-18 do 2022-11-26

Bezkonkurencyjne Osuszacze Budowlane Będzin

Zlecający, który potrzebuje bezkonkurencyjnych osuszaczy budowlanych pisze - Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 10m². Musi on zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Będzin

2022-10-29 do 2022-11-06

Osuszanie Pomieszczeń Będzin

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: powódź, zalanie Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Będzin

2022-07-14 do 2022-07-22

Idealne Osuszacze Budowlane

Ten Klient wciąż nie znalazł odpowiedniego dostawcy osuszaczy budowlanych, choć poszukuje go od dłuższego czasu. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sosnowiec

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o usunięcie pleśni piwnicy, powierzchnia ok. 50m², Sosnowiec

Jeśli Osuszanie nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie osuszania budynków. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Sosnowiec

2022-10-18 do 2022-10-26

Perfekcyjne Osuszanie Będzin

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do osuszania i oferuje perfekcyjne osuszanie budynków na terenie miejscowości Sosnowiec, a także pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sosnowiec

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapotrzebowanie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 10m², Siemianowice Śląskie

Zlecane prace: odgrzybianie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Mieszkanie w kamienicy, g...

 • Siemianowice Śląskie

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 20m², Dąbrowa Górnicza

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 20m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie na drenaż fundamentów, powierzchnia ok. 100m², Piekary Śląskie

Jeszcze jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od osuszania pomieszczeń. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Piekary Śląskie

2022-08-30 do 2022-09-07

Osuszanie Pomieszczeń

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Szukam firmy która wykona iniekcję w ścianach starego kamiennego d...

 • Piekary Śląskie

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na osuszanie, powierzchnia ok. 50m², Chorzów

Ten Zleceniodawca wciąż szuka specjalisty od osuszania pomieszczeń. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na osuszanie, powierzchnia ok. 50m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Chorzów

2022-08-25 do 2022-09-02

Dobre Osuszacze Budowlane

Zlecający, który potrzebuje osuszaczy budowlanych pisze - Zapotrzebowanie na osuszanie, powierzchnia ok. 100m². Powinien on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Chorzów

2022-10-09 do 2022-10-17

Pierwszorzędne Osuszanie Pomieszczeń

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: powódź, zalanie Powierzchnia prac: 20m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Chorzów

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 60m², Mysłowice

Zlecane prace: odgrzybianie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 60m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

 • Mysłowice

2022-11-19 do 2022-11-27

Profesjonalne Osuszanie Budynków Będzin

Zlecane prace: Skucie/Usunięcie/Zabezpieczenie wilogici oraz grzyba w dwóch pokojach mieszkalnych Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: powódź, zalanie Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodat...

 • Katowice

2022-09-20 do 2022-09-20

Wyśmienite Osuszacze Budowlane

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 100m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

 • Katowice

2022-11-21 do 2022-11-29

Fantastyczne Osuszanie Budynków

Zlecane prace: ozonowanie Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Świętochłowice

2022-09-16 do 2022-09-24

Osuszanie Pomieszczeń

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej Powierzchnia prac: 24m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Radzionków

2022-12-14 do 2022-12-22

Osuszacze Budowlane

Klienci nierzadko czują się zagubieni w gąszczu ofert na osuszacze budowlane. Jako ekspert, zaproponuj najlepsze rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 10m². Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Bytom

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 250m², Bytom

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 250m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Osuszanie za pomocą iniekcj...

 • Bytom

2022-07-22 do 2022-07-30

Potrzebna firma, która wykona osuszanie piwnicy, powierzchnia ok. 10m², Bytom

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

 • Bytom

2022-10-26 do 2022-11-03

Usługa osuszania, powierzchnia ok. 30m², Bytom

Zlecane prace: osuszenie murów, likwidacja przyczyn powstawania wilgoci Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 30m² Termin realizacji: możliwy od zaraz ...

 • Bytom

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę osuszanie ścian, powierzchnia ok. 20m², Jaworzno

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Jaworzna. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jaworzno

2022-07-19 do 2022-07-27

Perfekcyjne Osuszanie

Warto by było odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została stworzona z zamiłowania do osuszania i oferuje perfekcyjne osuszanie budynków na terenie miejscowości Śląskie, a także okolicznych miast i powiatów. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Rokitno szlacheckie

2022-08-29 do 2022-08-29

Perfekcyjne Osuszanie

Zapytanie o treści - Potrzebna firma, która wykona usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 28m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i okolic. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Ruda Śląska

2022-12-02 do 2022-12-10

Perfekcyjne Osuszanie

Oferując usługi z zakresu osuszania od kilkunastu lat, głównie na obszarze Tarnowskich Gór, ale także pobliskich powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Tarnowskie Góry

2022-09-20 do 2022-09-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Osuszania Budynków
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Osuszania Budynków