Ogrodnik w Wejherowie

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 817 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Wejherowie

Ogrodnik Wejherowo

Usługi Ogrodnicze BOGUSIA

17 opinii

Jeśli szukasz dobrej usługi ogrodniczej w dobrej cenie to Usługi Ogrodnicze BOGUSIA są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu nawadniania ogrodów. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Drzewołaz Kamil Jabłoński - Solidna Opieka Na Ogrodami Wejherowo

Drzewołaz Kamil Jabłoński

7 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy Drzewołaz Kamil Jabłoński oferują usługi z zakresu opieki nad ogrodami, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Bart-Drew Bartosz Bałabun - Profesjonalna Pielęgnacja Trawników Wejherowo

Bart-Drew Bartosz Bałabun

7 opinii

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy Bart-Drew Bartosz Bałabun, której specjalnością jest pielęgnacja trawników. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Wodny ogród - automatyczne systemy nawadniania - Profesjonalne Prace Ogrodnicze Wejherowo

Profesjonalne Prace Ogrodnicze Wejherowo

10 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od prac ogrodniczych? Wykorzystaj doświadczenie Wodny ogród - automatyczne systemy nawadniania. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Lavbrock - Wykwalifikowany Ogrodnik Wejherowo

Lavbrock

3 opinie

Każdy, kto szuka usługi ogrodniczej powinien już dziś zgłosić się do tego ogrodnika i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PRZESIEWANIE.EU Marzena Bieszke - Doskonałej Jakości Prace Ogrodnicze w Wejherowie

Doskonałej Jakości Prace Ogrodnicze w Wejherowie

2 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz taniej usługi ogrodniczej w dobrej cenie to PRZESIEWANIE.EU Marzena Bieszke są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z dziedziny prac ogrodniczych. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

A&S - Wysokiej Klasy Koszenie Trawy Wejherowo

Wysokiej Klasy Koszenie Trawy

6 opinii

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest koszenie trawy. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Andrzej Bukowski - Wysokiej Klasy Ogrodnik Wejherowo

Andrzej Bukowski

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Andrzej Bukowski są dla Ciebie idealni. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

LIPY NIE MA - Najlepszy Ogrodnik Wejherowo

Najlepszy Ogrodnik Wejherowo

1 opinia

Poszukujesz sprawdzonego wykonawcy wykonującego usługi ogrodnicze? Ten ogrodnik jest liderem w Wejherowie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

Arbo-Tech - Dobry Ogrodnik Wejherowo

Arbo-Tech

1 opinia

Ogrodnik z wieloletnią praktyką z zakresu pielęgnacji ogrodów wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na ogrodnika w Wejherowie

Fenomenalni Ogrodnicy Wejherowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Pot...

 • Bojano

2023-01-25 do 2023-01-25

Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, ogród 15000m², Bychowo

Spraw, że opieka na ogrodami nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu opieki nad ogrodami stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, ogród 15000m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Bychowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Profesjonalne Utrzymanie Ogrodów Wejherowo

Chcesz wykonać zlecenie na utrzymanie ogrodów, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie na wycięcie drzew, krzewów, 7–10szt. to świetny pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Orle

2023-01-20 do 2023-01-27

Zlecę koszenie trawy, ogród 100-500m², Wejherowo

Zakres zlecenia: Rekultywacja Zlecane prace: koszenie trawy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Wejherowo

2023-01-18 do 2023-01-26

Usługi Ogrodnicze Wejherowo

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, grabienie liści, plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Gniewino

2022-12-29 do 2023-01-06

Dobra Firma Ogrodnicza Wejherowo

Zlecane prace: montaż systemu nawadniania kropelkowego System ma nawadniać: trawnik, kwiaty, krzewy Obszar do nawadniania: 100–500m² Problemy z obecnym systemem: żaden, tylko montaż Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzy...

 • Rumia

2022-12-11 do 2022-12-19

Doświadczona Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: rozdrabnianie gałęzxi Liczba roślin do wycięcia: 500szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzys...

 • Wejherowo

2022-11-24 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na prace działkowe, ogród 100-500m², Rumia

Zakres zlecenia: Posądzeni drzew owocowych Zlecane prace: Posadzenie drzew owocowych Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: 2023-04-03...

 • Rumia

2022-11-20 do 2022-11-28

Szukam firmy do wycinki drzew, 1000000szt., Sasino

Odpowiedz na zlecenie jako firma ogrodnicza oferująca swoje usługi na terenie Pomorskiego i w pobliskich miastach. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Sasino

2022-11-12 do 2022-11-20

Pielęgnacja Ogrodów Wejherowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 3szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Je...

 • Kłosowo

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 7–10szt., Wejherowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ofer...

 • Wejherowo

2022-10-28 do 2022-11-05

Świetna Firma Ogrodnicza

Jako świetna firma ogrodnicza, która nie ma sobie równych w rejonie Wejherowa - złóż ofertę i daj przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Wejherowo

2022-10-15 do 2022-10-23

Opłacalna Opieka Na Ogrodami

Zakres zlecenia: Założenie ogrodu Zlecane prace: Założenie ogrodu Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dobrzewino

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Prace Ogrodnicze

Doprowadź do tego, że prace ogrodnicze nie będzie dla Klienta zagadką i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z zakresu prac ogrodniczych znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam firmy wykonującej montaż zraszaczy, obszar 100–500m². Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Reda

2022-09-20 do 2022-09-28

Najwyższej Klasy Firma Ogrodnicza

Dla Klienta wybranie najwyższej klasy firmy ogrodniczej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii pielęgnacji ogrodów działający w rejonie Wejherowa, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wejherowo

2022-09-19 do 2022-09-27

Potrzebna firma do wycięcia drzew, krzewów, 7–10szt., Wejherowo

Oferując usługi ogrodnicze od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Wejherowo, ale także pobliskich powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Wejherowo

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę wycinkę drzew, krzewów, 7–10szt., Kąpino

Jesteś firmą fachową? Jako znana firma ogrodnicza, która jest rozchwytywana w branży w okolicy Pomorskiego za szczegółowe wykonywanie usług ogrodniczych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zlecę wycinkę drzew, krzewów, 7–10szt.". Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kąpino

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę przycinkę drzew i krzewów, plewienie, ogród 100-500m², Koleczkowo

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, plewienie Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Koleczkowo

2022-09-16 do 2022-09-24

Solidna Pielęgnacja Ogrodów

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży pielęgnacji ogrodów możesz zaoferować swoje solidne usługi ogrodnicze Klientowi w pobliżu Pomorskiego, który pisze "Potrzebna firma, która wykona plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy, ogród do 100m²". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Donimierz

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 20szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: są to samo...

 • Nowy Dwór Wejherowski

2022-09-11 do 2022-09-12

Szukam firmy do wycinki drzew, 4–6szt., Wejherowo

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam firmy do wycinki drzew, 4–6szt., znalezienie doskonałych prac ogrodniczych może być trudne, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wejherowo

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 25szt., Perlino,gmina Gniewino

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 25szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Dr...

 • Perlino,gmina Gniewino

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wycięcie drzew, 3szt., Koleczkowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Wycinka...

 • Koleczkowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 100-500m², Wejherowo

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł opieki nad ogrodami, chociaż próbuje znaleźć od wielu dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Zapytanie o przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 100-500m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wejherowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na montaż zraszaczy, obszar 800m², Reda

Zachwyć tego Klienta sprawnym działaniem w miejscowości Pomorskie. Jako znana firma ogrodnicza podejmij się zlecenia "Zapotrzebowanie na montaż zraszaczy, obszar 800m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Reda

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1–3szt., Robakowo

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z of...

 • Robakowo

2022-08-13 do 2022-08-21

Fantastyczne Usługi Ogrodnicze

Usługi ogrodnicze w wykonaniu Twojej firmy to majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia utrzymania ogrodów o treści - Szukam firmy do wycinki, 1szt.. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Wejherowo

2022-08-06 do 2022-08-14

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników