Ogrodzenia kute w Chodzieży

Porównaj oferty od Specjalistów od Ogrodzeń Kutych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 319 263 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Klasyczne ogrodzenia kute są ponadczasowym elementem stylistycznym, które w dzisiejszych czasach przeżywa ponowny rozkwit. Obecnie wiele firm oferuje coraz ciekawsze bramy i ogrodzenia, które znajdują zastosowanie w dużej ilości współczesnych domów. Ogrodzenia kutenowoczesne są trudne w tworzeniu, a praca nad nimi jest bardzo precyzyjna i czasochłonna, przez co elementy te osiągają często zawrotne kwoty. Przeczytaj nasz artykuł – dowiesz się więcej o ogrodzeniach kutych, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Poszukujesz eksperta, który przygotuje ten element? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm!

Ogrodzenia panelowe wykonane są najczęściej z bardzo grubych materiałów, co pozytywnie świadczy o ich trwałości i sztywności. Elementy te o wiele bardziej przyciągają uwagę aniżeli siatki ogrodzeniowe i są doskonałym uzupełnieniem stylu posiadłości. Ogrodzenia te bardzo często tworzone są na zamówienie i mogą posiadać wiele bardzo indywidualnych wykutych wzorów. W dzisiejszych czasach wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów ogrodzeńi bram kutych:

 • Elementy ażurowe - jest to najstarszy rodzaj ogrodzeń, na którym mogą być wykute najróżniejsze wzory. Ogrodzenia kute artystyczne charakteryzują się niepełnym zapewnieniem prywatności, co za tym idzie widać wszystko, co dzieje się na posesji. Doskonale sprawdzą się w połączeniu z bujnym ogrodem, ponieważ nie zasłaniają pięknych kompozycji drzew i krzewów, które same w sobie zapewniają dozę prywatności. Są często wybierane przez osoby, które posiadają elegancki i profesjonalnie zaprojektowany ogród.
 • Elementy częściowo ażurowe - jest to rozwiązanie pomiędzy ogrodzeniem ażurowym a pełnym, które zapewnia dostateczną prywatność na działce. Ogrodzenia ażurowe posiadają elementy odsłaniające posesję, jednak dzięki dodatkom zasłaniającym są bardziej zamknięte. Bramy te są również doskonałe dla osób chcących zapewnić sobie odrobinę prywatności podczas prac działkowych, lecz zarazem nie chcą wybierać zbytnio ciężkich i kutych ogrodzeń metalowych.
 • Elementy pełne ze wzorem jednostronnym - elementy te zapewniają pełną prywatność, dzięki zastosowaniu pełnego wypełnienia od wewnętrznej strony. Ze względu na wysoką cenę elementów pełnych, stosuje się je zazwyczaj tylko jako bramy wjazdowe. Wzór jednostronny oznacza, że elementy dekoracyjne widać tylko od strony zewnętrznej co może być dla niektórych osób sporym minusem.
 • Elementy pełne ze wzorem dwustronnym - jest to bardziej elegancka wersja bram pełnych, która doskonale prezentuje się zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jest to najdroższy i najcięższy rodzaj bramy dostępny na rynku.

Bramy kute możemy podzielić na przesuwne oraz dwuskrzydłowe, które różnią się od siebie sposobem otwierania. Ceny bram mogą wynieść nawet 5000 złotych. W przypadku ceny za metr bieżący ogrodzenia – zaczynają się od 15 do 20 złotych w przypadku płotu z siatki. W wersji panelowej koszt wzrasta do około 60 złotych za metr bieżący. Zlecając montaż ogrodzenia specjaliście, na ostateczną wycenę ma wpływ kilka czynników. W cenę instalacji bram i ogrodzeń kutych bardzo często wlicza się: przygotowanie podłoża, montaż napędów bramy oraz instalacji domofonowych. Dużą rolę odgrywa także wysokość elementów, ich waga oraz ogólna wielkość zabudowy.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrodzeń kutych w Chodzieży

Ogrodzenia kute Chodzież

Magnat s.c.

5 opinii

Firma Magnat s.c. świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Chodzieży oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KiM Ogrodzenia - Wysokiej Klasy Przęsła Ogrodzeniowe Kute Chodzież

Wysokiej Klasy Przęsła Ogrodzeniowe Kute Chodzież

9 opinii

Firma KiM Ogrodzenia oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Chodzieży i okolic. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Paleas S.C. - Dobre Nowoczesne Ogrodzenia Kute Chodzież

Dobre Nowoczesne Ogrodzenia Kute Chodzież

Wybór dobrych nowoczesnych ogrodzeń kutych to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Paleas S.C. posłużą radą i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Qrashop Paweł Kurasz - Doskonałe Balustrady Kute Chodzież

Doskonałe Balustrady Kute

Dotarcie do doskonałych balustrad kutych to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Qrashop Paweł Kurasz udzielą rad i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

"Brok-Bruk " MARCIN BROKA - Opłacalna Sprzedaż Ogrodzeń Kutych Chodzież

Opłacalna Sprzedaż Ogrodzeń Kutych

Jeżeli nie masz czasu na szukanie specjalistów od opłacalnej sprzedaży ogrodzeń kutych to już nie musisz zawracać sobie tym głowy. Brok-Bruk MARCIN BROKA dostosuje ofertę specjalnie do Twoich potrzeb. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Elbra Tomasz Rozalewicz - Świetne Płoty Kute Chodzież

Elbra Tomasz Rozalewicz

Wykonanie płotów kutych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Elbra Tomasz Rozalewicz ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Materiały Budowlane Jakub - Dobre Bramy Wjazdowe Kute Chodzież

Materiały Budowlane Jakub

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty bram wjazdowych kutych na terenie Chodzieży, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Materiały Budowlane Jakub wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i przedstawi Ci świetną propozycję. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Z.p.u.h. "WALDI" - Profesjonalne Ogrodzenia Kute Chodzież

Z.p.u.h. "WALDI"

Według Ciebie profesjonalne ogrodzenia kute to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Z.p.u.h. WALDI posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

P.P.H.U VERTI-MAR - Odpowiednie Balustrady Kute w Chodzieży

Odpowiednie Balustrady Kute w Chodzieży

Planujesz nabycie balustrad kutych i nie wybrałeś jeszcze sprzedawcy? Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

P.W. Domi- Wwładysław Brodziak - Najlepsze Ogrodzenia Kute Chodzież

P.W. Domi- Wwładysław Brodziak

Zrealizowanie ogrodzeń kutych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. P.W. Domi- Wwładysław Brodziak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 23 zleceń na ogrodzenia kute w Chodzieży

Sprzedaż Ogrodzeń Kutych Chodzież

Sprzedaż ogrodzeń kutych na terenie miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolic, a nawet szeroki asortyment i atrakcyjna cena to Twoja działka? Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gąsawa

2024-01-28 do 2024-02-05

Zakup ogrodzenia kutego, 11-25mb, Poznań

Wysokość ogrodzenia: 101-150cm Długość ogrodzenia: 11-25mb Dodatkowe usługi: brak Zakres zlecenia: zakup i montaż Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Poznań

2023-08-25 do 2023-09-02

Kupię ogrodzenie kute, 201-300mb, Poznań

Wysokość ogrodzenia: 151-180cm Długość ogrodzenia: 201-300mb Dodatkowe usługi: montaż automatyki do bramy, montaż bramy wjazdowej, zabezpieczenia antykorozyjne Zakres zlecenia: zakup i montaż Informacje dodatkowe: Kolor antrac...

 • Poznań

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 7 dni temu

Ogrodzenia Kute Chodzież

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zakup ogrodzenia kutego, 11-25mb. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bydgoszcz

2024-01-11 do 2024-01-19

Staranne Ogrodzenia Kute

Ten Klient jest zdania, że staranne ogrodzenia kute to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Potrzebuję ogrodzenia kutego, do 10mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Bydgoszcz

2023-11-08 do 2023-11-16

Korzystna Sprzedaż Ogrodzeń Kutych

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Bydgoszczy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2024-01-12 do 2024-01-20

Doskonałe Płoty Kute Chodzież

Wysokość ogrodzenia: 101-150cm Długość ogrodzenia: 50mb Dodatkowe usługi: montaż automatyki do bramy, montaż bramy wjazdowej, zabezpieczenia antykorozyjne Zakres zlecenia: zakup i montaż Informacje dodatkowe: Realizacja IV-V.2...

 • Mogilno

2024-01-18 do 2024-01-26

Zapotrzebowanie na ogrodzenie kute, 157mb, Międzychód

Wysokość ogrodzenia: do 100cm Długość ogrodzenia: 157mb Dodatkowe usługi: demontaż starego ogrodzenia, montaż bramy wjazdowej Zakres zlecenia: zakup i montaż Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie i montaż ogrodzenia kutego. 15...

 • Międzychód

2024-01-23 do 2024-01-31

Zakup ogrodzenia kutego, 26-50mb, Inowrocław

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Inowrocław

2023-11-21 do 2023-11-29

Ogrodzenia Kute

Ten Zleceniodawca nadal poszukuje specjalisty od ogrodzeń kutych. Napisał zlecenie o treści - Potrzebuję ogrodzenia kutego, do 10mb, chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Inowrocław

2023-09-12 do 2023-09-20

Doskonałej Jakości Płoty Kute

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Potrzebuję ogrodzenia kutego, 11-25mb". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie płotów kutych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Powidz

2023-10-14 do 2023-10-22

Zapotrzebowanie na ogrodzenie kute, 26-50mb, Przechlewo

Wysokość ogrodzenia: 151-180cm Długość ogrodzenia: 26-50mb Dodatkowe usługi: montaż bramy wjazdowej Zakres zlecenia: zakup i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Przechlewo

2023-11-08 do 2023-11-16

Ogrodzenia Kute

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od ogrodzeń kutych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Sławkowo

2024-02-24 do 2024-03-03

Fachowa Sprzedaż Ogrodzeń Kutych

Znalezienie zleceń dla ekspertów od sprzedaży ogrodzeń kutych nigdy nie było tak łatwe. Zapoznaj się z ogłoszeniem - Potrzebuję ogrodzenia kutego, 11-25mb. Jako profesjonalna firma złóż jedyną w swoim rodzaju ofertę stworzoną specjalnie dla Klienta. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Wolsztyn

2023-09-28 do 2023-10-06

Zapotrzebowanie na ogrodzenie kute, 26-50mb, Gorzów Wielkopolski

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Wysokość ogrodzenia: 101-150cm Długość ogrodzenia: 26-50mb Dodatkowe usługi: demontaż starego ogrodzenia Zakres zlecenia: zakup i montaż Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

 • Gorzów Wielkopolski

2023-11-26 do 2023-11-26

Ogrodzenie kute, 11-25mb, Kowalewo Pomorskie

Jeśli brakuje Ci czasu na poszukiwanie Klientów jako profesjonalista od okazyjnej sprzedaży ogrodzeń kutych, to już nie musisz zawracać sobie tym głowy. Przeczytaj ogłoszenie - Ogrodzenie kute, 11-25mb i dostosuj ofertę zgodnie z wymaganiami Klienta. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Kowalewo Pomorskie

2023-09-26 do 2023-10-04

Zakup ogrodzenia kutego, 400mb, Świebodzin

Zlecenie o treści - Zakup ogrodzenia kutego, 400mb jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Świebodzina oraz przyległych powiatów. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Świebodzin

2023-10-23 do 2023-10-31

Solidne Ogrodzenia Kute

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zakup ogrodzenia kutego, 201-300mb", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Święciechowa

2024-01-30 do 2024-02-07

Bezkonkurencyjna Sprzedaż Ogrodzeń Kutych

Dotarcie do Zleceniodawców dla ekspertów od sprzedaży ogrodzeń kutych nigdy nie było tak łatwe. Zapoznaj się z ogłoszeniem - Ogrodzenie kute, do 10mb. Jako wykwalifikowana firma złóż satysfakcjonującą ofertę odpowiadającą potrzebom Klienta. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Wschowa

2023-09-03 do 2023-09-11

Solidne Ogrodzenia Kute

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od ogrodzeń kutych szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Kupię ogrodzenie kute, 11-25mb. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Wielkopolskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Tursko

2023-08-25 do 2023-09-02

Ogrodzenie kute, do 10mb, Koszalin

Wysokość ogrodzenia: 151-180cm Długość ogrodzenia: do 10mb Dodatkowe usługi: brak, montaż automatyki do bramy, montaż bramy wjazdowej Zakres zlecenia: zakup i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koszalin

2023-10-26 do 2023-11-03

Zakup ogrodzenia kutego, 11-25mb, Koszalin

Klient napisał zlecenie o treści "Zakup ogrodzenia kutego, 11-25mb". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie płotów kutych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Koszalin

2024-02-22 do 2024-03-01

Rewelacyjne Płoty Kute

Wysokość ogrodzenia: 101-150cm Długość ogrodzenia: 11-25mb Dodatkowe usługi: montaż automatyki do bramy, montaż bramy wjazdowej, zabezpieczenia antykorozyjne Zakres zlecenia: zakup i montaż Informacje dodatkowe: Szukam takich ...

 • Kobylanka

2024-03-03 do 2024-03-11
dodano wczoraj o 07:49

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ogrodzeń Kutych

Najczęstsze pytania o ogrodzeniach kutych

Jakie ogrodzenia wybrać do swojego domu?

Ogrodzenie posiadłości pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i wizualną. Jest to wizytówka naszego domu, która w znaczącym stopniu zwiększa jego elegancję. Rodzaj ogrodzenia dobrze jest zaplanować już na etapie wznoszenia budynku, tak aby wszystkie elementy dobrze ze sobą współgrały. W zależności od umiejscowienia bramy wjazdowej oraz tego, jak dużą prywatność pragniemy mieć, powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj ogrodzenia. Dla osób ceniących sobie spokój i prywatność najlepiej wybrać pełne ogrodzenia bądź nawet kamienny mur, który jest bardzo trwały. Jeśli nie chcemy odcinać się od świata, nie warto wybierać ogrodzeń w postaci żywopłotu, betonu oraz kamienia. Lepszym rozwiązaniem będzie proste drewno bądź nawet siatka ogrodzeniowa.

Jaki jest koszt wykonania ogrodzenia kutego?

Ogrodzenie kute jest najdroższym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zabezpieczenie naszej posesji. Za proste elementy kute, ceny zaczynają się od około 500 złotych za metr, jednak w przypadku bardziej wymyślnych i pełnych wzorów, ceny te mogą wzrosnąć kilkukrotnie. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku bram wjazdowych, które rozpoczynają się od 1500 złotych za najprostsze elementy, a kończą na kwotach ponad 5000 złotych za eleganckie kompozycje.

Gdzie znaleźć najlepszych specjalistów zajmujących się wykonaniem kutych ogrodzeń?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm produkujących wysokiej jakości elementy kute. Bardzo często działalności te posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku i oferują gwarancję zadowolenia ze sprzedawanych produktów. Poszukiwania najlepiej oprzeć na Internecie, gdzie znajdują się wszystkie dostępne firmy wraz z opiniami innych klientów na ich temat. Opinie te mogą bardzo trafnie zobrazować rzeczywistą wartość oferowanych usług. Sprawdź także ranking naszego autorstwa, gdzie znajdziesz najlepsze firmy oferujące wykonanie ogrodzeń kutych.

Kiedy i czy warto zdecydować się na ogrodzenie kute?

Ogrodzenie kute jest doskonałą wizytówką każdej posiadłości. Doskonale sprawdzi się w miejscach mocno widocznych oraz jako bramy wjazdowe. Z racji wysokich cen elementów kutych, nie ma potrzeby montowania ich w miejscach odciętych od świata bądź na tylnej stronie działki. Dużo lepiej jest zamontować z tyłu posesji siatkę ogrodzeniową bądź tradycyjne przęsła, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na eleganckie elementy kute z przodu posesji.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ogrodzeń Kutych