Ocieplenie pianą w Ustrzykach Dolnych

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 443 652 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 841 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Ustrzykach Dolnych

Ocieplanie Pianką PUR Ustrzyki Dolne

Izolix

191 opinii

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Izolix z Ustrzyków Dolnych będzie najszybszą drogą. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

SEMPRI Sławomir Miłto - Rewelacyjne Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

SEMPRI Sławomir Miłto

56 opinii

Po prostu zleć zadanie ocieplania pianką profesjonalistom z miejscowości Ustrzyki Dolne. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Ustrzyków Dolnych są jednymi z najlepszych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Eko-Piana Izolacje Natryskowe Pianką Poliuretanową - Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką

31 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz wysokiej klasy ocieplania pianką i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to wykorzystaj doświadczenie Eko-Piana Izolacje Natryskowe Pianką Poliuretanową. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Błażejowski Grzegorz TERMOIZOLACJE24.pl - Dobra Pianka Polietylenowa Ustrzyki Dolne

Dobra Pianka Polietylenowa

5 opinii

Wybierz firmę Błażejowski Grzegorz TERMOIZOLACJE24.pl jeśli szukasz kompetentnych ludzi do rewelacyjnego ocieplania pianką na terenie Ustrzyków Dolnych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

EDDIE Edyta Sroka - Perfekcyjne Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

Perfekcyjne Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

3 opinie

EDDIE Edyta Sroka świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Ustrzyki Dolne i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Art-Bud Łukasz Łabuda - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

1 opinia

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Art-Bud Łukasz Łabuda, która świadczy usługi ocieplania pianką na wysokim poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ADEK Adrian Nadkański - Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Ustrzyki Dolne

ADEK Adrian Nadkański

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy, której specjalnością jest ocieplenie pianką poliuretanową. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ANDREX - Wyjątkowe Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową w Ustrzykach Dolnych

Wyjątkowe Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową w Ustrzykach Dolnych

1 opinia

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Inator Sebastian Żukiewicz - Świetne Ocieplenie Poddasza Pianką Ustrzyki Dolne

Inator Sebastian Żukiewicz

1 opinia

Wciąż szukasz specjalisty od ocieplenia poddasza pianką? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Inator Sebastian Żukiewicz. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Docieplenia T&G - Doskonałe Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

Doskonałe Ocieplanie Pianką

Poszukując pianki polietylenowej namierzysz wielu sprzedawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Docieplenia TG nie ma konkurentów. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 28 zleceń na ocieplanie pianką pur w Ustrzykach Dolnych

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Ustrzyki Dolne

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: nie ma...

 • Ustrzyki Dolne

2022-12-04 do 2022-12-12

Doskonała Izolacja Poddasza Ustrzyki Dolne

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Ustrzyki Dolne

2022-11-25 do 2022-12-03

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Ustrzyki Dolne

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: generalnego wykonawcy Termin rozpoczęcia pra...

 • Ustrzyki Dolne

2022-11-14 do 2022-11-22

Porządna Pianka Polietylenowa Ustrzyki Dolne

Udowodnij Zleceniodawcy, że następnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Ustrzyków Dolnych. Dlatego jeśli jesteś dostawcą porządnej pianki polietylenowej to niezwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m². Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ustrzyki Dolne

2022-09-18 do 2022-09-26

Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Wojtkowa

Zrealizowanie izolacji pianką dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Wojtkowa

2022-09-05 do 2022-09-13

Fantastyczne Ocieplanie Pianką Ustrzyki Dolne

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający ocieplanie pianką są pewni. Wyślij ofertę jako specjalista od ocieplania pianką. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Myczków

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Zawóz

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej T...

 • Zawóz

2022-07-22 do 2022-07-30

Izolacja Pianką Ustrzyki Dolne

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Uherce mineralne

2022-10-09 do 2022-10-17

Ocieplenie Pianką Ustrzyki Dolne

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpocz...

 • Lesko

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Lesko

2022-11-28 do 2022-12-06

Rewelacyjne Ocieplanie Pianką PUR

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu rewelacyjnego ocieplania pianką PUR z Leska. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lesko

2022-08-12 do 2022-08-20

Świetna Izolacja Poddasza

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Podkarpackiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Baligród

2022-11-20 do 2022-11-28

Porządna Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: S...

 • Płowce

2022-12-26 do 2023-01-03

Doskonałe Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Planujesz wykonać zlecenie na ocieplenie pianką poliuretanową, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza, izolację fundamentów pianką PUR, do 100m² to wspaniały wybór. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Rakowa

2022-09-16 do 2022-09-24

Doskonałej Jakości Izolacja Pianką

Wykonanie izolacji pianką dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Rozpucie

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Tyrawa Wołoska

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Tyrawa Wołoska

2022-12-01 do 2022-12-09

Profesjonalna Izolacja Poddasza

Ten Klient w dalszym ciągu potrzebuje specjalisty od izolacji poddasza. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Zagórz

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapytanie o ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Zagórz

Dowiedź Klientowi, że drugiego takiego dostawcy nie znajdzie w miejscowości Podkarpackie i okolicy. Dlatego jeśli jesteś producentem cenionej pianki polietylenowej to natychmiast zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapytanie o ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Zagórz

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 120m², Nowosiółki Dydyńskie

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 120m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Nowosiółki Dydyńskie

2022-11-11 do 2022-11-19

Rewelacyjne Ocieplanie Budynków Pianką

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu ocieplania budynków pianką wykonaj zlecenie na ocieplanie budynków pianką. Zapoznaj się ze zleceniem - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Sanok

2022-07-27 do 2022-08-04

Solidne Ocieplanie Pianką PUR

Solidne ocieplanie pianką PUR to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sanok

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Sanok

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Sanok

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetne Ocieplenie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Sanok

2022-12-30 do 2023-01-07

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

 • Sanok

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Sanok

Zlecający, który szuka pianki polietylenowej zgłosił zainteresowanie - Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Powinien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Sanok

2023-01-19 do 2023-01-27

Doskonałej Jakości Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 70m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mie...

 • Sanok

2022-09-29 do 2022-10-07

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką

Jesteś w stanie zaoferować dobrą propozycję dotyczącą ocieplenia pianką? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Sanok

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjne Ocieplanie Budynków Pianką

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

 • Sanok

2022-11-06 do 2022-11-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR