Mycie dachów w Legnicy

Porównaj oferty od Specjalistów od Mycia Dachów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 779 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 682 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Opady atmosferyczne, zanieczyszczenia mechaniczne, grzyby, promienie UV. Wszystkie te czynniki na co dzień stykają się z dachem budynku. Właśnie dlatego bardzo ważnym elementem konserwacji jest mycie dachów. Lepiej zająć się tym samemu, czy zaufać profesjonalistom? Jakie są najskuteczniejsze metody czyszczenia dachu? Dowiesz się tego z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. A jeżeli szukasz odpowiedniego fachowca to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów od mycia dachów.

Już od momentu budowy dachu trzeba zadbać o jego odpowiednią konserwację. Jej niezwykle ważnym elementem jest utrzymanie pokrycia dachowego w czystości. Mycie dachu znacznie przedłuża jego żywotność i funkcjonalność. Szczególnie istotny jest zabieg odgrzybiania dachu oraz pozbywania się z jego powierzchni niebezpiecznych glonów. Mikroorganizmy żywią się wypełnieniami wapiennymi obecnymi w dachówkach, czyli w najczęściej wykorzystywanym pokryciu dachowym. Zaniechanie czyszczenia przez dłuższy czas może więc skrócić żywotność dachu nawet o kilka lat i w konsekwencji doprowadzić do szybszej wymiany pokrycia dachowego.

Na rynku dostępne są różnorodne specjalistyczne środki do mycia dachów. Warto zwrócić szczególną uwagę na te o przeznaczeniu antygrzybicznym oraz zapobiegającym rozwojowi mchów i glonów. Czasami konieczne jest skorzystanie ze środków, które skutecznie usuwają plamy z oleju, czy cementu. Zdecydowanie warto kierować się opiniami o produktach oraz wybierać te, które cieszą się prawdziwą renomą. Mycie dachu to tylko z pozoru zabieg wyłącznie estetyczny. W istocie regularnie wykonywany pozwala przedłużyć żywotność pokrycia oraz jego funkcjonalność. Warto wykonywać tę czynność przynajmniej raz na pięć-siedem lat. Jest to najlepszy sposób na kontrolowanie tego w jakim jest stanie.

Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby za mycie pokrycia dachowego zabrać się samodzielnie. Warto jednak przy tym pamiętać, że jest to praca dosyć wymagająca zarówno fizycznie, jak i pod względem wykorzystywanych środków czystości. W tym celu warto zarezerwować sobie przynajmniej jeden cały dzień oraz skorzystać z preparatów renomowanych marek.

Oczywiście, profesjonalna firma, która podejmuje się zadania wyczyszczenia dachu dysponuje nie tylko specjalistycznymi preparatami, ale także sprzętem, który sprawia, że sam proces jest znacznie szybszy i bardziej efektywny. Skorzystanie z usług dekarza będzie zdecydowanie bardziej kosztowne. Trzeba jednak pamiętać, że profesjonalista umyje dach dużo szybciej i sprawniej niż osoba niedoświadczona. Wykorzystując specjalistyczny sprzęt, ma on szansę pracować znacznie efektywniej. Jednocześnie dekarz będzie w stanie ocenić stan dachu i w razie konieczności zaproponuje naprawę drobnych szkód lub renowację dachu.

Ranking najlepszych specjalistów od mycia dachów w Legnicy

Mycie dachów Legnica

BIOTOP Malowanie dachów

34 opinie

Szukający renowacji dachu musi już teraz zgłosić się do BIOTOP Malowanie dachów i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Pan Dach Mateusz Sawicki - Rewelacyjne Czyszczenie Dachu Legnica

Pan Dach Mateusz Sawicki

12 opinii

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi czyszczenia dachu na ponadprzeciętnym poziomie. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

KOLORTEK - Doskonałe Czyszczenie Dachówki Legnica

Doskonałe Czyszczenie Dachówki

11 opinii

Zdecydowanie o wyborze czyszczenia dachówki nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z KOLORTEK pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

GLOBAL CUADRO - Korzystne Czyszczenie Dachówki Legnica

GLOBAL CUADRO

4 opinie

Każdy, kto poszukuje czyszczenia dachówki winien niezwłocznie zgłosić się do GLOBAL CUADRO i zobaczyć świetne oferty. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Skrobek Clean - Rewelacyjna Renowacja Dachu Legnica

Rewelacyjna Renowacja Dachu Legnica

3 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Skrobek Clean są dla Ciebie stworzeni. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

DEKAR Usługi Ogólnobudowlane Dariusz Pawlak - Dobre Mycie Dachów w Legnicy

Dobre Mycie Dachów w Legnicy

1 opinia

Jeszcze nie znalazłeś mycia dachów, choć próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? DEKAR Usługi Ogólnobudowlane Dariusz Pawlak może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

No Limit - Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachówki Legnica

No Limit

2 opinie

Każdy, kto potrzebuje czyszczenia dachówki powinien już dziś zgłosić się do No Limit i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

INVEST DOM BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI - Doskonałe Mycie Dachówki Legnica

Doskonałe Mycie Dachówki Legnica

1 opinia

Specjaliści z INVEST DOM BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę mycia dachówki. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

F.U.H B-R-T Przemysław Bergenda - Rewelacyjne Mycie Dachów Legnica

F.U.H B-R-T Przemysław Bergenda

1 opinia

Powierz usługę czyszczenia dachu specjalistom z miejscowości Legnica. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Legnicy są jednymi z najlepszych. Jeśli chcesz poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

TRS Serwis - Najwyższej Klasy Czyszczenie Dachu Legnica

TRS Serwis

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii czyszczenia dachu z Legnicy. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 27 zleceń na mycie dachów w Legnicy

Zapytanie o mycie dachu, 101-150m², Legnica

Doprowadź do tego, że mycie dachówki nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu mycia dachówki sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o mycie dachu, 101-150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Legnica

2023-10-31 do 2023-11-08

Dam zlecenie na mycie dachu, 430m², Złotoryja

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 430 Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Złotoryja

2023-09-07 do 2023-09-15

Firma Alpinistyczna Legnica

Olśnij tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Lubina. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma alpinistyczna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę mycie dachu, 151-200m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Lubin

2023-08-07 do 2023-08-15

Tanie Mycie Dachówki Legnica

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lubin

2023-08-29 do 2023-09-06

Dam zlecenie na mycie dachu, 201-250m², Środa Śląska

Zrealizuj zlecenie dotyczące profesjonalnego czyszczenia dachu od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Środa Śląska lub sąsiednim mieście. Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Środa Śląska

2023-10-30 do 2023-11-07

Znakomite Czyszczenie Dachówki Legnica

Zdecydowanie o wyborze czyszczenia dachówki nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecę mycie dachu, 18000m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Środa Śląska

2023-09-18 do 2023-09-26

Znakomite Mycie Dachówki

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: ...

 • Chocianów

2023-08-09 do 2023-08-10

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m², Brzezina

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu, malowanie dachówek Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Informacje dodatkowe: Po myciu a przed malowaniem dachówek - im...

 • Brzezina

2023-11-08 do 2023-11-16

Pierwszorzędne Mycie Dachówki

Zakres zlecenia: mycie i malowanie dachu Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Bolesławiec

2023-06-26 do 2023-07-04

Świetne Mycie Dachówki

Ten Klient poszukując mycia dachówki powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zapotrzebowanie na samo mycie dachu, do 150m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Bolesławiec

2023-06-13 do 2023-06-21

Doskonała Renowacja Dachu Legnica

Zakres zlecenia: mycie i malowanie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelenia Góra

2023-06-09 do 2023-06-17

Najwyższej Klasy Mycie Dachów Legnica

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę mycie dachu, do 50m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Żeby poznać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wałbrzych

2023-07-16 do 2023-07-24

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m², Kamienna Góra

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m²". Przyjmij usługę wyjątkowego czyszczenia dachów jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Kamiennej Góry i przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Kamienna Góra

2023-10-20 do 2023-10-28

Opłacalne Mycie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 201-250m² Rodzaj pokrycia: gont Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Świerzów

2023-10-27 do 2023-11-04

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 101-150m², Tyniec Mały

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe mycie dachu w rejonie Dolnośląskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na mycie dachu, 101-150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Tyniec mały

2023-09-17 do 2023-09-25

Bezkonkurencyjne Czyszczenie Dachówki

Daj znać Zlecającemu, że równie dobrej propozycji czyszczenia dachówki szybko nie znajdzie w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnego czyszczenia dachówki to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2023-10-30 do 2023-10-31

Szukam ekipy na mycie dachu i czyszczenie rynien, do 150m², Wrocław

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Szukam ekipy na mycie dachu i czyszczenie rynien, do 150m², wybranie znakomitej renowacji dachu może być skomplikowane, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Wrocław

2023-06-23 do 2023-07-01

Doświadczona Firma Alpinistyczna

To zapytanie o treści - Zlecę samo mycie dachu, 301-500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław oraz przyległych powiatów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2023-06-14 do 2023-06-22

Zapotrzebowanie na mycie dachu, 101-150m², Księginice

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Księginice

2023-08-07 do 2023-08-15

Zlecę mycie dachu, 201-250m², Cerekwica

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę mycie dachu, 201-250m²". Wykonaj zadanie fantastycznego czyszczenia dachów jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Dolnośląskiego i sąsiednich powiatów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Cerekwica

2023-11-01 do 2023-11-09

Zapotrzebowanie na mycie dachu, do 50m², Dzierżoniów

Wykonaj zlecenie perfekcyjnego mycia dachu o treści "Zapotrzebowanie na mycie dachu, do 50m²", jako fachowiec z miejscowości Dzierżoniów. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Dzierżoniowa jesteś jednym z najlepszych. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Dzierżoniów

2023-09-13 do 2023-09-21

Profesjonalne Czyszczenie Dachów

Jeśli dobra cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od czyszczenia dachów to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na mycie dachu, 101-150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Węgry

2023-07-28 do 2023-08-05

Czyszczenie Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Rawicz

2023-09-21 do 2023-09-29

Fantastyczne Mycie Dachu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bojanowo

2023-08-13 do 2023-08-21

Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², Zalipie

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zalipie

2023-11-07 do 2023-11-15

Znakomite Mycie Dachów

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², wybranie znakomitego mycia dachów może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Głuchów dolny

2023-08-23 do 2023-08-31

Świetna Renowacja Dachu

Zakres zlecenia: mycie i impregnacja dachu Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leszno

2023-06-29 do 2023-07-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Najczęstsze pytania o myciu dachów

Jak przebiega proces mycia dachów?

Pierwszy etap mycia dachu polega na usunięciu z jego połaci wszystkich większych zabrudzeń mechanicznych. Mowa tu o liściach i gałęziach drzew oraz innych elementów, które nie zwarły się z powierzchnią dachu i które w związku z tym łatwo usunąć. Następnie, na całej powierzchni pokrycia dachowego rozmieszczany jest specjalistyczny preparat o właściwościach przeciwgrzybicznych, przeciwmchowych oraz dezynfekujących. Dopiero potem następuje proces zasadniczego czyszczenia dachu.

Na sam koniec można również zastosować proces impregnacji dachu. Polega on na zabezpieczeniu połaci przed atakiem grzybów i machów. Większość firm zajmujących się myciem dachów ma taką usługę w swojej ofercie.

Jak zadbać o swój dach po latach?

Specjaliści zalecają, aby kompleksowe mycie dachu przeprowadzać przynajmniej raz na pięć lat. Jeżeli stan twojego dachu nie był kontrolowany przez dłuższy czas, koniecznie skonsultuj się ze specjalistą, który na co dzień podejmuje się konserwacji dachów. Dokona on inspekcji dachu i, w razie konieczności, zaleci jego naprawę. Z pewnością konieczne będzie dokładne mycie, odgrzybianie dachu oraz jego impregnacja. To z pewnością przedłuży jego żywotność o kilka lub nawet kilkanaście dodatkowych lat.

Jaka jest cena odświeżenia dachu?

Mycie i konserwacja dachu to usługa, która jest zdecydowanie tańsza niż duży remont, lub tym bardziej wymiana pokrycia dachowego. Nie można jednak dokładnie odpowiedzieć na pytanie, ile trzeba będzie za nią zapłacić. Ostateczny koszt jest bowiem zależny od wielu różnych czynników. Przede wszystkim, ważny jest zakres usług i to, czy decydujemy się wyłącznie na mycie, czy również na usuwanie grzybów oraz impregnację. Niezwykle istotna jest również kwestia stanu połaci dachowej oraz jej rozmiarów. Im większy i bardziej wymagający dach, tym droższa może być usługa. O ostateczną ceną warto jednak pytać konkretnego specjalistę.

Gdzie znaleźć specjalistów zajmujących się myciem dachów?

Wiele firm świadczy usługi czyszczenia dachów. Dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom dostępnym na naszej stronie, bardzo szybko znajdziesz firmę która działa na terenie twojego miasta lub powiatu. Duża liczba usługodawców oraz zleceń sprawia, że można wybierać spośród ofert ekspertów. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej firmy, koniecznie sprawdź jej wcześniejsze wykonania oraz przeczytaj jakie są opinie poprzednich klientów. Dowiedz się, którzy fachowcy są godni zaufania, dzięki naszemu rankingowi najlepszych specjalistów od mycia dachów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Mycia Dachów