Wentylacja i rekuperacja w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 166 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Ostrowie Wielkopolskim

Wentylacja i rekuperacja Ostrów Wielkopolski

Najwyższej Klasy Montaż Wentylacji

112 opinii

Po prostu zleć zadanie montażu wentylacji specjalistom firmy ECOFAN instal z miejscowości Ostrów Wielkopolski. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Ostrowa Wielkopolskiego nie mają sobie równych. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Venticore Pro Sp. z o.o. - Perfekcyjna Rekuperacja Ostrów Wielkopolski

Perfekcyjna Rekuperacja

31 opinii

Perfekcyjny monter wentylacji z wieloletnią praktyką w temacie rekuperacji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

GMKTECH - Perfekcyjny Serwis Wentylacji Ostrów Wielkopolski

Perfekcyjny Serwis Wentylacji

22 opinie

Powierz zadanie perfekcyjnego serwisu wentylacji specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Ostrów Wielkopolski i przyległych powiatów. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

BIO - KLIM - Pierwszorzędna Rekuperacja Ostrów Wielkopolski

BIO - KLIM

27 opinii

Firma BIO - KLIM oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Ostrów Wielkopolski oraz przyległych powiatów. Jeżeli chcesz posiadać czyste powietrze koniecznie zastanów się nad posiadaniem domu z rekuperacją. Ten fachowiec bez problemu opowie np. o rekuperacji z odzyskiem ciepła oraz o wentylacji grawitacyjnej.

Naswoim Sp. z o.o. - Najlepszy Montaż Wentylacji Ostrów Wielkopolski

Najlepszy Montaż Wentylacji Ostrów Wielkopolski

13 opinii

Chcesz znaleźć ekspertów od najlepszego montażu wentylacji w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego lub w okolicznych miastach? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Najwyższej Klasy Serwis Wentylacji Ostrów Wielkopolski

Najwyższej Klasy Serwis Wentylacji

7 opinii

Firma OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zajmuje się usługami z zakresu serwisu wentylacji. Wyróżnia się solidnymi efektami. Ci monterzy wentylacji nie mają sobie równych. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ECOWENTS Sp. z o.o. - Perfekcyjny Montaż Wentylacji Ostrów Wielkopolski

Perfekcyjny Montaż Wentylacji Ostrów Wielkopolski

6 opinii

Jeśli interesuje Cię perfekcyjny montaż wentylacji w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia ECOWENTS Sp. z o.o.. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

RES Comfort - Solidna Wentylacja Domu Ostrów Wielkopolski

Solidna Wentylacja Domu

6 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie wentylacji domu i zatrudnij RES Comfort. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Instal Pure - Profesjonalna Rekuperacja w Ostrowie Wielkopolskim

Profesjonalna Rekuperacja w Ostrowie Wielkopolskim

6 opinii

Monter wentylacji z imponującym doświadczeniem z zakresu rekuperacji dbający o zadowolenie swoich Klientów. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

MB-INSTAL TECHNIKA SANITARNO GRZEWCZA - Fenomenalni Monterzy Wentylacji Ostrów Wielkopolski

MB-INSTAL TECHNIKA SANITARNO GRZEWCZA

1 opinia

Firma MB-INSTAL TECHNIKA SANITARNO GRZEWCZA to wybitni specjaliści od rekuperacji i montażu wentylacji, obsługujący Klientów z Ostrowa Wielkopolskiego i sąsiednich miast. Jeśli chciałbyś posiadać stały dopływ świeżego powietrza zastanów się nad posiadaniem domu z rekuperacją. Ten fachowiec bez trudu opowie na przykład o wentylacji grawitacyjnej oraz rekuperacji z odzyskiem ciepła i innych kwestiach dotyczących wymiany powietrza.

Najnowsze z 27 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Ostrowie Wielkopolskim

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 101-150m², Odolanów

Zlecający nierzadko nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na rekuperatory. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 101-150m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Odolanów

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 godziny temu

Pierwszorzędne Rekuperatory Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzc...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-20 do 2023-01-28

Tanie Systemy Wentylacyjne Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzc...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-15 do 2023-01-23

Perfekcyjna Wentylacja Ostrów Wielkopolski

Jako ekspert od wentylacji, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Ostrów Wielkopolski i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-02 do 2023-01-10

Pierwszorzędna Wentylacja

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Przygodzice

2022-12-18 do 2022-12-26

Wentylacja

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie wentylacji możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego, który pisze "Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 127m²". Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 151-200m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: Przez kanał wentylacyjny dostaje się dym z sąsiednich domów Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego ...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-27 do 2022-11-04

Solidna Wentylacja

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę wykonanie rekuperacji, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Pawłów

2022-10-22 do 2022-10-30

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 180m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 101-150m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-04 do 2022-10-12

Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 51-100m², Ostrów Wielkopolski

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży rekuperacji. Klient, który zleca napisał - Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 51-100m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Rekuperacja Ostrów Wielkopolski

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Rososzyca

2022-08-19 do 2022-08-27

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 151-200m², Ostrów Wielkopolski

Zapytanie o treści - Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 151-200m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Ostrowa Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-07-22 do 2022-07-30

Dobre Systemy Wentylacyjne

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej oferty systemów wentylacyjnych prędko nie znajdzie na terenie Cieszyna, więc jeżeli szuka dobrych systemów wentylacyjnych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Cieszyn

2022-07-22 do 2022-07-22

Zlecę wykonanie rekuperacji, 151-200m², Krotoszyn

Jako Firma z Krotoszyna, nie mając sobie równych w sprzedaży idealnych rekuperatorów w konkurencyjnej cenie każdemu zainteresowanemu i zapewniający przy tym liczne metody realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecę wykonanie rekuperacji, 151-200m²". Powinno Cię zaciekawić. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Krotoszyn

2022-11-23 do 2022-12-01

Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 110m², Krotoszyn

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Krotoszyn

2023-01-21 do 2023-01-29

Tanie Systemy Wentylacyjne

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Wykonanie wentylacji, do 50m², wybranie tanich systemów wentylacyjnych może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Krotoszyn

2022-08-21 do 2022-08-29

Świetne Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-...

 • Krotoszyn

2022-11-25 do 2022-12-03

Perfekcyjna Wentylacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Krotoszyn

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 8 dni temu

Opłacalne Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń: 40...

 • Krotoszyn

2022-09-09 do 2022-09-17

Zamontowanie rekuperacji, 144m², Kościelna Wieś

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-letnim Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń:...

 • Kościelna wieś

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam firmy do wykonania rekuperacji, wentylacji, 101-150m², Wojciechówka

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia ...

 • Wojciechówka

2023-01-02 do 2023-01-10

Zamontowanie wentylacji, 56m², Kalisz

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnej rekuperacji. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zamontowanie wentylacji, 56m². Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kalisz

2022-08-17 do 2022-08-25

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 201-300m², Kalisz

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 201-300m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kalisz

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 201-300m², Kalisz

Rodzaj usługi: Pompey ciepla, wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub s...

 • Kalisz

2022-10-24 do 2022-11-01

Świetne Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Kalisz

2022-10-16 do 2022-10-24

Potrzebne zamontowanie wentylacji, 150m², Kalisz

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży wentylacji możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Kalisz, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebne zamontowanie wentylacji, 150m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Kalisz

2023-01-20 do 2023-01-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji