Konstrukcje stalowe z Wieliczki

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 059 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Wieliczce

Konstrukcje stalowe Wieliczka

Pasjona Sp. z o.o.

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od konstrukcji inżynierskich? Skorzystaj z kwalifikacji Pasjona Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

GTM Industry - Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Wieliczka

GTM Industry

5 opinii

Zleć prace dotyczące wykonania konstrukcji stalowej ekspertom firmy GTM Industry z miejscowości Wieliczka. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wieliczki nie mają sobie równych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

"Treger" Projektowanie Konstrukcji Budowlanych, Nadzory, Przeglądy - Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych Wieliczka

Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych

7 opinii

Starasz się odnaleźć wartego uwagi specjalistę z zakresu wysokiej klasy montażu konstrukcji stalowych z Wieliczki do realizacji zaplanowanych działań? Firma Treger Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Nadzory Przeglądy jest gotowa Ci pomóc. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

TEKO E. Kamień K. Kamień-Gałęzewska J. Kolibski - Pierwszorzędne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Wieliczka

TEKO E. Kamień K. Kamień-Gałęzewska J. Kolibski

2 opinie

Bez oporów zleć zadanie pierwszorzędnego wykonania konstrukcji stalowej fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wieliczki i przyległych powiatów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BART-DORBRUK - Cenione Konstrukcje Stalowe w Wieliczce

Cenione Konstrukcje Stalowe w Wieliczce

1 opinia

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Wieliczki, dlatego jeśli szukasz cenionych konstrukcji stalowych to od razu sprawdź BART-DORBRUK. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

FHU BAKSTER - Idealne Konstrukcje Stalowe Wieliczka

FHU BAKSTER

Znalezienie idealnych konstrukcji stalowych to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z FHU BAKSTER dadzą wskazówki i dobiorą dostosowane rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

MADRO KRAKÓW SP. Z O.O. - Rewelacyjne Hale Magazynowe Wieliczka

Rewelacyjne Hale Magazynowe Wieliczka

Przygotowanie hal magazynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. MADRO KRAKÓW SP. Z O.O. ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dawid Szewczyk - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Wieliczka

Dawid Szewczyk

Powierz prace dotyczące montażu konstrukcji stalowych specjalistom z miejscowości Wieliczka. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wieliczki są w ścisłej czołówce. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BAKSTER - Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Wieliczka

BAKSTER

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Wieliczki, dlatego jeśli szukasz cenionych konstrukcji stalowych to od razu sprawdź BAKSTER. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

PAW-LUX Paweł Mateńko - Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Wieliczka

Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Wieliczka

Pragniesz znaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu wyjątkowego montażu konstrukcji stalowych z Wieliczki, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma PAW-LUX Paweł Mateńko jest gotowa Ci pomóc. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 26 zleceń na wykonanie konstrukcji w Wieliczce

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 101-200m², Wieliczka

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: ...

 • Wieliczka

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 3 dni temu

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych Wieliczka

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej propozycji montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie na terenie Wieliczki, więc jeśli szuka znakomitego montażu konstrukcji stalowych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Przedstaw propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wieliczka

2022-12-28 do 2023-01-05

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 10m², Łysokanie

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja drewniana werandy. Powierzchnia konstrukcji: 10m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji z powierzonych materiałów Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlece...

 • Łysokanie

2022-12-25 do 2023-01-02

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Wieliczka

Zrealizuj zadanie rewelacyjnego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 3000m²", jako ekspert z miejscowości Małopolskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Małopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Cichawa

2022-10-20 do 2022-10-28

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 101-200m², Wieliczka

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 101-200m²". Wykonaj usługę profesjonalnego wykonania konstrukcji stalowej jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji prac z okolic Wieliczki i sąsiednich miast. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wieliczka

2022-10-04 do 2022-10-12

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty zaufania specjalista z zakresu fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej z Małopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Niepołomice

2022-07-26 do 2022-08-03

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Dam zlecenie na montaż konstrukcji, do 100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kraków

2022-08-17 do 2022-08-25

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Wieliczka

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej T...

 • Kraków

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 1100m², Kraków

Rodzaj konstrukcji: Terminal lotniczy Powierzchnia konstrukcji: 1100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje doda...

 • Kraków

2023-01-19 do 2023-01-19

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: dom Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od:...

 • Kraków

2022-09-13 do 2022-09-21

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Term...

 • Kraków

2022-07-26 do 2022-08-03

Firmy do montażu konstrukcji, do 3-5t, woj. małopolskie

Zakres zlecenia: zleceniodawca szuka firm monterskich (konstrukcje) Charakter zlecenia: stała współpraca Tonaż: konstrukcje do 3-5t Lokalizacja: zleceniodawca posiada inwestycje na terenie Małopolski, m.in. okolice Kr...

 • Kraków

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę montaż konstrukcji, 101-200m², Kraków

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę montaż konstrukcji, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kraków

2022-07-25 do 2022-08-02

Montaż konstrukcji stalowej hali, waga 135t, Kraków

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej hali Tonaż: 135t Oferty: sama robocizna Termin rozpoczęcia prac: od 12.12.2022r. Termin zakończenia: do 30.04.2023r....

 • Kraków

2022-10-14 do 2022-10-22

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowej dachu Powierzchnia: 600m2 Oferty: z materiałem Informacje dodatkowe: konstrukcja ocynkowana Termin: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-10-11 do 2022-10-19

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje...

 • Kraków

2022-10-08 do 2022-10-16

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż dachu, 1100m², Kraków

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 1100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: zada...

 • Kraków

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapytanie o garaż, blacha pokryta farbą, szer. 8m, dł. 30m, wys. 6m, Kraków

Rodzaj konstrukcji: podwójny, połączony garaż Rodzaj bramy: brama uchylna Wymiary garażu: szer. 8m, dł. 30m, wys. 6m Zakotwiczenie garażu: kostka brukowa Dodatkowe usługi: transport garażu, montaż garażu Termin zaku...

 • Kraków

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 23m², Kraków

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 23m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzysta...

 • Kraków

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na montaż stelażu, do 100m², Kraków

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na montaż stelażu, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kraków

2023-01-27 do 2023-02-04

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Konst...

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 8m², Kraków

Rodzaj konstrukcji: Pergola podtrzymująca rośliny pnące Powierzchnia konstrukcji: 8m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje ...

 • Kraków

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o budowę obiektu, konstrukcja stalowa, 60m2, Kraków

Zakres zlecenia: wykonanie budynku administracyjno-biurowego o wymiarach 12x5m, wysokość 3m Informacje o budynku: - budynek z płyty obornickiej na konstrukcji stalowej, - obiekt z oknami i z drzwiami według projektu, który...

 • Kraków

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Kraków

Jeśli dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako eksperta od wykonania konstrukcji stalowej to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Kraków

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 301-500m², Myślenice

Rodzaj konstrukcji: Hala namiotowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje do...

 • Myślenice

2022-09-30 do 2022-10-08

Doskonałe Konstrukcje Stalowe Wieliczka

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 150m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Nowy Wiśnicz

2022-08-07 do 2022-08-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych