Konstrukcje stalowe z Tychów

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 174 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Tychach

Konstrukcje stalowe Tychy

Idealne Konstrukcje Stalowe

11 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty konstrukcji stalowych w miejscowości Tychy, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. GLOB-STAL wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci dobrą propozycję. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Malko-Met - Pierwszorzędne Konstrukcje Stalowe Tychy

Malko-Met

1 opinia

Interesujesz się cenami konstrukcji stalowych i nie masz dostawcy? Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Firma Budowlana STARS - Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Tychy

Firma Budowlana STARS

1 opinia

Firma Budowlana STARS świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Tychów i okolic. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Proconstruo - Dobre Konstrukcje Stalowe Tychy

Dobre Konstrukcje Stalowe Tychy

1 opinia

Nie możesz odnaleźć się w nadmiarze ofert na konstrukcje stalowe? Eksperci z Proconstruo zaproponują Ci najbardziej korzystne wyjście. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

MM BIURO - Bezkonkurencyjne Konstrukcje Stalowe Tychy

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Stalowe Tychy

8 opinii

Chcąc dotrzeć do bezkonkurencyjnych konstrukcji stalowych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale MM BIURO jest najwyższej próby. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

ECEBUD - Wysokiej Jakości Konstrukcje Stalowe Tychy

ECEBUD

1 opinia

Trudno Ci się odnaleźć w bogactwie ofert na konstrukcje stalowe? Specjaliści z ECEBUD zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Przedsiębiorstwo BUDTECH Sp. z o.o. - Świetne Konstrukcje Stalowe Tychy

Świetne Konstrukcje Stalowe

Czujesz się zagubiony w nadmiarze ofert na konstrukcje stalowe? Profesjonalna kadra z Przedsiębiorstwo BUDTECH Sp. z o.o. pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

KRIST - Konstrukcje Stalowe - Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie w Tychach

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie w Tychach

Wykonanie konstrukcji inżynierskich będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. KRIST - Konstrukcje Stalowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Biuro Projektowo - Wykonawcze PW-2 - Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Tychy

Biuro Projektowo - Wykonawcze PW-2

Firma Biuro Projektowo - Wykonawcze PW-2 oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Tychy i okolic. Mają propozycję dla każdego.

KRIST - Rewelacyjne Konstrukcje Inżynierskie Tychy

KRIST

Nie możesz odnaleźć się w nadmiarze ofert na konstrukcje stalowe? Eksperci z KRIST zaproponują Ci najbardziej korzystne wyjście. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 26 zleceń na wykonanie konstrukcji w Tychach

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 580m², Tychy

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 580m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy I...

 • Tychy

2022-11-07 do 2022-11-15

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Tychy

Wykonaj usługę wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 60m²", jako specjalista z miejscowości Tychy. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Tychów nie masz sobie równych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Tychy

2022-08-03 do 2022-08-11

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych Tychy

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: general...

 • Katowice

2023-01-14 do 2023-01-22

Konstrukcje Stalowe Tychy

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie ...

 • Katowice

2022-11-27 do 2022-12-05

Świetne Konstrukcje Inżynierskie Tychy

Rodzaj konstrukcji: Wiata/Hala wolnostojąca - projekt i wykonanie Powierzchnia konstrukcji: 35m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: w...

 • Katowice

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam firmy do wykonania stalowej konstrukcji dachu, 2168kg stali, Katowice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniego montażu konstrukcji stalowych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Klienta, który napisał - Szukam firmy do wykonania stalowej konstrukcji dachu, 2168kg stali. Już teraz umów się z nim na rozmowę.

 • Katowice

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 101-200m², Katowice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystani...

 • Katowice

2022-10-15 do 2022-10-23

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 6000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wy...

 • Katowice

2023-01-17 do 2023-01-25

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnego montażu konstrukcji stalowych gwarantując przy tym solidną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, bez wątpienia zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, do 100m². Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Katowice

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 1500m², Katowice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatk...

 • Katowice

2023-01-27 do 2023-02-04

Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: Pochwyt, balustrada, schody z pochwytem, konstrukcja pod centralę Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zap...

 • Katowice

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Katowice

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od:...

 • Katowice

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 101-200m², Katowice

Rodzaj konstrukcji: Stalowa klatka schodowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zleceni...

 • Katowice

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Mikołów

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja stalowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od:...

 • Mikołów

2022-08-02 do 2022-08-31

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Bierunia, więc jeśli poszukuje korzystnego montażu konstrukcji stalowych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Bieruń

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m², Chorzów

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatne...

 • Chorzów

2022-11-25 do 2022-12-03

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie konstrukcji inżynierskich wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Chorzów

2022-08-11 do 2022-08-19

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od konstrukcji stalowych. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ruda Śląska

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 3 dni temu

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od wykonania konstrukcji stalowej to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 165m². Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Świętochłowice

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecę montaż konstrukcji, do 100m², Sosnowiec

Przekonaj się, że Klienci zlecający wykonanie konstrukcji stalowej są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od wykonania konstrukcji stalowej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Sosnowiec

2023-01-26 do 2023-02-03

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 100m², Pszczyna

Rodzaj konstrukcji: warsztat Powierzchnia konstrukcji: 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: ...

 • Pszczyna

2022-12-30 do 2023-01-07

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Wykonaj zapytanie dotyczące fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej od rzetelnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Pszczyna lub okolicy. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Pszczyna

2022-11-20 do 2022-11-28

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Jaworzno

2022-08-30 do 2022-09-07

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej...

 • Jaworzno

2022-10-14 do 2022-10-22

Montaż Konstrukcji Stalowych

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykomnanie wiaty, 32m2 jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Będzina oraz przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Będzin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 22000m², Będzin

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 22000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Będzin

2022-11-09 do 2022-11-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych