Konstrukcje stalowe z Sztumu

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 150 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 384 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Sztumie

Konstrukcje stalowe Sztum

ZBROJBUD Sp. z o.o.

Powierz zadanie wykonania konstrukcji stalowej specjalistom z miejscowości Sztum. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Sztumu są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Maj-Max Danuta Majewska - Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Sztum

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Sztum

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od konstrukcji inżynierskich? Powierz tę kwestię specjalistom z Maj-Max Danuta Majewska. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pracownia stolarska "Waśkowscy" - Dobre Konstrukcje Stalowe Sztum

Pracownia stolarska "Waśkowscy"

Kiedy szukasz najlepszej oferty konstrukcji stalowych w rejonie Sztumu, skorzystaj z pomocy fachowców w branży. Pracownia stolarska Waśkowscy wykorzysta swoje doświadczenie i przedstawi Ci zacną propozycję. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

ADT Serwis sp. z o.o.. Jasna. - Cenione Konstrukcje Stalowe w Sztumie

Cenione Konstrukcje Stalowe w Sztumie

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Sztumu, dlatego jeśli szukasz cenionych konstrukcji stalowych to od razu sprawdź ADT Serwis sp. z o.o.. Jasna.. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 28 zleceń na wykonanie konstrukcji w Sztumie

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 864m², Nowy Staw

Podjęcie decyzji o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 864m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Nowy Staw

2022-10-24 do 2022-11-01

Świetny Montaż Konstrukcji Stalowych Sztum

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

 • Elbląg

2022-09-27 do 2022-10-05

Konstrukcje Inżynierskie Sztum

Rodzaj konstrukcji: produkcyjno-magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 14000m² Zakres prac: budowa hali produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną infrastrukturą Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykon...

 • Elbląg

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 110m², Tczew

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 110m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Tczew

2022-10-11 do 2022-10-19

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Sztum

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: 10x15...

 • Tczew

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 101-200m², Tczew

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Tczew

2023-03-06 do 2023-03-14

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: Montaż prefabrykatów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: fir...

 • Starogard Gdański

2022-11-30 do 2022-12-29

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 640m², Wilczęta

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 640m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Inf...

 • Wilczęta

2023-02-22 do 2023-03-02

Perfekcyjne Konstrukcje Stalowe Sztum

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od...

 • Ostróda

2023-02-14 do 2023-02-15

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Krynica Morska

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², dotarcie do znakomitego montażu konstrukcji stalowych jest niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Krynica Morska

2023-03-01 do 2023-03-09

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 4m², Krynica Morska

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 4m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Krynica Morska

2023-03-02 do 2023-03-10

Zlecenie na montaż konstrukcji, 800m², Pruszcz Gdański

Jeżeli nadal jako ekspert od konstrukcji stalowych poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na montaż konstrukcji, 800m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Pruszcza Gdańskiego na pewno dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pruszcz Gdański

2022-11-18 do 2022-11-26

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Kurzętnik

2023-02-01 do 2023-02-09

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Mierzeszyn

Ten Klient uważa, że profesjonalne konstrukcje inżynierskie to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mierzeszyn

2022-09-28 do 2022-10-06

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 900m², Gdańsk

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 900m²". Przyjmij usługę doskonałego wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia prac z okolic Gdańska i okolicznych powiatów. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Gdańsk

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Kli...

 • Gdańsk

2023-02-02 do 2023-02-02

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Gdańsk

Wykonaj zlecenie fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Gdańsk. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Gdańska nie masz sobie równych. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 10m², Gdańsk

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 10m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Gdańska oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Gdańsk

2023-01-12 do 2023-01-20

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie

Nadal możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gdańsk

2022-11-22 do 2022-11-30

Konstrukcje Stalowe

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2022-10-10 do 2022-10-10

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony profesjonalista z zakresu profesjonalnego wykonania konstrukcji stalowej z Gdańska? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Powierzchnia: 500m2 Dostawca materiałów: sama robocizna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Gdańsk

2023-02-21 do 2023-03-01

Zapytanie o konstrukcje stalowe, wykonanie, 46t, Braniewo

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od konstrukcji inżynierskich. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o konstrukcje stalowe, wykonanie, 46t, chcąc trafić w dobre miejsce. Zapraszamy do kontaktu.

 • Braniewo

2023-03-20 do 2023-03-28
dodano 7 dni temu

Zapytanie o konstrukcję, montaż płyt, 30t, Braniewo

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji stalowej wraz z obudową z płyt warstwowych Tonaż: 30t Lokalizacja: Braniewo Dokumentacja: dokumentacja zostanie udostępniona zainteresowanym podwykonawcom Materiał: materiał pod...

 • Braniewo

2023-02-08 do 2023-02-16

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukamy firmy na montaż obudowy hali, ok. 2500m2". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Warmińsko-mazurskiego i przyległych miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Rogidle

2023-02-02 do 2023-02-10

GW zleci wykonanie i montaż konstrukcji stalowej, ok. 50t, Rogiedle

Zakres zlecenia: kompleksowe wykonanie i montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala z biurem Zakres i ilość prac: prefabrykacja, dostawa i montaż konstrukcji stalowej zabezpieczonej antykorozyjnie RAL 7024 MAT 120/160 ...

 • Rogiedle

2022-10-03 do 2022-10-11

Znakomite Konstrukcje Stalowe

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Zakres prac: montaż konstrukcji stalowej zabezpieczonej antykorozyjnie RAL 7016 MAT 120 mikronów Ilość: ok. 52t Termin realizacji: styczeń 2023r. Klient składa zapytanie jak...

 • Rogiedle

2022-11-16 do 2022-11-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych