Konstrukcje stalowe z Szamotuł

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 416 495 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Szamotułach

Konstrukcje stalowe Szamotuły

Zakład Budowy Urzadzeń Ochrony Środowiska "BIOMECH"

2 opinie

Chcąc dotrzeć do konstrukcji stalowych trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Zakład Budowy Urzadzeń Ochrony Środowiska BIOMECH jest najwyższej próby. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

SEB-DAR - Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Szamotuły

Odpowiednie Konstrukcje Stalowe

2 opinie

Każdy, kto planuje kupno konstrukcji stalowych musi zgłosić się do do dostawcy SEB-DAR i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Zakład Ogólnobudowlany OGBUD - Markowe Konstrukcje Stalowe Szamotuły

Markowe Konstrukcje Stalowe

2 opinie

Planujesz zakup konstrukcji stalowych i nie wybrałeś jeszcze odpowiedniego dostawcy? Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach - Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Szamotuły

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Razem" w Szamotułach

2 opinie

Powierz zadanie wykonania konstrukcji stalowej specjalistom z miejscowości Szamotuły. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Szamotuł są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

MH MAD-PRO - Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych Szamotuły

Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych Szamotuły

3 opinie

Bez oporów zleć usługę solidnego montażu konstrukcji stalowych ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Szamotuły i okolicznych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ANSTAL - Tanie Konstrukcje Stalowe Szamotuły

ANSTAL

Wybranie tanich konstrukcji stalowych może być skomplikowane, ale ANSTAL na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

AGRO BLACHY.EU SP. Z O.O. - Solidne Hale Magazynowe w Szamotułach

Solidne Hale Magazynowe w Szamotułach

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie hal magazynowych i zatrudnij AGRO BLACHY.EU SP. Z O.O.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SpawalnictwoMET - Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Szamotuły

SpawalnictwoMET

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego montażu konstrukcji stalowych w rejonie Szamotuł i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z doświadczenia SpawalnictwoMET. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

Betoniarnia NOWAK Sp. z o.o Sp.K - Doskonałej Jakości Hale Magazynowe Szamotuły

Doskonałej Jakości Hale Magazynowe

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od hal magazynowych to skorzystaj z kwalifikacji Betoniarnia NOWAK Sp. z o.o Sp.K. Szamotuły i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zarezerwuj termin już teraz!

ZHU Ireneusz Eszer - Opłacalne Konstrukcje Stalowe Szamotuły

Opłacalne Konstrukcje Stalowe Szamotuły

Opłacalne konstrukcje stalowe z transportem pod drzwi to typowa metoda działania ZHU Ireneusz Eszer, dzięki której będziesz całkowicie rad. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Najnowsze z 27 zleceń na wykonanie konstrukcji w Szamotułach

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż namiotu, 201-300m², Tarnowo Podgórne

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Info...

 • Tarnowo Podgórne

2022-12-14 do 2022-12-22

Montaż Konstrukcji Stalowych Szamotuły

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy T...

 • Oborniki

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonałe Konstrukcje Stalowe Szamotuły

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Oborniki

2023-01-22 do 2023-01-30

Konstrukcje Inżynierskie Szamotuły

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: osoby pr...

 • Łowyń

2022-09-07 do 2022-09-15

Wykonanie Konstrukcji Stalowej Szamotuły

Najwyższej klasy wykonanie konstrukcji stalowej to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Więckowice

2022-08-03 do 2022-08-26

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala Powierzchnia: ok. 1000m2 Ilość: ok. 25t Informacje dodatkowe: Klientka prześle szczegółowy zakres zainteresowanym Firmom Termin rozpoczęcia prac: poł...

 • Więckowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Suchy Las

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby...

 • Suchy Las

2022-09-17 do 2022-09-25

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

To zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 9m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Owińska

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: Dom Powierzchnia konstrukcji: 35m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Poznań

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 301-500m², Poznań

Jeśli nadal jako ekspert od konstrukcji stalowych poszukujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 301-500m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z Poznania z pewnością uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Poznań

2022-12-14 do 2022-12-22

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firm...

 • Poznań

2022-11-17 do 2022-11-25

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja domu Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje doda...

 • Poznań

2022-11-03 do 2022-11-11

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m², Poznań

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Poznań

2022-11-21 do 2022-11-29

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1500m²". Wykonaj zadanie najlepszego wykonania konstrukcji stalowej jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Poznania i sąsiednich miast. Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Poznań

2022-10-09 do 2022-10-17

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1400m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Poznań

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecę montaż konstrukcji, 501-1000 m², dotarcie do taniego montażu konstrukcji stalowych może być trudne, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zaproponuj termin już teraz!

 • Poznań

2022-11-19 do 2022-11-27

Porządne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 45m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Poznań

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, 32m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 32m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy In...

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży montażu konstrukcji stalowych sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m². Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Poznań

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m², Poznań

Chcesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Poznania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Poznań

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy In...

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 17000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Poznań

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Ten Klient myśli, że doskonałe konstrukcje inżynierskie to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Poznań

2022-10-27 do 2022-10-28

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: o...

 • Poznań

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 14m², Poznań

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od konstrukcji inżynierskich potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 14m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Poznania na pewno udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Poznań

2023-01-07 do 2023-01-15

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 25m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej I...

 • Poznań

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Poznań

2022-07-26 do 2022-08-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych