Konstrukcje stalowe z Śremu

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 416 877 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Śremie

Konstrukcje stalowe Śrem

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Stalowe Śrem

2 opinie

Chcąc dotrzeć do bezkonkurencyjnych konstrukcji stalowych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Skeleton Sp. z o.o. jest najwyższej próby. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jaśkiewicz Constructions - Wyśmienite Konstrukcje Stalowe Śrem

Jaśkiewicz Constructions

8 opinii

Klient, który szuka wyśmienitych konstrukcji stalowych powinien już dziś zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Stalarnia - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Śrem

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Śrem

2 opinie

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi montażu konstrukcji stalowych na wysokim poziomie. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Tisz design Michal Tiszer - Pierwszorzędne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Śrem

Tisz design Michal Tiszer

1 opinia

Powierz usługę wykonania konstrukcji stalowej fachowcom z miejscowości Śrem. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Śremu są w ścisłej czołówce. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Śrem

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

1 opinia

Wyjątkowe wykonanie konstrukcji stalowej to najważniejszy temat dla ekipy z firmy ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - są prawdziwymi ekspertami w branży. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Konstrukcje Stalowo-Drewniane - Łukasz Tadys - Najlepszy Montaż Konstrukcji Stalowych w Śremie

Najlepszy Montaż Konstrukcji Stalowych w Śremie

Sprawdź firmę Konstrukcje Stalowo-Drewniane - Łukasz Tadys jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najlepszego montażu konstrukcji stalowych na terenie Śremu lub okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

KSH Sp. z o.o. Sp. k. - Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Śrem

KSH Sp. z o.o. Sp. k.

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty konstrukcji stalowych w okolicy Śremu, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. KSH Sp. z o.o. Sp. k. wykorzysta swoje doświadczenie i przedstawi Ci świetną propozycję. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Alfapanel Sp. z o.o - Świetne Konstrukcje Inżynierskie Śrem

Alfapanel Sp. z o.o

Wykonanie konstrukcji inżynierskich będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Alfapanel Sp. z o.o ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Skeleton Mariusz Staszewski - Cenione Konstrukcje Stalowe Śrem

Skeleton Mariusz Staszewski

Chcąc dotrzeć do konstrukcji stalowych trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Skeleton Mariusz Staszewski jest najwyższej próby. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

P.P.H.U ALPI - Pierwszorzędne Hale Magazynowe Śrem

Pierwszorzędne Hale Magazynowe

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z P.P.H.U ALPI perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 28 zleceń na wykonanie konstrukcji w Śremie

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Śrem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: dostawa konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Mat...

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Śrem

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiał...

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Mosina

Rodzaj konstrukcji: Rampa przeładunkowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca ...

 • Mosina

2022-08-29 do 2022-09-05

Znakomite Konstrukcje Stalowe Śrem

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Mosina

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Mosina

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Mosina

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 501-1000 m², Baranowo

Szukasz pracy jako ekspert od doskonałego wykonania konstrukcji stalowej w rejonie Wielkopolskiego lub w pobliskich powiatach? Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Baranowo

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Kościan

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z dziedziny montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m². Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Kościan

2022-11-30 do 2022-12-08

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: Balustrada ze stali nierdzewnej Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Borówiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych Śrem

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Typ obiektu: - obiekt gospodarczy- 60t, - obiekt magazynowy - 21t. Oferty: preferowane z woj. wielkopolskiego Informacje dodatkowe: - oferta musi zawierać: cenę netto...

 • Lubonia

2022-08-17 do 2022-08-22

Zlecę montaż hali magazynowej, 1001m², Golina

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1001m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatko...

 • Golina

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 201-300m², Góra Koło Tarnowa Podgórnego

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Góra koło Tarnowa Podgórnego

2022-11-03 do 2022-11-11

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu montażu konstrukcji stalowych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje d...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Solidne Konstrukcje Stalowe

Klient szuka doskonałej współpracy i pisze - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Swarzędz

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m², Koźmin Wielkopolski

Powiedz Klientowi, że takiej oferty montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnego montażu konstrukcji stalowych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Koźmin Wielkopolski

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę montaż konstrukcji, 35m², Poznań

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę montaż konstrukcji, 35m². Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Poznań

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 301-500m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wykonanie balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, przegród balkonowych Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapew...

 • Poznań

2022-12-14 do 2022-12-22

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firm...

 • Poznań

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecenie na montaż konstrukcji, 101-200m², Poznań

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu montażu konstrukcji stalowych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecenie na montaż konstrukcji, 101-200m². Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Poznań

2022-11-03 do 2022-11-11

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Śrem

Rodzaj konstrukcji: Konstrukcje balkonów i balustrad Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: Przygotowanie konstrukcji i montaż Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zle...

 • Poznań

2022-11-21 do 2022-11-29

Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1500m². Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Poznań

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1400m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1400m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Poznań

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę montaż konstrukcji, 501-1000 m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Poznań

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 45m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 45m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Poznań

2022-10-24 do 2022-11-01

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec z zakresu profesjonalnego wykonania konstrukcji stalowej z Poznania? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: ogrodzenie na skrzynki Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Proszę ...

 • Poznań

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Zabudowa altany Powierzchnia konstrukcji: 12m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby p...

 • Poznań

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 501-1000 m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z Poznania i okolic. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych