Konstrukcje stalowe z Mogilna

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 321 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 248 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Mogilnie

Konstrukcje stalowe Mogilno

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie Mogilno

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie konstrukcji inżynierskich i zatrudnij BARIBAL Kamil Wiśniewski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Artset Michał Kiełczewski - Dobre Konstrukcje Stalowe Mogilno

Artset Michał Kiełczewski

1 opinia

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, pomimo że próbujesz znaleźć go od dawna? Artset Michał Kiełczewski może być Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Krzysztof Tomaszewski - Profesjonalne Hale Stalowe Mogilno

Profesjonalne Hale Stalowe

Jeżeli poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Krzysztof Tomaszewski są dla Ciebie idealni. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MAJKA Siłowniki - Cenione Konstrukcje Stalowe Mogilno

Cenione Konstrukcje Stalowe

Wybór cenionych konstrukcji stalowych bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z MAJKA Siłowniki pomogą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Welding Daniel Bochat - Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie Mogilno

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie

Szukając konstrukcji stalowych trafisz na wielu dostawców, którzy mają ofertę, ale to Welding Daniel Bochat nie ma sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Przedsiębiorstwo Budowlane Rebud Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Mogilno

Przedsiębiorstwo Budowlane Rebud Sp. z o.o.

Wiele długich lat pracownicy Przedsiębiorstwo Budowlane Rebud Sp. z o.o. świadczą usługi z zakresu montażu konstrukcji stalowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Bud-Max - Porządne Konstrukcje Inżynierskie Mogilno

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie konstrukcji inżynierskich i zatrudnij Bud-Max. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ReneWeld Renowation - Tanie Konstrukcje Stalowe w Mogilnie

Tanie Konstrukcje Stalowe w Mogilnie

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, choć próbujesz znaleźć go od dłuższego czasu? ReneWeld Renowation może rozwiązać Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Techmag System - Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Mogilno

Techmag System

Zatrudnij specjalistów z Techmag System jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do najwyższej klasy wykonania konstrukcji stalowej w miejscowości Mogilno lub sąsiednim mieście. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Marek Pacholski - Staranne Hale Magazynowe Mogilno

Staranne Hale Magazynowe Mogilno

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od hal magazynowych to wykorzystaj doświadczenie Marek Pacholski. Mogilno i okolice to główny obszar ich działania. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najnowsze z 31 zleceń na wykonanie konstrukcji w Mogilnie

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych Mogilno

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 700m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Montaż hali ...

 • Skotniki

2022-08-30 do 2022-09-07

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Firma p...

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 2000m², Inowrocław

Rodzaj konstrukcji: budynek pod obiekt handlowy Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecen...

 • Inowrocław

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Inowrocław

Rodzaj konstrukcji: Wiata śmietnikowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: f...

 • Inowrocław

2022-12-06 do 2022-12-14

Konstrukcje Inżynierskie Mogilno

Ten Klient uważa, że solidne konstrukcje inżynierskie to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę montaż hali magazynowej, 1200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 501-1000 m², Gniezno

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewn...

 • Gniezno

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 101-200m², Gniezno

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dod...

 • Gniezno

2022-11-23 do 2022-12-01

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od:...

 • Gniezno

2023-01-05 do 2023-01-13

Rewelacyjne Konstrukcje Inżynierskie

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Konin

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m², Konin

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Konin

2022-09-05 do 2022-09-13

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia...

 • Lubanie

2022-10-20 do 2022-10-28

Solidne Konstrukcje Stalowe Mogilno

Klient szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 830m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zławieś Wielka

2022-08-31 do 2022-09-08

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Mogilno

Klient napisał "Zapytanie o montaż hali, ok. 12t". Wykonaj zadanie perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej jako profesjonalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Torunia i pobliskich miast. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Toruń

2022-09-02 do 2022-09-10

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: rama stalowa pod montaż drewnianych paneli - przegroda ogrodowa Powierzchnia konstrukcji: 5m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Mate...

 • Toruń

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m², Koło

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od konstrukcji inżynierskich szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Koło na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Koło

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 2200m², Bydgoszcz

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 2200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zleceni...

 • Bydgoszcz

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 150m², Bydgoszcz

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 150m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skorzy...

 • Bydgoszcz

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Bydgoszcz

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bydgoszcz

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj konstrukcji: Krata balkonowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Bydgoszcz

2022-11-26 do 2022-12-04

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 2500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy I...

 • Bydgoszcz

2022-12-28 do 2023-01-05

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na wyjątkowe wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Bydgoszczy i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 201-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Bydgoszcz

2022-07-21 do 2022-07-29

Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 201-300m². Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bydgoszcz

2022-07-14 do 2022-07-22

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż namiotu, 301-500m², Bydgoszcz

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe:...

 • Bydgoszcz

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia...

 • Bydgoszcz

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Bydgoszcz

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m²" jest stworzone dla Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Bydgoszcz

2023-01-17 do 2023-01-25

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: Park Handlowy i Lidl Powierzchnia konstrukcji: 4500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Włocławek

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zle...

 • Włocławek

2022-12-12 do 2022-12-20

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Planujesz wykonać zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m² to doskonały wybór. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Włocławek

2022-09-17 do 2022-09-25

Konstrukcje Stalowe

Zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kujawsko-pomorskie oraz przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Osiek nad Wisłą

2022-08-11 do 2022-08-19

Doskonałej Jakości Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: Warsztat samochodowy Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej...

 • Głogowo

2022-12-14 do 2022-12-22

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 2000m², Nakło Nad Notecią

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: gener...

 • Nakło Nad Notecią

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych