Konstrukcje stalowe z Lęborka

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 839 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 804 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Lęborku

Konstrukcje stalowe Lębork

Shipyarder Piotr Słodkowski

Wykonanie konstrukcji inżynierskich będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Shipyarder Piotr Słodkowski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

SHIP-STALHANDEL - Najlepsze Konstrukcje Inżynierskie Lębork

SHIP-STALHANDEL

SHIP-STALHANDEL świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Lęborka i okolic. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

Usługi Spawania WOLF Karol Urban - Staranne Hale Magazynowe Lębork

Staranne Hale Magazynowe

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz ekspertów od hal magazynowych to powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Spawania WOLF Karol Urban. Lębork to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin już teraz!

DAMIAN PAŁCZYŃSKI - Doskonałe Hale Magazynowe w Lęborku

Doskonałe Hale Magazynowe w Lęborku

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DAMIAN PAŁCZYŃSKI będzie najszybszą drogą. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

PPHU WOJ-PŁOT Usługi ślusarskie - Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Lębork

Odpowiednie Konstrukcje Stalowe Lębork

Gdy szukasz bezkonkurencyjnej oferty konstrukcji stalowych w okolicy Lęborka, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. PPHU WOJ-PŁOT Usługi ślusarskie wykorzysta kompetencje swoich pracowników i złoży Ci zacną propozycję. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AMG Sp. z o.o. - Porządne Hale Magazynowe Lębork

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AMG Sp. z o.o.

Jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od hal magazynowych to zaufaj doświadczeniu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AMG Sp. z o.o.. Lębork i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Zakład Usług Spawalniczo Lakierniczych Spaw Mal S.C. Michał Misiewicz Piotr Szabłowski - Najwyższej Klasy Konstrukcje Stalowe Lębork

Najwyższej Klasy Konstrukcje Stalowe

Ten, kto potrzebuje konstrukcji stalowych powinien niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy Zakład Usług Spawalniczo Lakierniczych Spaw Mal S.C. Michał Misiewicz Piotr Szabłowski i poznać ich dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

CRAFT-WELD Michał Rompa - Doskonałe Hale Stalowe Lębork

Doskonałe Hale Stalowe

Planujesz wybrać godnego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? CRAFT-WELD Michał Rompa z Lęborka jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Usługi ogólno budowlane HAMER Jacek Rostkowski - Porządne Hale Stalowe Lębork

Porządne Hale Stalowe

Jeżeli w dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od hal magazynowych to skorzystaj z doświadczenia Usługi ogólno budowlane HAMER Jacek Rostkowski. Lębork to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Pracownia Techniczna - Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Lębork

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Lębork

W przypadku, gdy potrzebujesz najlepszego wykonania konstrukcji stalowej w rejonie Lęborka i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Pracownia Techniczna. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 27 zleceń na wykonanie konstrukcji w Lęborku

Zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 200m², Gostkowo

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Gostkowo

2022-08-14 do 2022-08-22

Montaż Konstrukcji Stalowych Lębork

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Kartuzy

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 780m², Rumia

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 780m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: gen...

 • Rumia

2022-11-16 do 2022-11-24

Montaż Konstrukcji Stalowych

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż dachu, 201-300m², znalezienie najwyższej klasy montażu konstrukcji stalowych może być trudne, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Bytów

2022-09-06 do 2022-09-14

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 201-300m², Kosakowo

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji stalowej 8 T Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Kosakowo

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1143m², Wyczechowo

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1143m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Wyczechowo

2022-11-12 do 2022-11-20

Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia...

 • Gdynia

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Gdynia

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Gdynia

2022-11-05 do 2022-11-13

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zlecenie o treści "Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Gdynia

2022-07-31 do 2022-08-08

Montaż Konstrukcji Stalowych

Zdecydowanie o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec daj wskazówki i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, 30m². Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Gdynia

2023-01-04 do 2023-01-12

Konstrukcje Stalowe Lębork

Wykonanie konstrukcji stalowych z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Mierzeszyn

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 7m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: wiata rowerowa, wiata śmietnikowa Powierzchnia konstrukcji: 7m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zle...

 • Gdańsk

2022-08-17 do 2022-08-25

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², dotarcie do opłacalnego montażu konstrukcji stalowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Profesjonalne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 900m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: g...

 • Gdańsk

2022-11-12 do 2022-11-20

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Lębork

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od wykonania konstrukcji stalowej to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 60m², Gdańsk

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z oferty: m...

 • Gdańsk

2022-10-10 do 2022-10-10

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 10m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 10m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Gdańsk

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o montaż konstrukcji, 1500m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: Konstrukcja nośna Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 6m², Straszyn

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 6m²". Przyjmij usługę wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania zleceń z Pomorskiego i okolicznych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Straszyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie Lębork

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na montaż konstrukcji, 800m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Pruszcz Gdański

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m², Jarosławiec

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę wykonanie projektu i montaż dachu, 301-500m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jarosławiec

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Starogard Gdański

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Starogardu Gdańskiego i okolic. Przedłóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Starogard Gdański

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 201-300m², Starogard Gdański

Rodzaj konstrukcji: Montaż prefabrykatów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: fir...

 • Starogard Gdański

2022-11-30 do 2022-12-29

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 110m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Tczew

2022-10-11 do 2022-10-19

Zlecę montaż namiotu, 101-200m², Tczew

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: 10x15...

 • Tczew

2022-09-13 do 2022-09-21

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 301-500m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Pomorskiego i przyległych miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gdańsk. Żuławki gm. Stegna

2022-07-22 do 2022-07-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych