Konstrukcje stalowe z Kamienia Pomorskiego

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 391 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Kamieniu Pomorskim

Konstrukcje stalowe Kamień Pomorski

WeldArt-Construction

11 opinii

Skoro chesz znaleźć oferty bezkonkurencyjnych konstrukcji stalowych to ta firma z całą pewnością dobierze odpowiedni produkt. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stalowy warsztat - Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Kamień Pomorski

Stalowy warsztat

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy Stalowy warsztat świadczą usługi z zakresu montażu konstrukcji stalowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

MM-Group Mateusz Małachowski - Najlepsze Hale Stalowe Kamień Pomorski

MM-Group Mateusz Małachowski

1 opinia

Firma MM-Group Mateusz Małachowski świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Kamienia Pomorskiego i okolic. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Grzegorz Wysocki - Dobre Konstrukcje Stalowe Kamień Pomorski

Dobre Konstrukcje Stalowe Kamień Pomorski

Planujesz nabycie konstrukcji stalowych i nie wybrałeś jeszcze sprzedawcy? Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane GOLBUD Tadeusz Gmiński - Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kamień Pomorski

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane GOLBUD Tadeusz Gmiński

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii montażu konstrukcji stalowych z Kamienia Pomorskiego. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Marcin dom - Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Kamień Pomorski

Marcin dom

Od lat pracownicy Marcin dom oferują usługi z zakresu montażu konstrukcji stalowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 26 zleceń na wykonanie konstrukcji w Kamieniu Pomorskim

Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 101-200m², Golczewo

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy I...

 • Golczewo

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Gryfice

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gryfice

2022-12-13 do 2022-12-21

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie Kamień Pomorski

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: ge...

 • Gryfice

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 20m², Goleniów

Jeśli realizujesz zlecenia na doskonałe wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Goleniowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 20m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Goleniów

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 600m², Trzebiatów

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zapytanie o treści "Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 600m²" jest idealne dla Twojej firmy. Złóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Trzebiatów

2022-10-27 do 2022-11-04

Doskonałe Konstrukcje Stalowe Kamień Pomorski

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od konstrukcji stalowych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 150m², chcąc trafić w dobre miejsce. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rogowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Idealny Montaż Konstrukcji Stalowych Kamień Pomorski

Dla Zlecającego, który napisał - Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 301-500m², znalezienie idealnego montażu konstrukcji stalowych może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Police

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 578m², Petrykozy

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na montaż hali magazynowej, 578m²". Przyjmij usługę najlepszego wykonania konstrukcji stalowej jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z okolic Zachodniopomorskiego i pobliskich miast. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Petrykozy

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: Ponton transportowy W2 Powierzchnia konstrukcji: 10m² Zakres prac: Produkcja i montaż fundamentu Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Szczecin

2022-08-01 do 2022-08-09

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy ...

 • Szczecin

2022-10-11 do 2022-10-19

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 400m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z Szczecina oraz przyległych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Szczecin

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 4000m², Szczecin

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 4000m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-12-21 do 2022-12-29

Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 1m²" jest idealne dla Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Szczecin

2022-10-25 do 2022-11-02

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 165m², Szczecin

Rodzaj konstrukcji: pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia konstrukcji: 165m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatn...

 • Szczecin

2022-12-02 do 2022-12-10

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, do 100m², Szczecin

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: os...

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 4 dni temu

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kamień Pomorski

Upewnij się, że Konsumenci zlecający wykonanie konstrukcji stalowej są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od wykonania konstrukcji stalowej. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 201-300m², Szczecin

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Szczecin

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1500m², Szczecin

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj dopasowaną propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 44m², Dołuje

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 44m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Dołuje

2023-01-02 do 2023-01-10

Montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2, Kołobrzeg

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali Powierzchnia obiektu: ok. 600m2 Zakres i ilość prac: - montaż konstrukcji stalowej - ok. 9100kg, - montaż obudowy dachu (hala + biuro) w układzie - blacha trapez...

 • Kołobrzeg

2022-08-24 do 2022-09-01

Montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2, Kołobrzeg

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

 • Kołobrzeg

2022-08-03 do 2022-08-11

GW zleci montaż konstrukcji stalowej i obudowy hali, ok. 600m2, Kołobrzeg

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi specjalista z zakresu solidnego wykonania konstrukcji stalowej? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kołobrzeg

2022-08-12 do 2022-08-20

Solidne Konstrukcje Inżynierskie

Ten Klient nadal potrzebuje specjalisty od konstrukcji inżynierskich. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 850m², chcąc doświadczonych specjalistów. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Kołobrzeg

2022-09-27 do 2022-10-05

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Aktualizacja 26.07.2022r.: Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Zakres prac: schody, lambrekin, stężenia itp. Ilość: ok. 20t Termin: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na montaż stelażu, do 100m², Stargard

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy ...

 • Stargard

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 301-500m², Stargard

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wycena budowy hali produkcyjnej Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatko...

 • Stargard

2023-01-03 do 2023-01-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych