Izolacja fundamentów w Tucholi

Porównaj oferty od Specjalistów od Izolacji Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 724 096 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 995 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Izolacja fundamentów jest czynnością, która pozwala wygenerować realne oszczędności na ogrzewaniu budynku. Zapewnienie osłony ścian przed wykonaniem elewacji w celu ochrony przed zimnem oraz wilgocią, pozwala skutecznie zaizolować budynek i sprawić, że stanie się on bardziej energooszczędny. Wyróżniamy dwa podstawowe typy ocieplenia fundamentów: izolację poziomą oraz izolację pionową. Czym się charakteryzują oraz na co jeszcze należy zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu. Warto zapoznać się też z przygotowanymi przez nas odpowiedziami na najważniejsze pytania. Jeżeli poszukujesz ekspertów od izolacji fundamentów, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Izolacja pozioma fundamentów ma na celu zapobiec powstawaniu zjawiska podciągania kapilarnego. Polega ono na zasysaniu wilgoci przez mur w górę budynku. Jest to niezwykle szkodliwe zjawisko, dlatego niezbędne staje się zastosowanie izolacji, aby ochronić parter przed zawilgoceniem. Umieszcza się ją na łączeniu ścian fundamentowych oraz ścian budynku, a także między fundamentami a ławą. Pozioma izolacja przeciwwilgociowa nie może znaleźć się poniżej poziomu hydroizolacji podłoża.

Izolacja pionowa fundamentów ma za zadanie chronić ściany budynku przed przedostaniem się do nich wilgoci, a także wody opadowej. Montuje się ją na ścianach fundamentowych, które wcześniej należy odpowiednio wyrównać. Warstwa izolująca musi bowiem szczelnie przylegać do powierzchni ściany. Na zewnątrz fundamentów warstwę izolującą należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas zasypywania fundamentów ziemią. W zależności od lokalizacji działki budowlanej, należy zastosować jeden z trzech rodzajów izolacji pionowej, o czym powinien zadecydować kierownik budowy:

 • Lekka warstwa przeciwwilgociowa – jej zadanie to ochrona budynku przed wilgocią i wodą opadową. Jest odpowiednia dla działek, gdzie poziom wody gruntowej jest zdecydowanie poniżej fundamentów budynku. Nawet w przypadku intensywnych deszczy, nie może on przekraczać jednego metra poniżej fundamentu. Lekka warstwa przeciwwilgociowa jest odpowiednia dla gruntu wysoko przepuszczalnego, czyli piasku bądź żwiru. Jeśli po ulewnych deszczach ziemia na działce jest mokra przez dłuższy czas, należy zastosować bardziej odporną izolację.
 • Średnia warstwa izolująca – stosuje się ją w przypadkach, gdy woda znajduje się poniżej poziomu fundamentów, jednak ziemia na działce jest nisko przepuszczalna. Średnia izolacja ma za zadanie ochronić ściany fundamentowe przed większą ilością wody powstałą po ulewnych deszczach. Rodzaj ten najczęściej wykonuje się z papy, masy KMB lub cementowego szlamu.
 • Ciężka warstwa przeciwwodna – jest to silna izolacja przeciwwodna fundamentów, stosowana w sytuacjach, gdy poziom wód gruntowych jest bardzo wysoko, a po ulewnych deszczach zachodzi ryzyko podmywania gruntu. Warstwę tą stosuje się w celu ochrony fundamentów przed wodą naporową, czyli taką, która wywiera ciśnienie hydrostatyczne. Izolacjatermiczna fundamentów poza wysoką szczelnością musi charakteryzować się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W trakcie robót ziemnych w tym celu najczęściej stosuje się masy KMB, papy termozgrzewalne oraz folie samoprzylepne.

Ranking najlepszych specjalistów od izolacji fundamentów w Tucholi

Izolacja fundamentów Tuchola

Bezkonkurencyjna Hydroizolacja Fundamentów

7 opinii

Takiej propozycji hydroizolacji fundamentów szybko nie znajdziesz na terenie Tucholi, więc jeżeli poszukujesz bezkonkurencyjnej hydroizolacji fundamentów to natychmiast sprawdź Dar-Bud. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Usługi Remontowo Budowlane Mateusz Nitka - Opłacalna Izolacja Pozioma Fundamentu w Tucholi

Opłacalna Izolacja Pozioma Fundamentu w Tucholi

1 opinia

Specjaliści z Usługi Remontowo Budowlane Mateusz Nitka złożą Ci bezkonkurencyjną ofertę izolacji poziomej fundamentów. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

A.S-BRUK Arkadiusz Stopa - Idealna Izolacja Przeciwwilgociowa Tuchola

Idealna Izolacja Przeciwwilgociowa Tuchola

1 opinia

Takiej propozycji izolacji przeciwwilgociowej szybko nie znajdziesz w miejscowości Tuchola i okolicy, więc jeżeli szukasz idealnej izolacji przeciwwilgociowej to natychmiast sprawdź A.S-BRUK Arkadiusz Stopa. Zarezerwuj termin już teraz!

Remak Andrzej Kowalski - Najwyższej Klasy Ocieplenie Fundamentów Tuchola

Remak Andrzej Kowalski

1 opinia

Zleć zadanie ocieplenia fundamentów specjalistom firmy Remak Andrzej Kowalski z miejscowości Tuchola. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Tucholi są jednymi z najlepszych. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

dawidbudmal - Solidne Ocieplenie Fundamentów Tuchola

Solidne Ocieplenie Fundamentów

7 opinii

Od wielu lat pracownicy dawidbudmal realizują usługi z zakresu ocieplenia fundamentów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

BUDRYS usługi ogólnobudowlane - Najwyższej Klasy Hydroizolacja Fundamentów Tuchola

Najwyższej Klasy Hydroizolacja Fundamentów Tuchola

7 opinii

BUDRYS usługi ogólnobudowlane zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy hydroizolacji fundamentów gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Dariusz Linke - Opłacalna Hydroizolacja Fundamentów Tuchola

Dariusz Linke

1 opinia

Dariusz Linke zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy hydroizolacji fundamentów gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz (Centrum Budownictwa Szkieletowego) - Świetna Izolacja Fundamentów Tuchola

CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz (Centrum Budownictwa Szkieletowego)

Takiej propozycji izolacji fundamentów prędko nie znajdziesz na terenie Tucholi, więc jeśli szukasz świetnej izolacji fundamentów to bezzwłocznie poznaj CBS POLCAN - DOM Adam Lawrenz Centrum Budownictwa Szkieletowego. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Przedsiębiorstwo Budowlane "POL-MAX" Łukasz Walczuk - Najwyższej Klasy Izolacja Przeciwwilgociowa Tuchola

Przedsiębiorstwo Budowlane "POL-MAX" Łukasz Walczuk

Jeśli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Przedsiębiorstwo Budowlane POL-MAX Łukasz Walczuk perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

GIERBUD - Korzystna Hydroizolacja Tuchola

GIERBUD

Eksperci z GIERBUD zaproponują Ci najlepszą ofertę hydroizolacji. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Najnowsze z 29 zleceń na izolacje fundamentów w Tucholi

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 201-250m², Świekatowo

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Świekatowo

2023-02-06 do 2023-02-14

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Świecie

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Świecie

2023-02-24 do 2023-03-04

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Chełmno

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Chełmno

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Kruszyn

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Kruszyn

2022-10-01 do 2022-10-09

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Gorzuchowo

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Gorzuchowo

2022-10-29 do 2022-11-06

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 251-300m², Bydgoszcz

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Bydgoszcz

2022-12-25 do 2023-01-02

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: zarządca Termin rozpoc...

 • Bydgoszcz

2023-03-22 do 2023-03-30

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

 • Bydgoszcz

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwodną, 1300m², Bydgoszcz

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: budynek biurowy Powierzchnia prac: 1300m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Termin ...

 • Bydgoszcz

2023-02-08 do 2023-02-16

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Owidz

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Owidz

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Grudziądz

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Grudziądz

2022-12-02 do 2022-12-10

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Kruszyn Krajeński

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Kruszyn krajeński

2023-02-10 do 2023-02-18

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Solec Kujawski

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Solec Kujawski

2023-02-10 do 2023-02-18

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Ciemino

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Ciemino

2022-09-17 do 2022-09-25

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwodną, 101-150m², Przywidz

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Przywidz

2023-03-28 do 2023-04-05
dodano 3 dni temu

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Orzechowo

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Orzechowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji, 35m², Prądocin

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: domek letniskowy Powierzchnia prac: 35m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Te...

 • Prądocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 151-200m², Tczew

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Tczew

2023-03-07 do 2023-03-15

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 151-200m², Toruń

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: budynek biurowy Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma...

 • Toruń

2023-01-02 do 2023-01-10

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Toruń

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Toruń

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 31m², Toruń

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 31m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Toruń

2022-12-04 do 2022-12-12

Wykonanie izolacji przeciwwodną, 10m², Toruń

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 10m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

 • Toruń

2022-12-28 do 2023-01-05

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji przeciwwodną, 101-150m², Toruń

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna ...

 • Toruń

2023-01-31 do 2023-02-08

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Grębocin

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Grębocin

2023-03-08 do 2023-03-16

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwodną, 401-500m², Kartuzy

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaje materiałów: cementowe Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Kartuzy

2023-02-15 do 2023-02-23

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Gniewkowo

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Gniewkowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwodną, 200m², Kowale

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Rodzaje materiałów: Szlam hybrydowy Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: Podwykonawca Informac...

 • Kowale

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 4 dni temu

Zlecę wykonanie izolacji, budynek pow. ok. 350m², Inowrocław

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: kamienica Powierzchnia prac: prace na budynku o pow. ok. 350m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapy...

 • Inowrocław

2023-02-06 do 2023-02-14

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Borne Sulinowo

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: cementowe Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje d...

 • Borne Sulinowo

2023-02-19 do 2023-02-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Izolacji Fundamentów

Najczęstsze pytania o izolacji fundamentów

Jakiego specjalistę potrzebujesz do izolacji fundamentów?

Bez znaczenia czy zdecydujemy się na budowę fundamentów własnoręcznie, czy z pomocą firmy, wszelkie prace musi rozpoczynać geodeta i wytyczyć wszystkie osie budynku wraz z wyznaczeniem rzędnych. Prace wykonane przez geodetę powinien zobaczyć kierownik budowy. Jego kontrola będzie zwłaszcza wskazana, gdy projekt budynku zakłada ściany ułożone niewspółosiowo.

Ile kosztuje izolacja i ocieplanie fundamentów?

Wraz ze wzrostem cen materiałów budowlanych i robocizny, budowa i ocieplenie fundamentów jest dużo większych wydatkiem niż kilka lat wstecz. Łączny koszt budowy fundamentów wraz z kosztem materiałów i robocizny dla przeciętnego obiektu o powierzchni 100m2 wyniesie około 30 tysięcy złotych. Ceny te mogą się różnić w zależności od wybranego rodzaju fundamentów. Koszty ocieplenia fundamentów są zależne od rejonu kraju oraz zastosowanej izolacji. Najczęściej jednak wahają się w przedziale od 250 do 400 zł/m2. Ceny będą inne w przypadku ocieplenia i izolacjistarych fundamentów, gdzie konieczne jest najpierw odsłonięcie i oczyszczenie ścian.

Od czego rozpocząć budowę fundamentów?

Budowę domu oraz fundamentów zawsze powinno poprzedzać wykonanie podstawowych usług geodezyjnych oraz dokładny plan prac. Specjalista musi wytyczyć osie budynku i inne jego ważne punkty. Kolejnym krokiem jest wykopanie gruntu oraz ułożenie szalunków. Gdy decydujemy się na płytę fundamentową, formą szalunków jest zazwyczaj termoizolacja i w celu jej ułożenia stosuje się warstwę spodnią płyty. Następnie można przystąpić do ułożenia prętów zbrojeniowych i wylania mieszanki betonowej.

Jakie są rodzaje fundamentów?

Rolą fundamentów jest równomierne przenoszenie obciążeń, jakie generuje budynek na grunt. W zależności od położenia domu, zawilgocenia gruntu oraz innych indywidualnych cech, należy wybrać konkretny typ fundamentu. Podstawowym i najpopularniejszym rozwiązaniem jest ława oraz ściana, która jest bardzo prosta w budowie. Ich konstrukcja polega na zastosowaniu poziomych belek wykonanych z żelbetu, na których opierać się będą ściany fundamentowe. Ciekawą alternatywą jest współczesna płyta fundamentowa, która posiada szereg zalet. Jest to nowoczesne rozwiązanie często stosowane przy trudnych warunkach gruntowych oraz w domach o skomplikowanej bryle.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Izolacji Fundamentów