Izolacja fundamentów w Dąbrowie Tarnowskiej

Porównaj oferty od Specjalistów od Izolacji Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 936 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 188 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Izolacja fundamentów jest czynnością, która pozwala wygenerować realne oszczędności na ogrzewaniu budynku. Zapewnienie osłony ścian przed wykonaniem elewacji w celu ochrony przed zimnem oraz wilgocią, pozwala skutecznie zaizolować budynek i sprawić, że stanie się on bardziej energooszczędny. Wyróżniamy dwa podstawowe typy ocieplenia fundamentów: izolację poziomą oraz izolację pionową. Czym się charakteryzują oraz na co jeszcze należy zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu. Warto zapoznać się też z przygotowanymi przez nas odpowiedziami na najważniejsze pytania. Jeżeli poszukujesz ekspertów od izolacji fundamentów, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Izolacja pozioma fundamentów ma na celu zapobiec powstawaniu zjawiska podciągania kapilarnego. Polega ono na zasysaniu wilgoci przez mur w górę budynku. Jest to niezwykle szkodliwe zjawisko, dlatego niezbędne staje się zastosowanie izolacji, aby ochronić parter przed zawilgoceniem. Umieszcza się ją na łączeniu ścian fundamentowych oraz ścian budynku, a także między fundamentami a ławą. Pozioma izolacja przeciwwilgociowa nie może znaleźć się poniżej poziomu hydroizolacji podłoża.

Izolacja pionowa fundamentów ma za zadanie chronić ściany budynku przed przedostaniem się do nich wilgoci, a także wody opadowej. Montuje się ją na ścianach fundamentowych, które wcześniej należy odpowiednio wyrównać. Warstwa izolująca musi bowiem szczelnie przylegać do powierzchni ściany. Na zewnątrz fundamentów warstwę izolującą należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami, które mogą powstać podczas zasypywania fundamentów ziemią. W zależności od lokalizacji działki budowlanej, należy zastosować jeden z trzech rodzajów izolacji pionowej, o czym powinien zadecydować kierownik budowy:

 • Lekka warstwa przeciwwilgociowa – jej zadanie to ochrona budynku przed wilgocią i wodą opadową. Jest odpowiednia dla działek, gdzie poziom wody gruntowej jest zdecydowanie poniżej fundamentów budynku. Nawet w przypadku intensywnych deszczy, nie może on przekraczać jednego metra poniżej fundamentu. Lekka warstwa przeciwwilgociowa jest odpowiednia dla gruntu wysoko przepuszczalnego, czyli piasku bądź żwiru. Jeśli po ulewnych deszczach ziemia na działce jest mokra przez dłuższy czas, należy zastosować bardziej odporną izolację.
 • Średnia warstwa izolująca – stosuje się ją w przypadkach, gdy woda znajduje się poniżej poziomu fundamentów, jednak ziemia na działce jest nisko przepuszczalna. Średnia izolacja ma za zadanie ochronić ściany fundamentowe przed większą ilością wody powstałą po ulewnych deszczach. Rodzaj ten najczęściej wykonuje się z papy, masy KMB lub cementowego szlamu.
 • Ciężka warstwa przeciwwodna – jest to silna izolacja przeciwwodna fundamentów, stosowana w sytuacjach, gdy poziom wód gruntowych jest bardzo wysoko, a po ulewnych deszczach zachodzi ryzyko podmywania gruntu. Warstwę tą stosuje się w celu ochrony fundamentów przed wodą naporową, czyli taką, która wywiera ciśnienie hydrostatyczne. Izolacjatermiczna fundamentów poza wysoką szczelnością musi charakteryzować się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W trakcie robót ziemnych w tym celu najczęściej stosuje się masy KMB, papy termozgrzewalne oraz folie samoprzylepne.

Ranking najlepszych specjalistów od izolacji fundamentów w Dąbrowie Tarnowskiej

Izolacja fundamentów Dąbrowa Tarnowska

PIK-EL USŁUGI BUDOWLANE DAWID PIKUL

38 opinii

Firma PIK-EL USŁUGI BUDOWLANE DAWID PIKUL świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Dąbrowy Tarnowskiej i z sąsiednich miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

"REMBUD" - Tania Izolacja Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

Tania Izolacja Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

2 opinie

Jeszcze nie znalazłeś izolacji fundamentów, mimo że szukasz od kilku tygodni? REMBUD może rozwiązać Twój problem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

F.M.B Farat Fryderyk - Dobra Izolacja Przeciwwilgociowa Dąbrowa Tarnowska

F.M.B Farat Fryderyk

1 opinia

Firma F.M.B Farat Fryderyk oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Dąbrowa Tarnowska i okolic. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

MARKBUD-POL - Pierwszorzędne Ocieplenie Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

Pierwszorzędne Ocieplenie Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

3 opinie

Chcesz znaleźć dobrego partnera do realizacji swoich planów? MARKBUD-POL z Dąbrowy Tarnowskiej jest na to skuteczną metodą. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

GMBUD pl - budowa DOMów - poddasza - Grzegorz Motyka Dąbrowa Tarnowska - Pierwszorzędna Hydroizolacja Dąbrowa Tarnowska

GMBUD pl - budowa DOMów - poddasza - Grzegorz Motyka Dąbrowa Tarnowska

10 opinii

Dotarcie do pierwszorzędnej hydroizolacji może być niełatwe, ale GMBUD pl - budowa DOMów - poddasza - Grzegorz Motyka Dąbrowa Tarnowska na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

AMP PYZIK Andrzej Pyzik - Fantastyczne Ocieplenie Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

Fantastyczne Ocieplenie Fundamentów

27 opinii

Powierz prace dotyczące ocieplenia fundamentów ekspertom firmy AMP PYZIK Andrzej Pyzik z miejscowości Dąbrowa Tarnowska. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Dąbrowy Tarnowskiej nie mają sobie równych. Zapraszamy do zadawania pytań.

B.S. Budownictwo Bartłomiej Swół - Korzystna Izolacja Pionowa Fundamentów w Dąbrowie Tarnowskiej

Korzystna Izolacja Pionowa Fundamentów w Dąbrowie Tarnowskiej

11 opinii

Izolacja pionowa fundamentów i niuanse z tym związane skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę B.S. Budownictwo Bartłomiej Swół. Doświadczeni doradcy z branży izolacji pionowej fundamentów pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Firma Handlowo-Usługowa MPS Maciej Seremet - Dobra Hydroizolacja Dąbrowa Tarnowska

Dobra Hydroizolacja

11 opinii

W dalszym ciągu nie znalazłeś hydroizolacji, mimo że próbujesz znaleźć od dłuższego czasu? Firma Handlowo-Usługowa MPS Maciej Seremet może zakończyć Twój problem. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Dworska 13 - Znakomita Izolacja Przeciwwilgociowa Dąbrowa Tarnowska

Znakomita Izolacja Przeciwwilgociowa

1 opinia

Szukasz oferty dotyczącej izolacji przeciwwilgociowej? Dworska 13 na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Ustal pasujący termin!

Usługi remontowo wykończeniowe - Znakomita Izolacja Pionowa Fundamentów Dąbrowa Tarnowska

Usługi remontowo wykończeniowe

10 opinii

Wciąż nie znalazłeś izolacji pionowej fundamentów, mimo iż poszukujesz od dłuższego czasu? Usługi remontowo wykończeniowe może rozwiązać Twój problem. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Najnowsze z 30 zleceń na izolacje fundamentów w Dąbrowie Tarnowskiej

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Tarnów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Tarnów

2023-01-09 do 2023-01-21

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Tarnów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Te...

 • Tarnów

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Tarnów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

 • Tarnów

2022-09-13 do 2022-09-21

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 15m², Tarnów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Tarnów

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Tarnów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Tarnów

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Busko-Zdrój

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe j...

 • Busko-Zdrój

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie izolacji przeciwwodną, do 100m², Busko-Zdrój

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pr...

 • Busko-Zdrój

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwodną, do 100m², Maszkienice

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Maszkienice

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwodną, 40m², Szynwałd

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Rodzaje materiałów: Styrodur 4 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje dodat...

 • Szynwałd

2022-09-04 do 2022-09-04

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Mielec

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Mielec

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Mielec

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Mielec

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwodną, 201-250m², Mielec

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pr...

 • Mielec

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 60m², Bębło

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Bębło

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę wykonanie izolacji fundamentów wraz z drenażem, ok. 200mb, Kraków

Zakres zlecenia: wykonanie izolacji fundamentów wraz z drenażem Długość: ok. 200mb Informacje dodatkowe: głębokość do 1,5m Termin: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-09-21 do 2022-09-29

Wykonanie izolacji fundamentów wraz z drenażem, ok. 200mb, Kraków

Zakres zlecenia: wykonanie izolacji fundamentów wraz z drenażem Długość: ok. 200mb Informacje dodatkowe: głębokość do 2m Termin: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-09-06 do 2022-09-14

Izolacja fundamentów, 150mb, Kraków

Zakres zlecenia: izolacja fundamentów Długość: 150mb Informacje dodatkowe: - do 2,5m do głębokości, - bez docieplenia, - z drenażem. Termin: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 50m², Dębica

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Dębica

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Staszów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Staszów

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwodną, do 100m², Pińczów

Rodzaj izolacji: przeciwwodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęc...

 • Pińczów

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 201-250m², Pińczów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin roz...

 • Pińczów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Pińczów

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: bitumiczne Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Pińczów

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 15m², Gnojnik

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Gnojnik

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 15m², Gnojnik

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Gnojnik

2022-09-15 do 2022-09-23

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 201-250m², Bochnia

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Bochnia

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecę wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, do 100m², Bochnia

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaje materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: do uzgodnienia w rozmowie Klient składa zapytanie ofertowe ja...

 • Bochnia

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 10:46

Zapytanie o wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 301-400m², Bochnia

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Bochnia

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 130m², Wawrzeńczyce

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Rodzaje materiałów: Piana pur Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozp...

 • Wawrzeńczyce

2022-12-28 do 2023-01-05

Potrzebna firma do wykonania izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Ropczyce

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: oso...

 • Ropczyce

2022-11-22 do 2022-11-30

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 101-150m², Ropczyce

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

 • Ropczyce

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, 251-300m², Wielopole Skrzyńskie

Rodzaj izolacji: przeciwwilgociowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaje materiałów: Klient prosi o poradę Specjalisty Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

 • Wielopole Skrzyńskie

2022-11-29 do 2022-12-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Izolacji Fundamentów

Najczęstsze pytania o izolacji fundamentów

Jakiego specjalistę potrzebujesz do izolacji fundamentów?

Bez znaczenia czy zdecydujemy się na budowę fundamentów własnoręcznie, czy z pomocą firmy, wszelkie prace musi rozpoczynać geodeta i wytyczyć wszystkie osie budynku wraz z wyznaczeniem rzędnych. Prace wykonane przez geodetę powinien zobaczyć kierownik budowy. Jego kontrola będzie zwłaszcza wskazana, gdy projekt budynku zakłada ściany ułożone niewspółosiowo.

Ile kosztuje izolacja i ocieplanie fundamentów?

Wraz ze wzrostem cen materiałów budowlanych i robocizny, budowa i ocieplenie fundamentów jest dużo większych wydatkiem niż kilka lat wstecz. Łączny koszt budowy fundamentów wraz z kosztem materiałów i robocizny dla przeciętnego obiektu o powierzchni 100m2 wyniesie około 30 tysięcy złotych. Ceny te mogą się różnić w zależności od wybranego rodzaju fundamentów. Koszty ocieplenia fundamentów są zależne od rejonu kraju oraz zastosowanej izolacji. Najczęściej jednak wahają się w przedziale od 250 do 400 zł/m2. Ceny będą inne w przypadku ocieplenia i izolacjistarych fundamentów, gdzie konieczne jest najpierw odsłonięcie i oczyszczenie ścian.

Od czego rozpocząć budowę fundamentów?

Budowę domu oraz fundamentów zawsze powinno poprzedzać wykonanie podstawowych usług geodezyjnych oraz dokładny plan prac. Specjalista musi wytyczyć osie budynku i inne jego ważne punkty. Kolejnym krokiem jest wykopanie gruntu oraz ułożenie szalunków. Gdy decydujemy się na płytę fundamentową, formą szalunków jest zazwyczaj termoizolacja i w celu jej ułożenia stosuje się warstwę spodnią płyty. Następnie można przystąpić do ułożenia prętów zbrojeniowych i wylania mieszanki betonowej.

Jakie są rodzaje fundamentów?

Rolą fundamentów jest równomierne przenoszenie obciążeń, jakie generuje budynek na grunt. W zależności od położenia domu, zawilgocenia gruntu oraz innych indywidualnych cech, należy wybrać konkretny typ fundamentu. Podstawowym i najpopularniejszym rozwiązaniem jest ława oraz ściana, która jest bardzo prosta w budowie. Ich konstrukcja polega na zastosowaniu poziomych belek wykonanych z żelbetu, na których opierać się będą ściany fundamentowe. Ciekawą alternatywą jest współczesna płyta fundamentowa, która posiada szereg zalet. Jest to nowoczesne rozwiązanie często stosowane przy trudnych warunkach gruntowych oraz w domach o skomplikowanej bryle.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Izolacji Fundamentów