Instalacje sanitarne w Zgorzelcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 318 801 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Zgorzelcu

Instalacje sanitarne Zgorzelec

Blok-Bud Anna Szyszkowska

7 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego montera instalacji sanitarnych dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Blok-Bud Anna Szyszkowska. Oferuje całe spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Usługi Ogólnobudowlane MAGBUD - Solidne Przyłącze Wod-kan Zgorzelec

Solidne Przyłącze Wod-kan

1 opinia

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie przyłącza wod-kan i zatrudnij Usługi Ogólnobudowlane MAGBUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Żeby poznać wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

RAJKOM BUD - Znakomite Instalacje Wod-kan Zgorzelec

Znakomite Instalacje Wod-kan Zgorzelec

1 opinia

Nie znajdziesz innych tak dobrych monterów instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Zgorzelec i w okolicy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

AMEL INSTAL AGATA JUSIAK - Najlepsze Przyłącze Wod-kan Zgorzelec

Najlepsze Przyłącze Wod-kan

1 opinia

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie przyłącza wod-kan i zatrudnij AMEL INSTAL AGATA JUSIAK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła - Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Zgorzelec

DM Klimatyzacje Pompy Ciepła

11 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od przyłączy wodociągowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia DM Klimatyzacje Pompy Ciepła. Zgorzelec i okolice to główny obszar ich działania. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz - Dobra Firma Wod-kan Zgorzelec

Dobra Firma Wod-kan

1 opinia

Szukasz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom F.U.H. SAN-BUD Puciłowski Tomasz. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PIOTREX - Staranne Instalacje Wod-kan Zgorzelec

PIOTREX

1 opinia

Zrealizowanie instalacji wod-kan będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PIOTREX ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Buildings Oskar Radomski - Sumienne Pogotowie Wod-kan w Zgorzelcu

Sumienne Pogotowie Wod-kan w Zgorzelcu

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia wod-kan. Profesjonaliści z Buildings Oskar Radomski zaplanują i dokładnie wykonają prace. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

M-Invest Maciej Milenkiewicz - Sumienny Monter Wod-kan Zgorzelec

M-Invest Maciej Milenkiewicz

Ten sumienny monter wod-kan to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie branżowe. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

IZBUD - Perfekcyjne Pogotowie Wod-kan Zgorzelec

Perfekcyjne Pogotowie Wod-kan Zgorzelec

Nie możesz znaleźć pogotowia wod-kan do sprawnej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - IZBUD już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Zgorzelcu

Porządna Instalacja Sanitarna Zgorzelec

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zgorzelec

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 5 dni temu

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: czyszczenie i płukanie rurociągów. Kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągowej, podlewania zieleni, drenażowej Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bogatynia

2024-02-28 do 2024-03-07
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie szamba, 11-20m³, Zgorzelec

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: do uzgodnienia w rozmowie Wielkość szamba: 11-20m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada ...

 • Zgorzelec

2024-02-03 do 2024-02-11

Profesjonalne Instalacje Wod-kan Zgorzelec

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: Na dwie rodziny wiec porada będzie potrzebna bo na dwuosobową rodzinę i samotną osobę osobno Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient nie...

 • Trójca

2024-01-22 do 2024-01-30

Profesjonalni Monterzy Instalacji Sanitarnych Zgorzelec

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne grun...

 • Zgorzelec

2024-01-17 do 2024-01-25

Świetne Instalacje Wod-kan

Klient napisał zlecenie brzmiące "Mam do wykonania szambo, 1-5m³". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Trójca

2024-01-02 do 2024-01-10

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Zgorzelec

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Zgorzelec

2023-12-11 do 2023-12-19

Instalacje Wod-kan

Zapytanie o treści - Prace związane z instalacją wod-kan jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Zgorzelca i okolic. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Zgorzelec

2023-10-26 do 2023-11-03

Zapotrzebowanie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób, Stary Węgliniec

Klient napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji wod-kan wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Stary węgliniec

2023-10-25 do 2023-11-02

Najlepsi Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zapytanie o treści - Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Zgorzelca i okolic. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zgorzelec

2023-09-30 do 2023-10-08

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: do uzgodnienia w rozmowie Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania T...

 • Leśna

2024-01-29 do 2024-02-06

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Mam do wykonania przydomową oczyszczalnie ścieków, 13 osób. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Aby poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wolimierz

2024-01-02 do 2024-01-10

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 90mb, Pobiedna

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 90 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada...

 • Pobiedna

2023-10-03 do 2023-10-11

Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 1-5mb, Nowogrodziec

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 1-5mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posi...

 • Nowogrodziec

2023-12-28 do 2024-01-05

Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 40mb, Świeradów-Zdrój

Zakres usług: Wykonanie projektu Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 40mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu B...

 • Świeradów-Zdrój

2023-12-19 do 2023-12-27

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Klient jest zdania, że porządna instalacja wodno-kanalizacyjna to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 75mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Świeradów-Zdrój

2023-11-08 do 2023-11-16

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Mam do wykonania przydomową oczyszczalnie ścieków, 3-5 osób. To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Świeradów-Zdrój

2023-12-16 do 2023-12-18

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Zakres zlecenia: wykonanie przyłącza wod.-kan. Oferty: robocizna plus materiał Typ budynku: 2 budynki usługowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świeradów-Zdrój

2023-10-31 do 2023-11-08

Doświadczeni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: trzykomorowy Wielkość szamba: 11-20m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin...

 • Lubomierz

2023-09-18 do 2023-09-26

Instalacje Wod-kan

Ten Klient myśli, że znakomite instalacje wod-kan to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako monter instalacji sanitarnych doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Lwówek Śląski

2023-10-19 do 2023-10-27

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb, Bolesławiec

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bolesławiec

2023-08-31 do 2023-09-08

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Bolesławiec

2024-01-22 do 2024-01-30

Wykwalifikowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zlecający poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Mam do wykonania przydomową oczyszczalnie ścieków, 3-5 osób. To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Bolesławiec

2024-01-27 do 2024-02-04

Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 45mb, Bolesławiec

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 45 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: ...

 • Bolesławiec

2023-09-10 do 2023-09-18

Instalacje Wod-kan

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Dziwiszów

2024-02-12 do 2024-02-20

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: zakup szamba i transport Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wol...

 • Iłowa

2023-09-14 do 2023-09-22

Rewelacyjni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 1-5mb jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego i okolic. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Radomice

2023-09-22 do 2023-09-30

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 50 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: ...

 • Szklarska Poręba

2023-09-26 do 2023-10-04

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 50mb, Szklarska Poręba

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Przyłącze: wodne Typ przyłącza: do uzgodnienia w rozmowie Długość przyłącza: 50mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient n...

 • Szklarska Poręba

2023-11-20 do 2023-11-28

Instalacje Wod-kan

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie dla firmy na wykonanie szamba, 11-20m³". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji wod-kan wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wojcieszyce

2023-11-06 do 2023-11-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Sanitarnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych