Instalacje sanitarne w Warszawie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 726 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Warszawie

Instalacje sanitarne Warszawa

ATL Adam Grobelny

11 opinii

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z ATL Adam Grobelny są dla Ciebie stworzeni. Mają propozycję dla każdego.

WaterComplex - Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe Warszawa

Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe Warszawa

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych to trafiłeś w dobre miejsce - WaterComplex jest do Twoich usług. Warszawa i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Niagara - Najlepsze Przyłącze Wod-kan Warszawa

Najlepsze Przyłącze Wod-kan

3 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od przyłącza wod-kan to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Niagara. Warszawa i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

BINgo BUD Nataliia Romaniuk - Dobry Monter Wod-kan Warszawa

BINgo BUD Nataliia Romaniuk

9 opinii

Ten dobry monter wod-kan z terenu Warszawy to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Akra Sp. z o.o. - Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

Świetne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

1 opinia

Pochłonie Cię sprawne działanie Akra Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Ta firma wod-kan ma sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację instalacji wodno-kanalizacyjnych wykonają szybko i z dokładnością. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Kop wiktor gniado - Fantastyczny Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

Kop wiktor gniado

7 opinii

Kop wiktor gniado zatrudnia fantastycznych monterów instalacji sanitarnych - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich ważne zalety. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

PT-H Termopartner Ryszard Przytulski - Wyjątkowy Monter Wod-kan Warszawa

PT-H Termopartner Ryszard Przytulski

1 opinia

Jeśli potrzebujesz dobrego montera wod-kan to skorzystaj z doświadczenia PT-H Termopartner Ryszard Przytulski. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Pat-Kop - Znakomite Instalacje Wod-kan Warszawa

Pat-Kop

7 opinii

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od instalacji wod-kan? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Pat-Kop. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

WDP Sp. z o. o. - Dobre Pogotowie Wod-kan Warszawa

WDP Sp. z o. o.

16 opinii

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną ofertę pogotowia wod-kan. Specjaliści z WDP Sp. z o. o. przeanalizują i kompleksowo wykonają zlecenie. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

PHU Mags - Doskonałe Sieci Wod-kan w Warszawie

Doskonałe Sieci Wod-kan w Warszawie

12 opinii

Oszołomi Cię fachowe działanie PHU Mags w rejonie Warszawy. Ta firma wod-kan posiada wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację sieci wod-kan wykonają dokładnie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 230 zleceń na instlacje sanitarne w Warszawie

Prace związane z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: Zlecę wykonanie instalacji kanalizacji podposadzkowej w płycie fundamentowej budynku mieszkalnego Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-04-18 do 2024-04-26
dodano wczoraj o 10:23

Porządna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Warszawa

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie szamba, 6-10m³, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warszawa

2024-04-17 do 2024-04-25
dodano 2 dni temu

Firma do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Warszawa

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Warszawa

2024-04-17 do 2024-04-25
dodano 2 dni temu

Najlepsza Instalacja Sanitarna Warszawa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 1-5mb ...

 • Warszawa

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 3 dni temu

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 1-5mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gru...

 • Warszawa

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 3 dni temu

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warszawa

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 3 dni temu

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: prysznocowy odpływ liniowy przecieka -potrzebuję fachowca do naprawienia awarii Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano 7 dni temu

Doskonała Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: Przeglądy przepompowni ścieków w wielu lokalizacjach Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 8 dni temu

Instalacje Wod-kan Warszawa

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 150mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 8 dni temu

Potrzebne wykonanie prac związanych z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: Podłączenie zbiornika na deszczówkę, przepompowni, przyłącza hydrantów, zasilania oczka, przelewu zbiornika, zasilania poidełka. Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-04-11 do 2024-04-17

Doskonałe Instalacje Wod-kan

Zakres zlecenia: Dzień dobry ogródek przy segmencie 107m2. Potrzebuję wykonać odwodnienie w tym zrzut wody opadowej z dwóch rynien. Za płotem jest rów melioracyjny, lub odwodnienie liniowe Termin skorzystania z oferty: w ciągu m...

 • Warszawa

2024-04-10 do 2024-04-18

Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 21-30mb, Warszawa

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient ni...

 • Warszawa

2024-04-10 do 2024-04-18

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb, Warszawa

Przygotowanie instalacji wod-kan dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Warszawa

2024-04-10 do 2024-04-18

Instalacje Wod-kan

Zakres zlecenia: Szukam wykonawcy / ców sieci sanitarnych (średniej lub dużej wielkości) posiadającego wolne siły przerobowe w okresie sierpień 2024- grudzień 2025. Zakres: montaż rur dwudzielnych stalowych na istniejącej infrast...

 • Warszawa

2024-04-10 do 2024-04-18

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 4mb, Warszawa

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od instalacji sanitarnej poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 4mb. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Warszawy na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warszawa

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Warszawa

Zakres usług: wykonanie studni wodomierzowych na osiedlu Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projek...

 • Warszawa

2024-04-09 do 2024-04-17

Dam zlecenie na wykonanie szamba, 11-20m³, Warszawa

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 11-20m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania Termin rozpo...

 • Warszawa

2024-04-06 do 2024-04-06

Zlecę rozbudowę przyłącza wod-kan, 6-10mb, Warszawa

Jako monter instalacji sanitarnych z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecę rozbudowę przyłącza wod-kan, 6-10mb". Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Warszawa

2024-04-05 do 2024-04-13

Zlecę wykonanie szamba, 6-10m³, Warszawa

To zlecenie o treści - Zlecę wykonanie szamba, 6-10m³ jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Warszawa

2024-04-04 do 2024-04-12

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania Informacje do...

 • Warszawa

2024-04-04 do 2024-04-12

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zakres zlecenia: Zlecę przeniesienie hydrantu (odleglość przeniesienia ok. 10m) w lokalu uslugowym (parter). Do tych prac dochodzi usunięcie / odcięcie stalowych rur ciepłowniczych, które wcześniej zasilały centralę wentylacyjną ...

 • Warszawa

2024-04-02 do 2024-04-15

Prace związane z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: Zlecę demontaż starych szafek hydrantowych oraz montaż nowej instalacji hydrantowej Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-04-02 do 2024-04-10

Instalacja Sanitarna

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Warszawa

2024-03-28 do 2024-04-05

Fenomenalni Monterzy Instalacji Sanitarnych Warszawa

Zakres usług: wykonanie przyłącza Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania ge...

 • Warszawa

2024-03-25 do 2024-04-02

Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb, Warszawa

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Warszawa

2024-03-21 do 2024-03-29

Świetni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczn...

 • Warszawa

2024-03-21 do 2024-03-29

Zlecę prace związane z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: Instalacją licznika zimnej wody( ogrodowej) Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-03-21 do 2024-03-29

Wykonanie ok. 120mb przyłącza kanalizacji i ok. 20mb wodociągu, Warszawa

Jako sprawdzony wykonawca i solidny monter instalacji sanitarnych oferujesz swoje usługi w miejscowości Warszawa oraz w okolicy? Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Warszawa

2024-03-20 do 2024-03-28

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 11-20mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne grun...

 • Warszawa

2024-03-20 do 2024-03-28

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Warszawa

Zakres zlecenia: montaż filtra z odwróconą osmozą Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Warszawa

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania ge...

 • Warszawa

2024-03-19 do 2024-03-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Sanitarnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych