Instalacje Sanitarne

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 911 549 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
614 671 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych

Instalacje sanitarne

Eko House Technologie Ekologiczne

34 opinie

Nadal szukasz specjalisty od instalacji wod-kan? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Eko House Technologie Ekologiczne. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

F.U. DANEEX Daniel Grzywacz - Staranne Przyłącza Wodociągowe

F.U. DANEEX Daniel Grzywacz

9 opinii

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z F.U. DANEEX Daniel Grzywacz są dla Ciebie stworzeni. Mają propozycję dla każdego.

HYDROTERMA Wojciech Pożywio - Fenomenalne Pogotowie Wod-kan

Fenomenalne Pogotowie Wod-kan

29 opinii

Firma HYDROTERMA Wojciech Pożywio świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Kędzierzyn-Koźle i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Therm-System - Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe

Therm-System

2 opinie

Myślisz, że perfekcyjne przyłącza wodociągowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Therm-System doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

MWelding - Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe

Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe

24 opinie

MWelding oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z powiatu Poznań i z sąsiednich miast. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Kamil Puczko Instalacje Sanitarne - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

19 opinii

Przygotowanie instalacji wod-kan będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kamil Puczko Instalacje Sanitarne ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

FRUKKO Łukasz Wiśniewski - Profesjonalne Instalacje Sanitarne

FRUKKO Łukasz Wiśniewski

29 opinii

Nadal potrzebujesz specjalisty od instalacji sanitarnych? Skorzystaj z kwalifikacji FRUKKO Łukasz Wiśniewski. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Forest - Doświadczone Pogotowie Wod-kan

Doświadczone Pogotowie Wod-kan

13 opinii

Doświadczone pogotowie wod-kan z powiatu nowotomyskiego to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

Gravel - Perfekcyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

Perfekcyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

16 opinii

Gdy szukasz współpracy to eksperci z Gravel perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Twoj hydraulik Piotr Pajdak - Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

8 opinii

Oczaruje Cię sprawne działanie Twoj hydraulik Piotr Pajdak w rejonie Wieliczki. Ta firma wod-kan ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację instalacji wod-kan zakończą szybko. Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Najnowsze z 4 444 zleceń na instlacje sanitarne

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 6-10mb. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Radzymin

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 5 godzin temu

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 6-10mb. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Kosakowo

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 10 godzin temu

Zlecenie dla firmy na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 1-2 osób, Łódź

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni i podłączenie jej do instalacji Typ oczyszczalni: drenażowa Oczyszczalnia dla: 1-2 osób Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań ...

 • Łódź

2023-12-02 do 2023-12-10
dodano 14 godzin temu

Zlecenie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób, Zagrodno

Zlecający poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zagrodno

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 19:32

Zapotrzebowanie na wykonanie szamba, 6-10m³, Sieradz

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Informacje ...

 • Sieradz

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 18:30

Świetne Instalacje Wod-kan

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Osieck

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 12:48

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Warszawa i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Warszawa

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 12:09

Zlecę rozbudowę przyłącza wod-kan, 150mb, Izabelin

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: budynek przemysłowy Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 150mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: K...

 • Izabelin

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 09:33

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Koszalin

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano wczoraj o 08:15

Firma do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Siedliska

Ten Klient myśli, że doskonała instalacja wodno-kanalizacyjna to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Firma do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Siedliska

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 40mb, Warszawa

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 40mb. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na wykonanie szamba, 21-40m³, Górki Wielkie

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Górki Wielkie

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 1-2 osób, Rynarzewo

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 1-2 osób". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji wod-kan wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rynarzewo

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Porządne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: Projekt i wykonanie przyłącza wody Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: do uzgodnienia w rozmowie, od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 6-10mb Projekt instalacji: Klient ...

 • Pęgów

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Staranna Instalacja Sanitarna

Ten Klient nadal szuka profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę wykonanie szamba, 1-5m³, chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Rypin

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Doskonali Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres zlecenia: Wyknanie 70mb sieci wodnej rura fi 110, zakonczenie hydrantem, w drogowej działce prywatnej. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecę wykonanie szamba, 6-10m³, Tomaszów Lubelski

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin...

 • Tomaszów Lubelski

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 6-10mb, Piastów

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 6-10mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klien...

 • Piastów

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Instalacja Sanitarna

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę prace związane z instalacją wod-kan, chcąc doświadczonych specjalistów. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 21-30mb, Gdańsk

Ten Zleceniodawca potrzebuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał ogłoszenie o treści - Mam do wykonania przyłącze wod-kan, 21-30mb, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Gdańsk

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient ni...

 • Gdańsk

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 22mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu:...

 • Warszawa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecę prace związane z instalacją wod-kan, Zabrze

Jako najwyższej klasy monter instalacji sanitarnych z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecę prace związane z instalacją wod-kan". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Zabrze

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Gorzów Wielkopolski

Zakres zlecenia: Zlecę kompleksowe wykonanie instalacji wodnej oraz instalacji kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Gorzów Wielkopolski

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Rzeszów

Jako monter instalacji sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient napisał "Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb". Nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Rzeszów

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Doskonała Instalacja Sanitarna

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Płońsk

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 40mb, Mrągowo

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: budynek przemysłowy Przyłącze: wodne Typ przyłącza: do uzgodnienia w rozmowie Długość przyłącza: 40mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada...

 • Mrągowo

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 50mb, Przyszowa

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 50mb", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Przyszowa

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Słupsk

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 45mb, Kryspinów

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 45mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gru...

 • Kryspinów

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Sanitarnych

Zobacz monterów instalacji sanitarnych w dużych miastach

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych