Hydraulik w Chojnicach

Porównaj oferty od Hydraulików z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 643 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Hydraulika jest jednym z najważniejszych elementów naszego domu. W jej skład wchodzi kilka elementów, które złączone w całość tworzą instalację. W przypadku, gdy jakikolwiek element sieci hydraulicznej zawodzi, niezbędne jest w takiej sytuacji skorzystanie z usługi hydraulicznej. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym poznasz więcej szczegółów na temat hydrauliki, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli poszukujesz specjalisty w tym zakresie – koniecznie sprawdź ranking najlepszych hydraulików.

Instalatorstwo hydrauliczne to dość rozległe zagadnienie. W jego skład wchodzi całkiem sporo elementów. Instalacje hydrauliczne możemy zasadniczo podzielić na:

Jak należy zamontować instalację wodno-kanalizacyjną? Należy wykonać to w taki sposób, aby odpływ ścieków odbywał się w sposób grawitacyjny. Bardzo ważne jest wzięcie pod uwagę systemu uszczelnień. Prawidłowo wykonane będą zabezpieczeniem przed ewentualnym zalaniem naszego mieszkania lub domu. Im prostsza jest nasza instalacja, tym bardziej będzie ona niezawodna. Skomplikowane instalacje hydrauliczne często potrafią być awaryjne, co wiąże się ze zniszczeniami, których naprawa może być kosztowna.

Instalacja centralnego ogrzewania stanowi jedną z najważniejszych instalacji w naszym domu. Przed jej montażem musimy określić dokładnie, w którym miejscu mają znajdować się grzejniki oraz piec. Kluczową sprawą jest również zabezpieczenie całej instalacji, bowiem chcemy uniknąć niekontrolowanego wzrostu temperatury lub ciśnienia. Musimy też zwrócić uwagę na jakość urządzenia, by uniknąć nieszczelności i ryzyka ich powstania. Oprócz powyższych instalacji, w skład naszego domu wchodzi również instalacja gazowa oraz elektryczna. Nimi również może zająć się specjalista z dziedziny hydrauliki.

Zaprojektowanie instalacji sanitarnej oraz stworzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej możemy powierzyć w ręce hydraulika. Należy pamiętać o tym, aby decyzję o wyborze firmy hydraulicznej podjąć bez pośpiechu – powinna ona być przemyślana i poparta sprawdzeniem jakości danych specjalistów. Z reguły im droższe jest wykonanie danego zadania, tym lepszy jest hydraulik. Cena usług hydraulicznych jest dość zróżnicowana – przede wszystkim wpływ na nią ma rodzaj instalacji. Drugą ważną kwestią jest też zakres wykonywanych przez hydraulika prac.

Ranking najlepszych hydraulików w Chojnicach

Hydraulik Chojnice

Firma handlowo-usługowa "WOJ-BUD" Mieczysław Wojdyła

19 opinii

Jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od prac hydraulicznych to zaufaj doświadczeniu Firma handlowo-usługowa WOJ-BUD Mieczysław Wojdyła. Chojnice i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Woodmar - Dobra Firma Hydrauliczna Chojnice

Dobra Firma Hydrauliczna Chojnice

8 opinii

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy hydraulicznej? Woodmar to świetny wybór. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Usługi Hydrauliczne Robert Suchomski - Doskonała Hydraulika Chojnice

Usługi Hydrauliczne Robert Suchomski

7 opinii

Założona z pasji do hydrauliki firma oferuje doskonałe usługi hydrauliczne na terenie Chojnic, jak również pobliskich miast i powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Hydro Zygi - Dobry Hydraulik w Chojnicach

Dobry Hydraulik w Chojnicach

3 opinie

Gdy poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z Hydro Zygi są dla Ciebie idealni. Instalacje hydrauliczne od A do Z dla domu i firmy zaczynając od serwisu instalacji po realizację kompletnej instalacji i pomoc w pozyskaniu niezbędnych materiałów to dla tych znających swoja branżę fachowców zupełny standard.

Usługi hydrauliczne - Najlepsze Usługi Hydrauliczne Chojnice

Usługi hydrauliczne

2 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi hydraulicznej Usługi hydrauliczne wyróżnia się w swoim rejonie. Renomę budują referencje zadowolonych zleceniodawców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Instalservice Rafał Łosin - Perfekcyjne Instalacje Hydrauliczne Chojnice

Instalservice Rafał Łosin

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od instalacji hydraulicznych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Instalservice Rafał Łosin. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dom Bez Kosztów - Sumienny Hydraulik Chojnice

Dom Bez Kosztów

3 opinie

Usługi hydrauliczne w wykonaniu Dom Bez Kosztów to prawdziwy majstersztyk. To sumienny hydraulik. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

KOTŁOTECHNIKA. Czesław Wajdzik - Świetna Firma Hydrauliczna Chojnice

Świetna Firma Hydrauliczna Chojnice

3 opinie

Uwierz w fachowość KOTŁOTECHNIKA. Czesław Wajdzik. Ta uznana firma hydrauliczna jest szanowana w branży w miejscowości Chojnice za szczegółowe realizowanie usług hydraulicznych. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

INSTALEX Technika Grzewcza i Sanitarna - Dobre Pogotowie Hydrauliczne Chojnice

INSTALEX Technika Grzewcza i Sanitarna

1 opinia

Firma INSTALEX Technika Grzewcza i Sanitarna świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Chojnic i okolic. Instalacje hydrauliczne od A do Z dla domu, mieszkania, firmy i biura począwszy od napraw awarii po realizację kompletnej instalacji i pomoc w pozyskaniu potrzebnych produktów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów pełen standard.

El-tel Wysocki - Wyjątkowy Hydraulik Chojnice

El-tel Wysocki

1 opinia

El-tel Wysocki zatrudnia wyjątkowych hydraulików - nieprzeciętne zaangażowanie i doświadczenie to ich ważne zalety. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 29 zleceń na instalacje hydrauliczne w Chojnicach

Zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 201-300m², Chojnice

Zrealizowanie instalacji hydraulicznej z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 201-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Chojnice

2022-12-25 do 2023-01-02

Potrzebna ekipa, wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 150m², Chojnice

Przedmiot zlecenia: wykonanie nowej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: kompleksowe usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym b...

 • Chojnice

2022-12-21 do 2022-12-29

Dam zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 3m², Chojnice

Przedmiot zlecenia: zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 3m² Termi...

 • Chojnice

2022-12-18 do 2022-12-26

Zlecę zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 20m², Chojnice

Przygotowanie instalacji hydraulicznej z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zlecę zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 20m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Chojnice

2022-12-18 do 2022-12-26

Dam zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 35m², Chojnice

Przedmiot zlecenia: zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 35m² Te...

 • Chojnice

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o prace hydrauliczne, 51-100m², Charzykowy

Jako perfekcyjny hydraulik realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o prace hydrauliczne, 51-100m²". Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Charzykowy

2022-11-21 do 2022-11-29

Bezkonkurencyjne Roboty Hydrauliczne Chojnice

Przedmiot zlecenia: Przepchanke rur Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 30m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy...

 • Chojnice

2022-11-15 do 2022-11-23

Prace Hydrauliczne Chojnice

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej oferty prac hydraulicznych prędko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy prac hydraulicznych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Przedstaw propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Struga

2022-10-17 do 2022-10-25

Doskonałe Prace Hydrauliczne

Przedmiot zlecenia: zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Powierzchnia obiektu: 80m² Termin roz...

 • Chojnice

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapytanie o prace hydrauliczne, 51-100m², Konarzyny

Przedmiot zlecenia: montaż zaworów termostatycznych Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m²...

 • Konarzyny

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapytanie o prace hydrauliczne, 3m², Kłodawa

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o prace hydrauliczne, 3m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Kłodawa

2022-09-29 do 2022-10-07

Świetna Firma Hydrauliczna Chojnice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na usługi hydrauliczne, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Chojnice

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapytanie o prace hydrauliczne, do 50m², Chojnice

Szukane są perfekcyjne usługi hydrauliczne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapytanie o prace hydrauliczne, do 50m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny instalacji hydraulicznej, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Chojnice

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebna ekipa, zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 101-150m², Rypin

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa, zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 101-150m², znalezienie tanich prac hydraulicznych może być niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Rypin

2022-09-28 do 2022-10-06

Dam zlecenie na usługi hydrauliczne, 101-150m², Chojniczki

Dla Klienta, który napisał - Dam zlecenie na usługi hydrauliczne, 101-150m², wybranie odpowiednich prac hydraulicznych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chojniczki

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecę wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 301-400m², Chojnice

Zlecający poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 301-400m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Chojnice

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o prace hydrauliczne, do 50m², Chojnice

Przedmiot zlecenia: Podłączenie zmywarki i zlewozmywaka. Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin rozpoczęcia prac...

 • Chojnice

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o prace hydrauliczne, 51-100m², Chojnice

Przedmiot zlecenia: Nieszczelna rura odpływowa, do której doprowadzona jest rura spustowa od pralki. Zakres zlecenia: kompleksowe usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Chojnice

2022-09-17 do 2022-09-25

Prace Hydrauliczne

Przedmiot zlecenia: wykonanie nowej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Chojnice

2022-09-16 do 2022-09-24

Fenomenalny Hydraulik Chojnice

Przedmiot zlecenia: Analiza czy jest dobrze wykonana i ewentualnie piprawki Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: Domek 35mkw Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obi...

 • Chojnice

2022-09-09 do 2022-09-17

Dobry Hydraulik

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Przedmiot zlecenia: wykonanie nowej instalacji hydraulicznej Zakres zlecenia: kompleksowe usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Struga

2022-09-08 do 2022-09-08

Dobry Hydraulik

Usługi hydrauliczne to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w fachu hydraulika. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Chojnice

2022-09-02 do 2022-09-10

Dam zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 30m², Chojnice

Zdecydowanie o wyborze prac hydraulicznych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenia na zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 30m². Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Chojnice

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebna ekipa, zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, do 50m², Chojnice

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony profesjonalista od najwyższej klasy usług hydraulicznych z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Chojnice

2022-08-31 do 2022-09-08

Dobry Hydraulik

Zlecający, który szuka usługi hydraulicznej winien niezwłocznie zgłosić się do hydraulika takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Chojnice

2022-08-21 do 2022-08-29

Perfekcyjna Hydraulika Chojnice

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej hydrauliki. Ten Zleceniodawca napisał - Zlecę wykonanie nowej instalacji hydraulicznej, 170m². Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Chojnice

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenia na montaż kabiny/wanny, 51-100m², Chojnice

Możesz zaoferować dobrą propozycję dotyczącą prac hydraulicznych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Chojnice

2022-07-27 do 2022-08-04

Instalacja Hydrauliczna

Przedmiot zlecenia: montaż kabiny/wanny Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Chojnice

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjna Instalacja Hydrauliczna

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę zmiany w istniejącej instalacji hydraulicznej, 35m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Charzykowy

2022-07-17 do 2022-07-25

Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Najczęstsze pytania o hydraulice

Jakie czynności wykonuje hydraulik?

Hydraulik specjalizuje się w montażach instalacji sanitarnych, ich konserwacją oraz zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków bądź zakładów przemysłowych wodę oraz gaz, a także odprowadzających ścieki. Do jego zadań należy: regularny przegląd instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, jak również kanalizacyjnych oraz ciepłej i zimnej wody. Często zdarza się, że do jego zadań należy usuwanie doraźnych awarii, naprawa instalacji sanitarnych i jej modernizacja. Układa on rury, spawa je, uszczelnia i montuje specjalne oprzyrządowanie do pomiarów ciśnienia, gazu itd. Wszystkie swoje prace hydraulik przeprowadza na podstawie specjalnej dokumentacji technicznej, którą powinien sprawnie odczytywać. Do zadań hydraulika należy także niekiedy montowanie oraz konserwacja instalacji gazowej i prostsze prace związane z instalacją elektryczną.

Jakie są ceny usług hydraulicznych?

Jest to ważne pytanie, które zadajemy sobie zawsze przed skorzystaniem z jego usług. Podstawową kwestią jest tutaj rodzaj instalacji, którą będzie się on zajmować. W przypadku instalacji wodno-kanalizacyjnej do najważniejszych usług zaliczyć możemy między innymi wykonanie pionów wodnych, wymiany oraz montaż kabin prysznicowych lub wanien. Cena usług w tym segmencie instalacji wynosi od 300 do 800 złotych.

Jeżeli chodzi o usługi z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, to ich ceny są zróżnicowane. Przyjmuje się, że za wymianę bojlera należy przygotować od 300 do 350 złotych. W przypadku wymiany kotła centralnego ogrzewania należy spodziewać się wydatku nawet do 1000 złotych. Demontaż starego grzejnika nie wyniesie więcej niż 100 złotych.

Z kolei, jeżeli mowa o instalacjach gazowych, koszt takich usług wynosi zazwyczaj od 60 złotych do 500 złotych. Na cenę ma duży wpływ to, jaką czynność należy wykonać. Przy skomplikowanych realizacjach instalacji gazowej cena znacząco wzrasta. W przypadku usług z zakresu instalacji elektrycznych, ich koszt zazwyczaj wynosi mniej – od 20 do 60 złotych.

Gdzie znaleźć profesjonalnego hydraulika?

Zazwyczaj możemy znaleźć osoby oferujące usługi hydrauliczne z pomocą Internetu. Odszukamy takie ogłoszenia na stronach branżowych. Warto sprawdzić też nasz ranking najlepszych hydraulików. Przy wyborze danego specjalisty należy koniecznie pamiętać o zweryfikowaniu jakości świadczonych przez niego usług poprzez sekcję opinii oraz realizacje dokumentowane przez fachowca. Jeżeli wolimy jednak tradycyjną formę poszukiwania wykonawcy zlecenia, możemy pokusić się o przejrzenie prasy. Często zdarza się, że hydraulik starszej daty wybiera właśnie taką formę reklamowania swoich usług.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Hydraulików