Geolog w Żninie

Porównaj oferty od Geologów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 867 173 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 552 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geolog Żnin - ranking najlepszych firm

Geolog Żnin

USŁUGI REMONTOWE

3 opinie

Powierz zadanie wyjątkowego badania gruntu ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Żnin i przyległych powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BART BUD - Rzetelne Usługi Geologiczne Żnin

Rzetelne Usługi Geologiczne

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geologicznej BART BUD przewyższa konkurentów. Renomę budują recenzje spełnionych zleceniodawców. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PPHU MARBUD Mariusz Chęś - Nieprzeciętni Geolodzy Żnin

Nieprzeciętni Geolodzy

Szukasz rzetelnego specjalisty świadczącego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi w Żninie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Uslugi-dekarsko-blacharskie-euro-dach - Doskonali Przekroje Geologiczne Żnin

Doskonali Przekroje Geologiczne Żnin

Według Ciebie doskonali przekroje geologiczne to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Uslugi-dekarsko-blacharskie-euro-dach pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

P.h.u.'grzes' grzegorz grenda - Perfekcyjne Badanie Geotechniczne Żnin

P.h.u.'grzes' grzegorz grenda

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest badanie geotechniczne. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Kem-bud - Geolodzy w Żninie

Geolodzy w Żninie

Potrzebujesz geologa do realizacji usług z zakresu badania gruntu? Nie musisz już dłużej szukać, Kem-bud jest tym, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

P.H.U MARBUD Marcin Kończal - Przekroje Geologiczne Żnin

Przekroje Geologiczne

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie przekrojów geologicznych i zatrudnij P.H.U MARBUD Marcin Kończal. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Zakład ciesielsko - dekarski - Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu Żnin

Zakład ciesielsko - dekarski

Zatrudnij specjalistów z Zakład ciesielsko - dekarski jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do wyjątkowego badania zagęszczania gruntu na terenie Żnina. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Kosowski Robert Prace Ziemne Przewierty Pod Jezdniami - Pierwszorzędne Usługi Geologiczne Żnin

Pierwszorzędne Usługi Geologiczne Żnin

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geologicznej Kosowski Robert Prace Ziemne Przewierty Pod Jezdniami przewyższa konkurentów. Markę budują recenzje szczęśliwych zleceniodawców. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi Budowlane Lotka Grzegorz - Znakomici Przekroje Geologiczne Żnin

Znakomici Przekroje Geologiczne

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od przekrojów geologicznych? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Budowlane Lotka Grzegorz. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

25 Zleceń - Geolog Żnin

Dobry Geolog Żnin

Klient złożył zapytanie "Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1200m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia geologa do realizacji usług z zakresu badania gruntu. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Żnin

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na wykona odwierty do budowy domu jednorodzinnego, 1250m², Barcin

Geologia nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie badania gruntu. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Dam zlecenie na wykona odwierty do budowy domu jednorodzinnego, 1250m²". Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Barcin

2022-07-26 do 2022-08-03

Geolog - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 320 Geologów najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Mogilno

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Mogilno

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na wykona odwierty do budowy domu jednorodzinnego, 1.5ha, Kcynia

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1.5ha Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Kcynia

2022-05-17 do 2022-05-25

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 5000m², Gniezno

Jako fachowiec działający w rejonie Gniezna i oferujący różnorodne usługi z zakresu solidnej geologii podejmij współpracę z Klientem, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 5000m²". Ustal pasujący termin!

 • Gniezno

2022-05-13 do 2022-05-15

Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1079m², Gniezno

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1079m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gniezno

2022-09-20 do 2022-09-28

Solidne Badanie Gruntu Żnin

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 2100m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zielonka

2022-08-28 do 2022-09-05

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, poniżej 500m², Kaliszany

Zlecający, który potrzebuje usługi geologicznej musi już dziś zgłosić się do geologa takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kaliszany

2022-07-14 do 2022-07-22

Korzystne Badania Geologiczne Żnin

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: generalny wykonawca Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: badanie zagęszczenia pod stopa...

 • Nakło nad Notecią

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 918m², Paterek

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 918m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Paterek

2022-03-17 do 2022-03-25

Zlecę usługę geologiczną, poniżej 500m², Wróble, Gmina Kruszwica

Jeśli Geotechnika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie badania geotechniczne. Przedłóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wróble, gmina Kruszwica

2022-04-26 do 2022-05-04

Bezkonkurencyjne Badanie Geologiczne Gruntu Żnin

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą badania geologicznego gruntu? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2022-05-20 do 2022-05-28

Geotechnika Żnin

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny geolog z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu geotechniki. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Bydgoszcz

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od geotechniki. Ten Zleceniodawca pisze - Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu. Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie.

 • Bydgoszcz

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 1214m², Bydgoszcz

Poprzez dbałość o jakość usługi geologicznej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Bydgoszcz

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Karczewko

2022-03-20 do 2022-04-08

Usługa geologiczna, wykona badanie hydrogeologiczne do budowy oczyszczalni, 1001-1500m², Gliszcz

Poszukiwane są rewelacyjne usługi geologiczne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Usługa geologiczna, wykona badanie hydrogeologiczne do budowy oczyszczalni, 1001-1500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji wymagań Klienta z dziedziny badania gruntu, poznaj szczegóły zlecenia. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gliszcz

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie hydrogeologiczne Cel prac: budowa oczyszczalni Powierzchnia działki: 1419m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Badanie gruntu w celu ust...

 • Gliszcz

2022-08-16 do 2022-08-24

Solidna Geologia

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: badanie gruntu dotyczy kilku ...

 • Rościnno

2022-03-24 do 2022-04-01

Profesjonalne Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1900m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Niemcz

2022-09-09 do 2022-09-17

Doskonała Geologia

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 836m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Żołędowo ul.•...

 • Żołędowo

2022-04-13 do 2022-04-21

Najwyższej Klasy Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: Odwierty są trzeba tylko pobrać probki Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1150m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z ofe...

 • Zarośle cienkie

2022-05-26 do 2022-06-03

Potrzebuję geologa, 501-1000m², Rozgarty

Zakres zlecenia: wskazanie przebiegu 5 szt. rur drenażowych Cel prac: udoskonalenie wykonanego drenażu Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin sk...

 • Rozgarty

2022-07-11 do 2022-07-11

Rewelacyjne Badanie Geologiczne Gruntu

Ten Klient poszukując badania geologicznego gruntu powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 1501-3000m². Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dziewoklucz

2022-04-15 do 2022-04-23

Korzystne Badania Geologiczne

Zakres zlecenia: Szukanie wody na działce pod studnie głębinową Cel prac: Studnia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę posz...

 • Rakownia

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Geologów
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geologów
Udostępnij znajomemu