Projektowanie wnętrz w Żywcu

Porównaj oferty od Projektantów Wnętrz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 925 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 735 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Projektowanie i aranżacja wnętrza swoich wymarzonych czterech kątów może wydawać się łatwym i przyjemnym zajęciem. Praca ta wymaga jednak nie tylko kreatywności, ale także umiejętności technicznych i specjalistycznej wiedzy. Brak doświadczenia może skutkować brakiem spójności i satysfakcji, a także wiązać się z niepotrzebnymi korektami oraz dodatkowymi wydatkami w przyszłości. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz. W jego wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od projektowania wnętrz. Znajdziesz też tutaj aktualne zlecenia oraz dowiesz się, jak wygląda proces tworzenia idealnej aranżacji. 

Pierwsze decyzje dotyczące architektury wnętrza rozpoczynają się zwykle po uprzednim przesłaniu potencjalnemu zleceniobiorcy informacji dotyczących pomieszczeń, które mają być poddane pracom. Ważne są takie szczegóły, jak: lokalizacja, kształt, wielkość i układ wnętrza, a najlepiej rzut lub plan wraz z wymiarami. Należy poinformować projektanta również o tym, czy obiekt jest nowo wybudowany, czy ma być dokonany jako remont już istniejącego wnętrza. Można także na wstępie określić w kilku zdaniach, jaka kolorystyka, styl i charakter wnętrza nas interesują.

Po akceptacji oferty nadesłanej przez architekta i podpisaniu umowy, nadchodzi czas na projektowanie wnętrz. To moment, w którym można podzielić się swoimi koncepcjami dotyczącymi wnętrza oraz bardziej szczegółowo określić swoje oczekiwania. Warto przedstawić projektantowi wybrane inspiracje wystroju wnętrza, aby zobrazować, jak wyobrażacie sobie swoją wymarzoną przestrzeń. Architekt na podstawie dostarczonych informacji przygotuje projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz. Wstępna koncepcja projektowa będzie przedstawiać różne możliwości układu funkcjonalnego wnętrza, wraz z propozycją ustawienia mebli. Często, projektant przedstawia także tzw. moodboardy (tablica inspiracji), czyli kolaż składający się z obrazów, próbek i tekstów tworzących spójny wystrój wnętrza. Już na tym etapie możecie otrzymać również wizualizację 3D opracowanego wnętrza. Dzięki projektowi koncepcyjnemu można poznać potencjał drzemiący we wnętrzach oraz z jakimi ograniczeniami trzeba się liczyć. Nie należy się obawiać zgłaszać uwag na tym etapie. Profesjonalny projektant wnętrz omówi je z wami, przeanalizuje i uwzględni. Zaakceptowanie poprawek projektu koncepcyjnego pozwala na stworzenie projektu wykonawczego.

Projekt wykonawczy zawiera zamysł aranżacji wnętrza i kosztorys ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi przyszłych zakupów. Określa on wszystkie potrzebne produkty i materiały, wraz z opisem, rozmiarami i kolorystyką. Uwzględnia także robociznę oraz ceny podane netto i brutto. Zawiera także wszystkie potrzebne rysunki techniczne, takie jak: rysunek instalacji elektrycznej, grzewczej oraz wodno-kanalizacyjnej i rysunek układu ścian działowych. Ponadto projekt wykonawczy przedstawia układ podłóg, układ listew sufitowych i ściennych, projekt malowania i dekoracji ścian, szczegółowy rysunek zabudowy kuchennej lub łazienki, a także rysunki zabudowy stolarskiej. Projekt wykonawczy wnętrza wraz ze wszystkimi rysunkami technicznymi tworzy jasny przekaz dla wykonawcy i ułatwia komunikację między nim a inwestorem. Cała dokumentacja wraz z notatkami i wizualizacją tworzą klarowny przekaz koncepcji.

Poza projektowaniem wnętrz, coraz częściej architekci proszeni są także o nadzór nad pracami wykończeniowymi, takimi jak budowanie mebli na zamówienie. Jeżeli zależy nam na kompleksowej aranżacji przydomowej przestrzeni, warto także rozważyć zatrudnienie projektanta ogrodu.

Ranking najlepszych projektantów wnętrz w Żywcu

Projektowanie wnętrz Żywiec

Dobre Projekty Mieszkań

1 opinia

Drugiego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Żywca, więc jeśli szukasz dobrych projektów mieszkań to bez zbędnej zwłoki zobacz MULTUM STUDIO Pracownia Projektowa Paulina Ziebura. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

"STAR DESIGN" Monika Mrowiec Architekt Wnętrz - Solidne Projektowanie Wnętrz Żywiec

Solidne Projektowanie Wnętrz Żywiec

2 opinie

Projektowanie wnętrz to najważniejszy temat dla ekipy z firmy STAR DESIGN Monika Mrowiec Architekt Wnętrz - są jednymi z najlepszych w branży. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Profach Meble - Pierwszorzędne Projekty Mieszkań Żywiec

Profach Meble

3 opinie

Zakup pierwszorzędnych projektów mieszkań bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Profach Meble posłużą radą i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Pracownia "PROJEKT" Aneta Zaniewska - Dobry Projektant Wnętrz Żywiec

Pracownia "PROJEKT" Aneta Zaniewska

2 opinie

Nawiąż kontakt z Pracownia PROJEKT Aneta Zaniewska jeśli szukasz dobrych projektantów wnętrz oferujących swoje usługi w miejscowości Żywiec i w okolicy. Ustal pasujący termin już teraz!

n-sphere Architektura & Kamień Naturalny - Doskonałe Usługi Projektowania Wnętrz w Żywcu

Doskonałe Usługi Projektowania Wnętrz w Żywcu

1 opinia

Dzięki dbałości o szczegóły usługi projektowania wnętrz n-sphere Architektura Kamień Naturalny prześciga konkurentów. Renomę budują polecenia szczęśliwych odbiorców. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Pracownia Projektowa Aleksandra Jarco - Rewelacyjne Projekty Mieszkań Żywiec

Rewelacyjne Projekty Mieszkań

1 opinia

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty projektów mieszkań w rejonie Żywca, zatrudnij profesjonalistów w branży. Pracownia Projektowa Aleksandra Jarco wykorzysta swoje kompetencje i złoży Ci niezłą propozycję. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. - Perfekcyjne Projektowanie Wnętrz Żywiec

Perfekcyjne Projektowanie Wnętrz

9 opinii

Firma F.H.U WOJBUD Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. zajmuje się usługami z zakresu projektowania wnętrz. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci projektanci wnętrz nie mają sobie równych. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

P.H.P KANZLER - Solidne Projekty Wnętrz Żywiec

P.H.P KANZLER

1 opinia

Wypatrujesz profesjonalisty wykonującego usługi projektowania wnętrz? Ci projektanci wnętrz nie mają sobie równych w mieście Żywiec. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

StolBudMar - pracownia stolarska - Nieprzeciętny Projektant Wnętrz Żywiec

StolBudMar - pracownia stolarska

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze nieprzeciętnego projektanta wnętrz, to zwróć uwagę na firmę StolBudMar - pracownia stolarska. Realizuje całe spektrum usług projektowania wnętrz w konkurencyjnych cenach. Zarezerwuj termin już teraz!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAWID SZCZOTKA - Fantastyczne Projektowanie Mieszkań Żywiec

Fantastyczne Projektowanie Mieszkań Żywiec

1 opinia

Jeżeli interesuje Cię fantastyczne projektowanie mieszkań i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAWID SZCZOTKA. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na projektowanie wnętrz w Żywcu

Solidne Projektowanie Wnętrz Żywiec

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 100m² Możliwość...

 • Łodygowice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 6 dni temu

Najwyższej Klasy Usługi Projektowania Wnętrz Żywiec

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: łazienka Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 10m² Możliwość pra...

 • Zarzecze

2023-01-27 do 2023-02-04

Zlecenie na projekt rozkładu domu, 51-100m², Łękawica

Jako projektant wnętrz działający na terenie powiatu i świadczący wszechstronne usługi projektowania wnętrz podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na projekt rozkładu domu, 51-100m²". Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Łękawica

2023-01-21 do 2023-01-29

Projektowanie Wnętrz

Usługi projektowania wnętrz w Twoim wykonaniu to autentyczny majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia projektowania wnętrz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 174m² . Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Sopotnia wielka

2022-12-16 do 2022-12-24

Chcę zlecić projekt rozkładu salonu fryzjerskiego, kosmetycznego, do 25m², Żywiec

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: salon fryzjerski/kosmetyczny Pomieszczenia do aranżacji: gabinet Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: do 25m² M...

 • Żywiec

2022-11-09 do 2022-11-17

Profesjonalne Projekt Wnętrz Żywiec

Ten Klient jest zdania, że profesjonalne projekt wnętrz to niełatwy temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Glinka

2022-09-04 do 2022-09-12

Projektant Wnętrz Żywiec

Będąc w gronie projektantów wnętrz z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Żywiec i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

 • Żywiec

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o projekt rozkładu Część mieszkania w domu, 45m² , Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: Część mieszkania w domu Pomieszczenia do aranżacji: korytarz / hol, kuchnia, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do ara...

 • Bielsko-Biała

2022-10-23 do 2022-10-31

Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 51-100m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, łazienka, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² M...

 • Bielsko-Biała

2023-01-10 do 2023-01-18

Chcę zlecić projekt rozkładu salonu fryzjerskiego, kosmetycznego, 101-200m², Bielsko-Biała

Przygotowanie projektu wnętrz dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Chcę zlecić projekt rozkładu salonu fryzjerskiego, kosmetycznego, 101-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Bielsko-Biała

2022-11-25 do 2022-11-25

Projekt Wnętrz

Poszukiwane są najlepsze usługi projektowania wnętrz w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 51-100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny projektu wnętrz, poznaj szczegóły zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bielsko-Biała

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałe Projektowanie Mieszkań Żywiec

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 101-200m² Możliw...

 • Bielsko-Biała

2022-09-16 do 2022-09-24

Projektant Wnętrz

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 101-200m² Możliw...

 • Bielsko-Biała

2022-12-27 do 2023-01-04

Rewelacyjny Projektant Wnętrz

Poszukujesz pasującego do Twojej firmy Klienta? Jako specjalista świadczący usługi projektowania wnętrz i projektant wnętrz bez konkurencji na terenie Bielska-Białej zapoznaj się ze zleceniem o treści "Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 26-50m²". Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Bielsko-Biała

2022-10-26 do 2022-11-03

Perfekcyjne Usługi Projektowania Wnętrz

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako dobry fachowiec od perfekcyjnych usług projektowania wnętrz? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Andrychów

2023-01-10 do 2023-01-12

Projektant Wnętrz

Jako wysokiej klasy projektant wnętrz proponujesz swoje doświadczenie w miejscowości Śląskie i w przyległych powiatach? Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Jaworzynka

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę projekt rozkładu domu, 26-50m², Ustroń

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę projekt rozkładu domu, 26-50m²". Przyjmij usługę wyjątkowego projektowania mieszkań jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z okolic Śląskiego i przyległych miast. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Ustroń

2022-10-11 do 2022-10-19

Pierwszorzędne Projektowanie Mieszkań

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 51-100m²". Zrealizuj zlecenie pierwszorzędnego projektowania mieszkań jako ekspert w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z okolic Suchej Beskidzkiej i przyległych miast. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Sucha Beskidzka

2022-11-14 do 2022-11-22

Chcę zlecić projekt rozkładu mieszkania, do 25m², Wadowice

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: do 25m² Możliwość pracy zdaln...

 • Wadowice

2022-10-08 do 2022-10-16

Wyjątkowe Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: korytarz / hol, kuchnia, salon, gabinet Łączna powierzchnia pomieszczeń do ...

 • Skoczów

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę projekt rozkładu domu, 51-100m², Goleszów

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Możliwo...

 • Goleszów

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 10m² , Lipnica Wielka

Jako firma zatrudniająca dobrych projektantów wnętrz i odznaczająca się nieprzeciętnym doświadczeniem, zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 10m² jest idealne do Ciebie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Lipnica Wielka

2022-12-05 do 2022-12-13

Wysokiej Klasy Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 35m² Możliwość pracy z...

 • Cieszyn

2022-12-26 do 2023-01-03

Doskonałe Projekt Wnętrz

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 26-50m² Możliwość pracy...

 • Cieszyn

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o projekt rozkładu domu, 201-300m², Cieszyn

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o projekt rozkładu domu, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Cieszyn

2023-01-16 do 2023-01-24

Perfekcyjny Projektant Wnętrz

Wykonaj zlecenie jako perfekcyjny projektant wnętrz z wymaganym doświadczeniem w temacie perfekcyjnych usług projektowania wnętrz. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Wola

2023-01-18 do 2023-01-26

Solidne Projekt Wnętrz

Ten Klient szuka profesjonalistów od projektu wnętrz. Napisał zlecenie o treści - Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 26-50m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Pszczyna

2023-01-01 do 2023-01-09

Fantastyczne Projektowanie Wnętrz

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od fantastycznego projektowania wnętrz w rejonie Pszczyny lub na terenie Pszczyny? Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pszczyna

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 48m² , Pszczyna

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od projektu wnętrz. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 48m² , chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Pszczyna

2023-01-07 do 2023-01-15

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 36m² , Oświęcim

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 36m² Możliwo...

 • Oświęcim

2022-11-22 do 2022-11-22

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 36m² , Oświęcim

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 36m² Możliwo...

 • Oświęcim

2022-11-22 do 2022-11-30

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Wnętrz

Najczęstsze pytania o projektowaniu wnętrz

Kiedy warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz?

Warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz, jeżeli zależy nam na tym, aby każdy szczegół naszej przyszłej przestrzeni był spójny i dogłębnie przemyślany. Podobnie, jeżeli zależy nam na indywidualnym wystroju wnętrz i nadzorowaniu go od koncepcji po samo wykonanie. Najlepiej jest zdecydować się na zatrudnienie architekta jeszcze na etapie stanu surowego budynku. Wówczas, mamy możliwość wprowadzić ewentualne zmiany w takich elementach jak: układ pomieszczeń, ściany działowe, otwory drzwiowe oraz okienne. Współpraca z architektem wnętrz umożliwia także realizację aranżacji w krótszym czasie.

Jaki jest koszt zaprojektowania wnętrza?

Koszt współpracy z projektantem wnętrz zależy od kilku czynników: lokalizacji, metrażu, renomy architekta oraz zakresu zlecenia. Wycena realizacji określana jest poprzez przeliczenie jej za jeden metr kwadratowy. Często architekt odpowiedzialny za projekt proponuje tym niższą cenę za metr kwadratowy, im metraż wnętrza jest większy. Istotne jest również doświadczenie i wiedza danego architekta bądź pracowni projektowej. Cena zwykle będzie wyższa, jeżeli zleceniobiorca cieszy się większym prestiżem. Kolejną ważną kwestią jest określenie zakresu zlecenia. Najwięcej zapłaci się za kompleksową współpracę, która obejmuje również nadzór prac i kontakt z wykonawcami. Ostatecznie koszt projektu wnętrza domu może plasować się między 150 zł do nawet 300 zł za metr kwadratowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektanta wnętrz?

Zanim zdecydujesz się na danego architekta wnętrz, warto zapoznać się z jego dotychczasowymi realizacjami. Projektowanie wnętrz sprawia, że zaplanowana przez niego przestrzeń jest spójna, funkcjonalna, ergonomiczna i ciekawa. Dobry architekt posiada specjalistyczną wiedzę techniczną, budowlaną, materiałową i konstrukcyjną i doskonale łączy je z zamysłem artystycznym i estetycznym. Warto także zwrócić uwagę, czy projektant zajmuje się zakresem prac, którymi się interesujemy. Podczas rozmów z potencjalnymi projektantami, dobrze jest upewnić się, czy architekt potrafi słuchać i rozumie nasz zamysł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Wnętrz