Projektowanie wnętrz w Lesznie

Porównaj oferty od Projektantów Wnętrz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 647 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Projektowanie i aranżacja wnętrza swoich wymarzonych czterech kątów może wydawać się łatwym i przyjemnym zajęciem. Praca ta wymaga jednak nie tylko kreatywności, ale także umiejętności technicznych i specjalistycznej wiedzy. Brak doświadczenia może skutkować brakiem spójności i satysfakcji, a także wiązać się z niepotrzebnymi korektami oraz dodatkowymi wydatkami w przyszłości. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz. W jego wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od projektowania wnętrz. Znajdziesz też tutaj aktualne zlecenia oraz dowiesz się, jak wygląda proces tworzenia idealnej aranżacji. 

Pierwsze decyzje dotyczące architektury wnętrza rozpoczynają się zwykle po uprzednim przesłaniu potencjalnemu zleceniobiorcy informacji dotyczących pomieszczeń, które mają być poddane pracom. Ważne są takie szczegóły, jak: lokalizacja, kształt, wielkość i układ wnętrza, a najlepiej rzut lub plan wraz z wymiarami. Należy poinformować projektanta również o tym, czy obiekt jest nowo wybudowany, czy ma być dokonany jako remont już istniejącego wnętrza. Można także na wstępie określić w kilku zdaniach, jaka kolorystyka, styl i charakter wnętrza nas interesują.

Po akceptacji oferty nadesłanej przez architekta i podpisaniu umowy, nadchodzi czas na projektowanie wnętrz. To moment, w którym można podzielić się swoimi koncepcjami dotyczącymi wnętrza oraz bardziej szczegółowo określić swoje oczekiwania. Warto przedstawić projektantowi wybrane inspiracje wystroju wnętrza, aby zobrazować, jak wyobrażacie sobie swoją wymarzoną przestrzeń. Architekt na podstawie dostarczonych informacji przygotuje projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz. Wstępna koncepcja projektowa będzie przedstawiać różne możliwości układu funkcjonalnego wnętrza, wraz z propozycją ustawienia mebli. Często, projektant przedstawia także tzw. moodboardy (tablica inspiracji), czyli kolaż składający się z obrazów, próbek i tekstów tworzących spójny wystrój wnętrza. Już na tym etapie możecie otrzymać również wizualizację 3D opracowanego wnętrza. Dzięki projektowi koncepcyjnemu można poznać potencjał drzemiący we wnętrzach oraz z jakimi ograniczeniami trzeba się liczyć. Nie należy się obawiać zgłaszać uwag na tym etapie. Profesjonalny projektant wnętrz omówi je z wami, przeanalizuje i uwzględni. Zaakceptowanie poprawek projektu koncepcyjnego pozwala na stworzenie projektu wykonawczego.

Projekt wykonawczy zawiera zamysł aranżacji wnętrza i kosztorys ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi przyszłych zakupów. Określa on wszystkie potrzebne produkty i materiały, wraz z opisem, rozmiarami i kolorystyką. Uwzględnia także robociznę oraz ceny podane netto i brutto. Zawiera także wszystkie potrzebne rysunki techniczne, takie jak: rysunek instalacji elektrycznej, grzewczej oraz wodno-kanalizacyjnej i rysunek układu ścian działowych. Ponadto projekt wykonawczy przedstawia układ podłóg, układ listew sufitowych i ściennych, projekt malowania i dekoracji ścian, szczegółowy rysunek zabudowy kuchennej lub łazienki, a także rysunki zabudowy stolarskiej. Projekt wykonawczy wnętrza wraz ze wszystkimi rysunkami technicznymi tworzy jasny przekaz dla wykonawcy i ułatwia komunikację między nim a inwestorem. Cała dokumentacja wraz z notatkami i wizualizacją tworzą klarowny przekaz koncepcji.

Poza projektowaniem wnętrz, coraz częściej architekci proszeni są także o nadzór nad pracami wykończeniowymi, takimi jak budowanie mebli na zamówienie. Jeżeli zależy nam na kompleksowej aranżacji przydomowej przestrzeni, warto także rozważyć zatrudnienie projektanta ogrodu.

Ranking najlepszych projektantów wnętrz w Lesznie

Projektowanie wnętrz Leszno

Open Room

1 opinia

Kupno dobrych projektów mieszkań to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Open Room dadzą wskazówki i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Pracownia Concept - Najlepsze Projektowanie Wnętrz Leszno

Pracownia Concept

6 opinii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do projektowania wnętrz ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Weronika Frycz Arquitectura - Fantastyczne Projektowanie Wnętrz Leszno

Weronika Frycz Arquitectura

3 opinie

Projektowanie wnętrz to życiowa pasja ekipy z firmy Weronika Frycz Arquitectura - są zawodowcami w fachu projektanta wnętrz. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Befart Beata Nowacka - Dobre Usługi Projektowania Wnętrz Leszno

Dobre Usługi Projektowania Wnętrz Leszno

20 opinii

Próbujesz dotrzeć do fachowca realizującego usługi projektowania wnętrz? Ci projektanci wnętrz nie mają sobie równych na terenie Leszna. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Projektowanie wnętrz - Wyjątkowe Projektowanie Wnętrz Leszno

Wyjątkowe Projektowanie Wnętrz Leszno

10 opinii

Usługi projektowania wnętrz nie mają dla firmy Projektowanie wnętrz żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie projektowania wnętrz. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

WYTWÓRNIA FORM - Pierwszorzędne Usługi Projektowania Wnętrz Leszno

WYTWÓRNIA FORM

3 opinie

Ten projektant wnętrz działa na obszarze Leszna i świadczy rozmaite usługi projektowania wnętrz. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

BOMIS - Tanie Usługi Projektowania Wnętrz Leszno

Tanie Usługi Projektowania Wnętrz

3 opinie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi projektowania wnętrz BOMIS przewyższa konkurentów. Renomę oddają opinie zachwyconych zleceniodawców. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

La Villa - Nieruchomości - Profesjonalne Projektowanie Mieszkań w Lesznie

Profesjonalne Projektowanie Mieszkań w Lesznie

1 opinia

Uniknij problemów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii projektowania mieszkań z miejscowości Leszno. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

AWD Art Wall Design - Wysokiej Klasy Projektant Wnętrz Leszno

AWD Art Wall Design

1 opinia

Projektant wnętrz z wyjątkową wiedzą w temacie starannych usług projektowania wnętrz cieszący się uznaniem wśród Klientów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

EMITOM design & build S.C. - Znakomity Projektant Wnętrz Leszno

EMITOM design & build S.C.

Ten znakomity projektant wnętrz realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze gotowym do pracy - EMITOM design build S.C. to doskonały fachowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 26 zleceń na projektowanie wnętrz w Lesznie

Zlecenie na projekt rozkładu domu, 101-200m², Leszno

Usługi projektowania wnętrz w wykonaniu Twojej firmy to majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Zlecenie na projekt rozkładu domu, 101-200m². Już teraz umów się z nim na rozmowę.

 • Leszno

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałe Projektowanie Wnętrz Leszno

Wykonaj zlecenie doskonałego projektowania wnętrz o treści "Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 51-100m²", jako profesjonalista z miejscowości Leszno. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Leszna nie masz sobie równych. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Leszno

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecenie na projekt rozkładu domu, 26-50m², Leszno

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, łazienka Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 26-50m² Mo...

 • Leszno

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, 51-100m², Wschowa

Klient szuka doskonałego projektanta wnętrz dla siebie i pisze - Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, 51-100m². Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług projektowania wnętrz w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wschowa

2022-12-28 do 2023-01-05

Solidne Projektowanie Mieszkań Leszno

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Możliwość prac...

 • Wschowa

2022-12-28 do 2023-01-05

Wyjątkowe Projektowanie Wnętrz

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 26-50m² Możliwość pracy...

 • Wschowa

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Projektowanie Wnętrz

Jeśli pracujesz od lat i realizujesz usługi z zakresu perfekcyjnego projektowania wnętrz zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 26-50m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Szaszorowice

2022-09-23 do 2022-10-01

Projektant Wnętrz Leszno

Perfekcyjne projektowanie mieszkań to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu projektanta wnętrz. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kluczewo

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie o projekt rozkładu domu, 51-100m², Sława

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapytanie o projekt rozkładu domu, 51-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Sława

2023-01-19 do 2023-01-27

Wyjątkowe Projektowanie Wnętrz

Wykonaj usługę wyjątkowego projektowania wnętrz o treści "Zapytanie o projekt rozkładu domu, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Dolnośląskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Dolnośląskiego jesteś jednym z najlepszych. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jemielno

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 5 dni temu

Najwyższej Klasy Projektowanie Mieszkań

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy projektowanie mieszkań w rejonie Gostynia i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, do 25m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Gostyń

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, do 25m², Gostyń

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Gostynia. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Gostyń

2022-09-14 do 2022-09-22

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 92m² , Łubnica

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od projektu wnętrz. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Łubnica

2022-08-25 do 2022-08-25

Usługi Projektowania Wnętrz Leszno

Przez zapewnianie pierwszorzędnej usługi projektowania wnętrz Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Rawicz

2022-08-31 do 2022-09-08

Najlepsze Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 201-300m² Możliw...

 • Rawicz

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 51-100m², Głogów

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, łazienka, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-1...

 • Głogów

2022-10-11 do 2022-10-19

Najwyższej Klasy Projektowanie Mieszkań

Wykonaj zadanie najwyższej klasy projektowania mieszkań o treści "Zapytanie o projekt rozkładu domu, 101-200m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Czempiń

2022-08-30 do 2022-09-07

Perfekcyjne Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 26-50m² Możliwość pr...

 • Dobrzejowice

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 26-50m², Wolsztyn

Jako dobry projektant wnętrz realizując się od wczesnej młodości i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 26-50m²". Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Wolsztyn

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 26-50m², Wolsztyn

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 26-50m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie projektu wnętrz daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Wolsztyn

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 51-100m², Śrem

Zlecający poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 51-100m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Śrem

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidne Projektowanie Wnętrz

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na projekt rozkładu gabinet, 40m² ". Wykonaj zlecenie solidnego projektowania wnętrz jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania prac z okolic Śremu i przyległych powiatów. Przedstaw propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Śrem

2022-11-24 do 2022-12-02

Chcę zlecić projekt rozkładu mieszkania, do 25m², Grodzisk Wielkopolski

Jako specjalista działający na obszarze województwa i oferujący rozmaite usługi projektowania wnętrz zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Chcę zlecić projekt rozkładu mieszkania, do 25m²". Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-08-17 do 2022-08-25

Sumienny Projektant Wnętrz

Jako firma zatrudniająca sumiennych projektantów wnętrz i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 37m² jest idealne do Ciebie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Polkowice

2022-08-21 do 2022-08-29

Doskonałe Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: korytarz / hol, kuchnia, łazienka, salon, sypialnia Łączna powierzchnia pomieszcze...

 • Polkowice

2022-07-19 do 2022-07-27

Pierwszorzędne Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 201-300m² Możliw...

 • Lubin

2022-11-07 do 2022-11-15

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Wnętrz

Najczęstsze pytania o projektowaniu wnętrz

Kiedy warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz?

Warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz, jeżeli zależy nam na tym, aby każdy szczegół naszej przyszłej przestrzeni był spójny i dogłębnie przemyślany. Podobnie, jeżeli zależy nam na indywidualnym wystroju wnętrz i nadzorowaniu go od koncepcji po samo wykonanie. Najlepiej jest zdecydować się na zatrudnienie architekta jeszcze na etapie stanu surowego budynku. Wówczas, mamy możliwość wprowadzić ewentualne zmiany w takich elementach jak: układ pomieszczeń, ściany działowe, otwory drzwiowe oraz okienne. Współpraca z architektem wnętrz umożliwia także realizację aranżacji w krótszym czasie.

Jaki jest koszt zaprojektowania wnętrza?

Koszt współpracy z projektantem wnętrz zależy od kilku czynników: lokalizacji, metrażu, renomy architekta oraz zakresu zlecenia. Wycena realizacji określana jest poprzez przeliczenie jej za jeden metr kwadratowy. Często architekt odpowiedzialny za projekt proponuje tym niższą cenę za metr kwadratowy, im metraż wnętrza jest większy. Istotne jest również doświadczenie i wiedza danego architekta bądź pracowni projektowej. Cena zwykle będzie wyższa, jeżeli zleceniobiorca cieszy się większym prestiżem. Kolejną ważną kwestią jest określenie zakresu zlecenia. Najwięcej zapłaci się za kompleksową współpracę, która obejmuje również nadzór prac i kontakt z wykonawcami. Ostatecznie koszt projektu wnętrza domu może plasować się między 150 zł do nawet 300 zł za metr kwadratowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektanta wnętrz?

Zanim zdecydujesz się na danego architekta wnętrz, warto zapoznać się z jego dotychczasowymi realizacjami. Projektowanie wnętrz sprawia, że zaplanowana przez niego przestrzeń jest spójna, funkcjonalna, ergonomiczna i ciekawa. Dobry architekt posiada specjalistyczną wiedzę techniczną, budowlaną, materiałową i konstrukcyjną i doskonale łączy je z zamysłem artystycznym i estetycznym. Warto także zwrócić uwagę, czy projektant zajmuje się zakresem prac, którymi się interesujemy. Podczas rozmów z potencjalnymi projektantami, dobrze jest upewnić się, czy architekt potrafi słuchać i rozumie nasz zamysł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Wnętrz