Projektowanie wnętrz w Bielsku Podlaskim

Porównaj oferty od Projektantów Wnętrz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 788 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 799 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Projektowanie i aranżacja wnętrza swoich wymarzonych czterech kątów może wydawać się łatwym i przyjemnym zajęciem. Praca ta wymaga jednak nie tylko kreatywności, ale także umiejętności technicznych i specjalistycznej wiedzy. Brak doświadczenia może skutkować brakiem spójności i satysfakcji, a także wiązać się z niepotrzebnymi korektami oraz dodatkowymi wydatkami w przyszłości. Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego architekta wnętrz. W jego wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od projektowania wnętrz. Znajdziesz też tutaj aktualne zlecenia oraz dowiesz się, jak wygląda proces tworzenia idealnej aranżacji. 

Pierwsze decyzje dotyczące architektury wnętrza rozpoczynają się zwykle po uprzednim przesłaniu potencjalnemu zleceniobiorcy informacji dotyczących pomieszczeń, które mają być poddane pracom. Ważne są takie szczegóły, jak: lokalizacja, kształt, wielkość i układ wnętrza, a najlepiej rzut lub plan wraz z wymiarami. Należy poinformować projektanta również o tym, czy obiekt jest nowo wybudowany, czy ma być dokonany jako remont już istniejącego wnętrza. Można także na wstępie określić w kilku zdaniach, jaka kolorystyka, styl i charakter wnętrza nas interesują.

Po akceptacji oferty nadesłanej przez architekta i podpisaniu umowy, nadchodzi czas na projektowanie wnętrz. To moment, w którym można podzielić się swoimi koncepcjami dotyczącymi wnętrza oraz bardziej szczegółowo określić swoje oczekiwania. Warto przedstawić projektantowi wybrane inspiracje wystroju wnętrza, aby zobrazować, jak wyobrażacie sobie swoją wymarzoną przestrzeń. Architekt na podstawie dostarczonych informacji przygotuje projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz. Wstępna koncepcja projektowa będzie przedstawiać różne możliwości układu funkcjonalnego wnętrza, wraz z propozycją ustawienia mebli. Często, projektant przedstawia także tzw. moodboardy (tablica inspiracji), czyli kolaż składający się z obrazów, próbek i tekstów tworzących spójny wystrój wnętrza. Już na tym etapie możecie otrzymać również wizualizację 3D opracowanego wnętrza. Dzięki projektowi koncepcyjnemu można poznać potencjał drzemiący we wnętrzach oraz z jakimi ograniczeniami trzeba się liczyć. Nie należy się obawiać zgłaszać uwag na tym etapie. Profesjonalny projektant wnętrz omówi je z wami, przeanalizuje i uwzględni. Zaakceptowanie poprawek projektu koncepcyjnego pozwala na stworzenie projektu wykonawczego.

Projekt wykonawczy zawiera zamysł aranżacji wnętrza i kosztorys ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi przyszłych zakupów. Określa on wszystkie potrzebne produkty i materiały, wraz z opisem, rozmiarami i kolorystyką. Uwzględnia także robociznę oraz ceny podane netto i brutto. Zawiera także wszystkie potrzebne rysunki techniczne, takie jak: rysunek instalacji elektrycznej, grzewczej oraz wodno-kanalizacyjnej i rysunek układu ścian działowych. Ponadto projekt wykonawczy przedstawia układ podłóg, układ listew sufitowych i ściennych, projekt malowania i dekoracji ścian, szczegółowy rysunek zabudowy kuchennej lub łazienki, a także rysunki zabudowy stolarskiej. Projekt wykonawczy wnętrza wraz ze wszystkimi rysunkami technicznymi tworzy jasny przekaz dla wykonawcy i ułatwia komunikację między nim a inwestorem. Cała dokumentacja wraz z notatkami i wizualizacją tworzą klarowny przekaz koncepcji.

Poza projektowaniem wnętrz, coraz częściej architekci proszeni są także o nadzór nad pracami wykończeniowymi, takimi jak budowanie mebli na zamówienie. Jeżeli zależy nam na kompleksowej aranżacji przydomowej przestrzeni, warto także rozważyć zatrudnienie projektanta ogrodu.

Ranking najlepszych projektantów wnętrz w Bielsku Podlaskim

Projektowanie wnętrz Bielsk Podlaski

Najlepsze Projektowanie Mieszkań w Bielsku Podlaskim

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od projektowania mieszkań z Bielska Podlaskiego. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

IC bloks Hanna Golonko - Dobre Projekty Mieszkań Bielsk Podlaski

IC bloks Hanna Golonko

Jeżeli interesuje Cię najlepsze projektowanie mieszkań w rejonie Bielska Podlaskiego i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia IC bloks Hanna Golonko. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Biuro Projektowe Droem Mirosław Jakubiuk - Solidny Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Biuro Projektowe Droem Mirosław Jakubiuk

Poszukujesz rzetelnego fachowca wykonującego usługi projektowania wnętrz? Ci projektanci wnętrz nie mają sobie równych w Bielsku Podlaskim. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Aga Studio - Profesjonalne Projekty Wnętrz Bielsk Podlaski

Profesjonalne Projekty Wnętrz

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od projektów wnętrz to skorzystaj z doświadczenia Aga Studio. Bielsk Podlaski i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Xavier Federwisch Wekar - Wybitny Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Wybitny Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Ten projektant wnętrz działa w branży od lat i jest specjalistą gotowym do pracy - Xavier Federwisch Wekar to doskonały wybór dla Ciebie. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dekoratornia Wnętrz Magdalena Troc - Utalentowany Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Utalentowany Projektant Wnętrz

Ten projektant wnętrz realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale przygotowanym do pracy - Dekoratornia Wnętrz Magdalena Troc to doskonały fachowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

MaN Studio Architektury arch. Mariusz Niewiński - Rewelacyjny Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Rewelacyjny Projektant Wnętrz

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? MaN Studio Architektury arch. Mariusz Niewiński z Bielska Podlaskiego jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Em Studio Projektowania i Dekoracji Wnętrz Magdalena Zinkowska - Cenione Projekty Mieszkań Bielsk Podlaski

Cenione Projekty Mieszkań Bielsk Podlaski

Uważasz, że staranne projekty wnętrz to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - projektanci wnętrz z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Norbert Hryniewicki Solidny Bruk - Najlepsze Usługi Projektowania Wnętrz Bielsk Podlaski

Najlepsze Usługi Projektowania Wnętrz

Usługi projektowania wnętrz nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na projektowanie wnętrz w Bielsku Podlaskim

Zlecenie na projekt rozkładu zabudowa strychu w domu jednorodzinnym, 51-100m², Boćki

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: zabudowa strychu w domu jednorodzinnym Pomieszczenia do aranżacji: strych Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 5...

 • Boćki

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, 9m² , Bielsk Podlaski

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o projekt rozkładu mieszkania, 9m² ". Przyjmij usługę wysokiej klasy projektowania mieszkań jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z Bielska Podlaskiego i sąsiednich miast. Przedstaw propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bielsk Podlaski

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o projekt rozkładu domu, 51-100m², Nowe Piekuty

Ten Klient jeszcze szuka dobrej firmy od projektu wnętrz. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o projekt rozkładu domu, 51-100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Nowe Piekuty

2022-11-04 do 2022-11-12

Najlepsze Projektowanie Wnętrz Bielsk Podlaski

Poszukujesz klienta jako specjalista od najlepszego projektowania wnętrz w rejonie Podlaskiego lub w pobliskim rejonie? Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Nowe Piekuty

2022-11-04 do 2022-11-12

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 101-200m², Czyże

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 101-200m² Możliw...

 • Czyże

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 7 dni temu

Projektant Wnętrz Bielsk Podlaski

Będąc w gronie projektantów wnętrz z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Hajnówka i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

 • Hajnówka

2022-08-31 do 2022-09-08

Fantastyczne Projektowanie Wnętrz

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 47m² ". Odpowiedz na potrzebę fantastycznego projektanta wnętrz z zakresu projektowania wnętrz. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

 • Białystok

2022-08-25 do 2022-09-02

Projektowanie Mieszkań Bielsk Podlaski

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu wyjątkowego projektowania mieszkań zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 26-50m² i zostało napisane przez rzetelnego Klienta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Białystok

2022-09-20 do 2022-09-28

Perfekcyjne Projektowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Możl...

 • Białystok

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu restauracji, kawiarni, 51-100m², Białystok

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: restauracja/kawiarnia Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Moż...

 • Białystok

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu mieszkania, 40m² , Białystok

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, łazienka, salon Łączna ...

 • Białystok

2022-12-13 do 2022-12-13

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 100m² , Białystok

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, gabinet Łączna powierzchnia pomieszcze...

 • Białystok

2022-10-03 do 2022-10-11

Profesjonalne Projektowanie Wnętrz

Nie trać czasu i wybierz zlecenie na profesjonalne projektowanie wnętrz z miejscowościBiałystok. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Białystok

2022-07-21 do 2022-07-29

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 101-200m², Białystok

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista od perfekcyjnych usług projektowania wnętrz? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Białystok

2022-11-06 do 2022-11-06

Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 26-50m², Białystok

Jako wybitny specjalista z branży rewelacyjnych usług projektowania wnętrz, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Białystok i sąsiednich powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 26-50m²". Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Białystok

2022-10-15 do 2022-10-23

Rewelacyjne Projektowanie Wnętrz

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 201-300m² Możliw...

 • Chojane-Piecki

2023-01-11 do 2023-01-19

Projekt Wnętrz Bielsk Podlaski

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Podlaskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Jurowce

2022-11-04 do 2022-11-10

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 51-100m², Czarna Białostocka

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: łazienka, sypialnia Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² ...

 • Czarna Białostocka

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 26-50m², Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: korytarz / hol, kuchnia, łazienka, salon Łączna powierzchnia pomieszczeń do...

 • Sokołów Podlaski

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na projekt rozkładu domu, 8m² , Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: kuchnia Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 8m² Możliwość pracy...

 • Sokołów Podlaski

2022-11-04 do 2022-11-04

Zlecę projekt rozkładu mieszkania, 51-100m², Łomża

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Możliwość prac...

 • Łomża

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o projekt rozkładu domu, 37m² , Łomża

Jako utalentowani eksperci jesteście w stanie spełnić oczekiwania z zakresu usług projektowania wnętrz. Zlecenie ma treść "Zapytanie o projekt rozkładu domu, 37m² ". Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łomża

2022-10-24 do 2022-11-01

Perfekcyjne Projektowanie Mieszkań

Zrealizuj zadanie perfekcyjnego projektowania mieszkań o treści "Chcę zlecić projekt rozkładu mieszkania, 26-50m²", jako specjalista z miejscowości Łomża. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Łomży jesteś jednym z najlepszych. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Łomża

2022-10-01 do 2022-10-09

Zapytanie o projekt rozkładu domu, do 25m², Łomża

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: łazienka Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: do 25m² Możliwość p...

 • Łomża

2022-10-31 do 2022-11-08

Projektant Wnętrz

Będąc w gronie projektantów wnętrz z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Łomża i w okolicy? Jesteś świetnym ekspertem do tego zlecenia. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łomża

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę projekt rozkładu Stary dom, 51-100m², Sadowne

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: Stary dom Pomieszczenia do aranżacji: 1/4 budynku Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 51-100m² Możliwość pracy...

 • Sadowne

2022-07-19 do 2022-07-27

Projektowanie Wnętrz

Zapytanie o treści - Zlecenie na projekt rozkładu mieszkania, 26-50m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Białej Podlaskiej i okolic. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Biała Podlaska

2022-12-12 do 2022-12-20

Chcę zlecić projekt rozkładu domu, 50m² , Biała Podlaska

Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: dom jednorodzinny Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia pomieszczeń do aranżacji: 50m² Możliwość ...

 • Biała Podlaska

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 8 dni temu

Wykwalifikowany Projektant Wnętrz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: wykonanie projektu architektonicznego wnętrz Obiekt, którego dotyczy zlecenie aranżacji: mieszkanie Pomieszczenia do aranżacji: cały obiekt Łączna powierzchnia ...

 • Siedlce

2022-10-25 do 2022-10-25

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Wnętrz

Najczęstsze pytania o projektowaniu wnętrz

Kiedy warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz?

Warto zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz, jeżeli zależy nam na tym, aby każdy szczegół naszej przyszłej przestrzeni był spójny i dogłębnie przemyślany. Podobnie, jeżeli zależy nam na indywidualnym wystroju wnętrz i nadzorowaniu go od koncepcji po samo wykonanie. Najlepiej jest zdecydować się na zatrudnienie architekta jeszcze na etapie stanu surowego budynku. Wówczas, mamy możliwość wprowadzić ewentualne zmiany w takich elementach jak: układ pomieszczeń, ściany działowe, otwory drzwiowe oraz okienne. Współpraca z architektem wnętrz umożliwia także realizację aranżacji w krótszym czasie.

Jaki jest koszt zaprojektowania wnętrza?

Koszt współpracy z projektantem wnętrz zależy od kilku czynników: lokalizacji, metrażu, renomy architekta oraz zakresu zlecenia. Wycena realizacji określana jest poprzez przeliczenie jej za jeden metr kwadratowy. Często architekt odpowiedzialny za projekt proponuje tym niższą cenę za metr kwadratowy, im metraż wnętrza jest większy. Istotne jest również doświadczenie i wiedza danego architekta bądź pracowni projektowej. Cena zwykle będzie wyższa, jeżeli zleceniobiorca cieszy się większym prestiżem. Kolejną ważną kwestią jest określenie zakresu zlecenia. Najwięcej zapłaci się za kompleksową współpracę, która obejmuje również nadzór prac i kontakt z wykonawcami. Ostatecznie koszt projektu wnętrza domu może plasować się między 150 zł do nawet 300 zł za metr kwadratowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektanta wnętrz?

Zanim zdecydujesz się na danego architekta wnętrz, warto zapoznać się z jego dotychczasowymi realizacjami. Projektowanie wnętrz sprawia, że zaplanowana przez niego przestrzeń jest spójna, funkcjonalna, ergonomiczna i ciekawa. Dobry architekt posiada specjalistyczną wiedzę techniczną, budowlaną, materiałową i konstrukcyjną i doskonale łączy je z zamysłem artystycznym i estetycznym. Warto także zwrócić uwagę, czy projektant zajmuje się zakresem prac, którymi się interesujemy. Podczas rozmów z potencjalnymi projektantami, dobrze jest upewnić się, czy architekt potrafi słuchać i rozumie nasz zamysł.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Wnętrz