Alarmy w Mikołowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 723 977 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
577 005 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Mikołowie

Alarmy Mikołów

D.N. Serwis

53 opinie

z górnej półki kamery do monitoringu z dowozem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy D.N. Serwis, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

TechSpec - Perfekcyjny Serwis Alarmów Mikołów

TechSpec

24 opinie

Wybierz firmę TechSpec jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego serwisu alarmów na terenie Mikołowa lub okolicy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Systems Alarm - Perfekcyjne Instalacje Alarmowe Mikołów

Perfekcyjne Instalacje Alarmowe Mikołów

7 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Systems Alarm z Mikołowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Home Control - Najlepsze Alarmy Mikołów

Home Control

9 opinii

Gdy szukasz świetnej współpracy to specjaliści z Home Control są dla Ciebie idealni. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Informatyczne COM-SOFT Dawid Makowski - Profesjonalny Montaż Systemów Alarmowych Mikołów

Profesjonalny Montaż Systemów Alarmowych

2 opinie

Potrzebujesz fachowców od profesjonalnego montażu systemów alarmowych w miejscowości Mikołów lub na terenie Mikołowa? Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Serwis Zabezpieczeń Technicznych Marcin Kopczyński - Rewelacyjne Alarmy Mikołów

Rewelacyjne Alarmy

21 opinii

Przygotowanie alarmów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Serwis Zabezpieczeń Technicznych Marcin Kopczyński ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Paweł Uszok - Najwyższej Klasy Montaż Kamer Mikołów

Najwyższej Klasy Montaż Kamer

1 opinia

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy montażu kamer na terenie Mikołowa lub okolicy. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Elektro Komplex Marek Rajwa - Tanie Kamery Do Monitoringu Mikołów

Tanie Kamery Do Monitoringu

2 opinie

Klient, który poszukuje tanich kamer do monitoringu musi już teraz zgłosić się do Elektro Komplex Marek Rajwa i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

PS Systemy Elektroniczne - Profesjonalne Instalacje Alarmowe Mikołów

Profesjonalne Instalacje Alarmowe Mikołów

6 opinii

Jeśli potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych to zaufaj doświadczeniu PS Systemy Elektroniczne. Mikołów - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

F.h.u. Technet - inż. Przemysław Marek - Znakomite Instalacje Alarmowe w Mikołowie

Znakomite Instalacje Alarmowe w Mikołowie

3 opinie

Wybierz firmę F.h.u. Technet - inż. Przemysław Marek jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego serwisu alarmów na terenie Mikołowa lub okolicy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 31 zleceń na alarmy w Mikołowie

Znakomity Alarm Mikołów

Jeżeli jako dobra firma od alarmu potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Mikołowa na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Mikołów

2023-03-13 do 2023-03-21

Profesjonalne Zakładanie Alarmu Mikołów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 1...

 • Mikołów

2023-02-13 do 2023-02-21

Pierwszorzędne Zakładanie Alarmu

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego zakładania alarmu o treści "Zlecę naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 150m²", jako ekspert z miejscowości Mikołów. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Mikołowa jesteś jednym z najlepszych. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Mikołów

2023-01-31 do 2023-02-08

Perfekcyjne Zakładanie Alarmu

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Ornontowice

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Mikołów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieru...

 • Mikołów

2023-01-02 do 2023-01-10

Doskonały Montaż Alarmów Mikołów

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby poznać Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Mikołów

2022-11-21 do 2022-11-29

Pierwszorzędna Instalacja Alarmowa Mikołów

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna instalacja alarmowa to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Mikołów

2022-11-18 do 2022-11-26

Perfekcyjny Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zdalny widok z kamer Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: mniej...

 • Ruda Śląska

2023-01-06 do 2023-01-14

Z Górnej Półki System Alarmowy Mikołów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki czadu, czujniki w oknach i drzwiach Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego:...

 • Ruda Śląska

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Tychy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki ruchu Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia bu...

 • Tychy

2023-01-02 do 2023-01-10

Pierwszorzędna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 201–...

 • Tychy

2022-11-12 do 2022-11-20

Dobry System Alarmowy

Zlecający nagminnie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na system alarmowy. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 80m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Tychy

2023-03-04 do 2023-03-12

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Katowice

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Katowice

2023-03-07 do 2023-03-15

Dam zlecenie na naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Katowice

Ten Klient jest zdania, że profesjonalny alarm to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Katowice

2022-10-23 do 2022-10-31

Znakomity System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku:...

 • Katowice

2023-02-13 do 2023-02-21

Zakładanie Alarmu

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty zaufania fachowiec z zakresu rewelacyjnego zakładania alarmu z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przedzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Katowice

2022-12-12 do 2022-12-20

Wysokiej Klasy Montaż Alarmów

Zrealizuj zlecenie wysokiej klasy montażu alarmów o treści "Dam zlecenie na naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m²", jako specjalista z miejscowości Katowice. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Katowic jesteś jednym z najlepszych. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Katowice

2023-01-28 do 2023-02-05

Dam zlecenie na naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Katowice

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego zakładania alarmu z Katowic? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Katowice

2023-01-27 do 2023-02-04

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 30m², Katowice

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o perfekcyjny montaż alarmów w Katowicach. Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Katowice

2022-12-06 do 2022-12-07

Instalacja Alarmowa

Ten Klient jest zdania, że solidna instalacja alarmowa to nieprosty temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 71m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Katowice

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano 2 dni temu

Znakomity Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia...

 • Katowice

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 25m², Katowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 25m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Katowice

2023-02-02 do 2023-02-10

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Chorzów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 201–300m² Tym nier...

 • Chorzów

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Chorzów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 50–100m² Tym nieruchomości: mi...

 • Chorzów

2022-10-29 do 2022-10-29

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Chorzów

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Chorzowa. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Chorzów

2022-12-22 do 2022-12-30

Porządny Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Zabrze

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 4 dni temu

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Zabrze

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki czadu, czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego...

 • Zabrze

2023-03-14 do 2023-03-22

Świetny System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki w oknach i drzwiach Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie m...

 • Bytom

2023-01-21 do 2023-01-29

System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: ...

 • Bytom

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 7 dni temu

Profesjonalna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, czujniki dymu, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego ...

 • Czeladź

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 4 dni temu

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Piekary Śląskie

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 50–100m² Tym nie...

 • Piekary Śląskie

2023-02-07 do 2023-02-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych