Alarmy w Kole

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 300 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 054 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Kole

Alarmy Koło

Doskonałe Alarmy

15 opinii

Jeżeli wciąż szukasz ekspertów od alarmów to wykorzystaj doświadczenie Rychu. Koło i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Vernor Grzegorz Ochędalski - Rewelacyjne Alarmy Koło

Vernor Grzegorz Ochędalski

8 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie alarmów i zatrudnij Vernor Grzegorz Ochędalski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ECOTECH - Profesjonalny Montaż Kamer Koło

Profesjonalny Montaż Kamer Koło

2 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu kamer z miejscowości Koło. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Michał Oporski - Pierwszorzędne Alarmy Koło

Michał Oporski

3 opinie

Firma Michał Oporski świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Koło oraz przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Ark89 - Pierwszorzędny Montaż Kamer Koło

Ark89

1 opinia

Potrzebujesz ekspertów od pierwszorzędnego montażu kamer w rejonie Koła lub w pobliskich powiatach? Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Elektro-Instal Michalak - Odpowiednie Kamery Do Monitoringu w Kole

Odpowiednie Kamery Do Monitoringu w Kole

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Elektro-Instal Michalak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Elektryczne - Profesjonalne Alarmy Koło

Usługi Elektryczne

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od alarmów? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Elektryczne. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

AMPER Dominik Józefiak - Wysokiej Klasy Alarm Domowy Koło

Wysokiej Klasy Alarm Domowy Koło

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty alarmu domowego w rejonie Koła, zatrudnij ekspertów w branży. AMPER Dominik Józefiak wykorzysta swoje doświadczenie i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Patryk Gorski - Wysokiej Klasy Montaż Systemów Alarmowych Koło

Patryk Gorski

Powierz usługę wysokiej klasy montażu systemów alarmowych ekspertom z firmy Patryk Gorski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Koła i okolicznych miast. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Instalacje Elektryczne Antczak Michał - Perfekcyjny Serwis Alarmów Koło

Instalacje Elektryczne Antczak Michał

Wybierz firmę Instalacje Elektryczne Antczak Michał jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego serwisu alarmów na terenie Koła lub okolicy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 25 zleceń na alarmy w Kole

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Stary Licheń

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu solidnego zakładania alarmu odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Stary Licheń

2022-11-24 do 2022-12-02

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 500m², Dąbrówka

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, system monitoringu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: ponad 10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu...

 • Dąbrówka

2023-01-18 do 2023-01-26

Rewelacyjny Montaż Alarmów Koło

Wybierz zapytanie dotyczące rewelacyjnego montażu alarmów od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Łódzkiego. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Krośniewice

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonała Instalacja Alarmowa Koło

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji alarmowej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Uniejów

2023-01-22 do 2023-01-30

Wyjątkowy Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: ...

 • Konin

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Turek

Przygotowanie instalacji alarmowej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Turek

2022-12-17 do 2022-12-25

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Turek

Znalezienie taniego systemu alarmowego dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż Klientowi radą i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Turek

2022-12-19 do 2022-12-27

Profesjonalny Alarm Koło

Wykonanie alarmu dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Łęczyca

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Łęczyca

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Po...

 • Łęczyca

2023-01-28 do 2023-02-05

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Garbalin

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji alarmowej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Garbalin

2022-12-18 do 2022-12-26

Dobry System Alarmowy Koło

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m...

 • Żdżary

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Kutno

Wybierz zlecenie dotyczące najwyższej klasy zakładania alarmu od sprawdzonych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Kutna. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kutno

2022-08-27 do 2022-09-04

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Kutno

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 201–300m² Tym nier...

 • Kutno

2022-08-21 do 2022-08-29

Montaż Alarmów

Przyjmij zadanie pierwszorzędnego montażu alarmów o treści "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dzierzbin

2023-01-02 do 2023-01-10

Doskonałej Jakości Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieru...

 • Włocławek

2022-09-20 do 2022-09-28

Wysokiej Klasy Montaż Alarmów

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako eksperta od montażu alarmów to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Włocławek

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Włocławek

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego zakładania alarmu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Włocławek

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Włocławek

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 50–100m²...

 • Włocławek

2022-09-22 do 2022-09-30

System Alarmowy

To zapytanie o treści - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Włocławka oraz przyległych powiatów. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Włocławek

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Włocławek

Przygotowanie instalacji alarmowej z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Włocławek

2022-08-03 do 2022-08-11

Montaż Alarmów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Włocławek

2022-09-22 do 2022-09-29

Zakładanie Alarmu Koło

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 190m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Ciążeń

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 20000m², Gostynin

Ten Klient nadal poszukuje specjalisty od instalacji alarmowej. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 20000m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gostynin

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 100m², Gostynin

Jako Firma z Gostynina, będąc najlepszym w dostarczaniu porządnego systemu alarmowego w korzystnej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający przy tym dogodne formy realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 100m²". Powinno Cię zainteresować. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Gostynin

2022-11-15 do 2022-11-23

Szukam specjalisty od systemów alarmowych, powierzchnia 201–300m², Słupca

Oszczędź czas i zrealizuj zlecenie na pierwszorzędny montaż alarmów w Słupcy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Słupca

2022-09-11 do 2022-09-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych