Alarmy w Goleniowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Alarmowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 420 008 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Niezależnie od tego, jak zamożni jesteśmy i jak luksusowa jest nasza posiadłość, odpowiedni system alarmowy pozwala zabezpieczyć naszą nieruchomość. Alarmy zabezpieczające montowane są bardzo często już na etapie budowy, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów pod elewacją ścian. Elementy alarmów są zazwyczaj mocno oddalone od siebie - wystarczy spojrzeć na rozmieszczenie kamer bądź czujek. Z tego względu kłopotliwe może być poprowadzenie niezbędnych przewodów po ukończeniu tynkowania ścian. Projektanci instalacji elektrycznych polecają zadbać o alarm już na etapie budowy domu. Przeczytaj nasz artykuł, z którego poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczących alarmów.

Instalacja alarmów zabezpieczających często polega na współpracy z firmą oferującą usługi alarmowe, co przekłada się na wysoką skuteczność zabezpieczeń. Firmy te odpowiedzialne są za montaż systemu alarmowego w budynku, a następnie bieżące monitorowanie jego pracy. Gdy alarm zostanie z jakiegoś powodu uruchomiony, firma zobowiązana jest w krótkim czasie wysłać swoich specjalistów do skontrolowania sytuacji. Jej pracownicy najczęściej posiadają odpowiednie uprawnienia i kompetencje, by móc zatrzymać złodzieja na naszej posesji.

W przypadku starego budownictwa, gdzie nie posiadamy możliwości skutecznego ukrycia przewodów w ścianach, instalatorstwo telekomunikacyjne najlepiej wykonać bezprzewodowo. Rozwiązania te są coraz tańsze i z powodzeniem można je zamontować w domu bez potrzeby rozkuwania ścian.

Ciekawą opcją we współczesnych alarmach zabezpieczających jest możliwość uruchomienia tzw. cichego alarmu, który nie włącza syreny alarmowej, jednak powiadamia firmę o niebezpiecznym zajściu. Dzięki temu, możliwe jest pojmanie złodzieja na gorącym uczynku w sytuacji, kiedy domownicy znajdują się w domu. Alarm wtedy jest rozbrojony i nie ma możliwości zadziałać, jednak w przypadku zauważenia niepożądanych osób na posesji, domownicy mogą w prosty sposób wezwać pomoc.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie alarmu współpracującego ze Smart Home, dzięki czemu możemy posiadać nieustanną kontrolę nad domem za pośrednictwem telefonu. Alarm tego typu zalicza się do zdalnego kierowania domem, w którego skład wchodzą takie funkcje jak: czujniki ruchu, detektory czadu, domofony, wideofony, a także czujniki temperatury oraz wilgoci. Stosując opcję Smart Home, możemy sterować całym domem zdalnie, przy czym znacząco zwiększamy jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jednak wymaga wprowadzenia większych zmian w wyposażeniu domu. nawet takich jak montaż oświetlenia dostosowanego do inteligentnych domów.

Profesjonalne alarmy domowe dostępne są do zakupu w wielu sklepach budowlanych, w Internecie, a także bezpośrednio od firm alarmowych. Urządzenia te stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a uwzględniając to, jak mocno zwiększają bezpieczeństwo budynku, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Ranking najlepszych specjalistów od alarmów w Goleniowie

Alarmy Goleniów

Pierwszorzędny Montaż Kamer w Goleniowie

4 opinie

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu pierwszorzędnego montażu kamer z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Alarm Service Corp Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Alert PC Erwin Kotowicz - Rewelacyjny Montaż Kamer Goleniów

Alert PC Erwin Kotowicz

5 opinii

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze walory firmy Alert PC Erwin Kotowicz, której specjalnością jest montaż kamer. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Emka Elektromont - Wyjątkowy Montaż Kamer Goleniów

Wyjątkowy Montaż Kamer

2 opinie

Po prostu zleć usługę montażu kamer ekspertom firmy Emka Elektromont z miejscowości Goleniów. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Goleniowa nie mają sobie równych. Ustal pasujący termin od razu!

El-Maks Andrzej Balcerzak - Pierwszorzędne Alarmy Goleniów

El-Maks Andrzej Balcerzak

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu pierwszorzędnego montażu kamer z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma El-Maks Andrzej Balcerzak jest do Twojej dyspozycji. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

MAKRO.STREAM SP. Z O.O. - Pierwszorzędny Montaż Alarmów Goleniów

MAKRO.STREAM SP. Z O.O.

4 opinie

Potrzebujesz specjalistów od pierwszorzędnego montażu alarmów w rejonie Goleniowa lub w pobliskich miastach? Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

ENERGY-TECHNIQUE USŁUGI ELEKTRYCZNE DROZDOWSKI ŁUKASZ - Najlepszy Montaż Alarmów Goleniów

Najlepszy Montaż Alarmów Goleniów

1 opinia

Montaż alarmów to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL - Najlepszy Montaż Systemów Alarmowych Goleniów

P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL

1 opinia

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne walory firmy P.B.DANBUD WĄSIK DANIEL, której specjalnością jest montaż systemów alarmowych. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Tomasz Grzelak - Wyjątkowy Montaż Alarmów Goleniów

Wyjątkowy Montaż Alarmów Goleniów

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od alarmów to wykorzystaj doświadczenie Tomasz Grzelak. Goleniów - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

FUH Sławomir Chlebicki - Wysokiej Klasy Montaż Systemów Alarmowych Goleniów

FUH Sławomir Chlebicki

Powierz zadanie montażu systemów alarmowych ekspertom z miejscowości Goleniów. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Goleniowa są jednymi z najlepszych. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PHU "WALDEK" Waldemar Lasik - Doskonały Montaż Systemów Alarmowych Goleniów

Doskonały Montaż Systemów Alarmowych

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu systemów alarmowych z miejscowości Goleniów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 26 zleceń na alarmy w Goleniowie

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Lubczyna

Upewnij się, że Konsumenci zlecający montaż alarmów są dobrej jakości. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od montażu alarmów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Lubczyna-

2022-12-01 do 2022-12-09

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Pucie

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zdalny widok z kamer Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–15...

 • Pucie

2022-10-05 do 2022-10-13

Wyjątkowy Montaż Alarmów Goleniów

Zlecający szuka doskonałej współpracy i pisze - Zlecenie na system alarmowy, powierzchnia 151–200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Załom

2023-01-12 do 2023-01-20

Najlepsza Instalacja Alarmowa Goleniów

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchn...

 • Trzebież

2022-09-27 do 2022-10-05

Rewelacyjny Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 25...

 • Szczecin

2022-09-15 do 2022-09-16

Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 301–400m², Szczecin

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki dymu, czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupione...

 • Szczecin

2022-10-16 do 2022-10-24

System Alarmowy Goleniów

Zleceniodawca, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m²", chce dotrzeć do dobrego systemu alarmowego. Powinien trafić na ofertę Twojej firmy, która nie ma sobie równych. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2022-10-17 do 2022-10-25

Profesjonalny Alarm Goleniów

Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-11-23 do 2022-12-01

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², Szczecin

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od instalacji alarmowej. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Szczecin

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecę naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Szczecin

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędny montaż alarmów w rejonie Szczecina i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę naprawę systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Szczecin

2022-09-16 do 2022-09-24

Montaż Alarmów

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na doskonały montaż alarmów w rejonie Szczecina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 50–100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczecin

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Szczecin

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający montaż alarmów są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako specjalista od montażu alarmów. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Szczecin

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m², Szczecin

Zlecający, który planuje kupno systemu alarmowego napisał - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia mniej niż 50m². Musi on już teraz dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Szczecin

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano wczoraj o 12:03

Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 252m², Szczecin

Zakres zlecenia: modyfikacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: ponad 10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego sys...

 • Szczecin

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 77m², Szczecin

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od montażu alarmów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 77m². Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Szczecin

2023-01-10 do 2023-01-10

Profesjonalna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: Montaż kamer zewnetrznych i modyfikacja instalacji alarmowej Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup...

 • Szczecin

2023-01-04 do 2023-01-12

Montaż Alarmów

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi profesjonalista z zakresu perfekcyjnego montażu alarmów z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Stargard

2022-09-30 do 2022-10-08

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Stargard

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze...

 • Stargard

2023-01-17 do 2023-01-25

Wyjątkowy Montaż Alarmów

Jeśli interesuje Cię zlecenie na wyjątkowy montaż alarmów w rejonie Stargardu i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Stargard

2022-12-26 do 2023-01-03

Perfekcyjne Zakładanie Alarmu Goleniów

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi specjalista z zakresu perfekcyjnego zakładania alarmu z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Dargobądz

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam specjalisty od systemów alarmowych, powierzchnia 25m², Pogorzelica

Zakres zlecenia: Załóżenie kamer Urządzenia: kamery Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 25m² Tym nieruchomości: działka Termin real...

 • Pogorzelica

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Dobra

Wykonanie instalacji alarmowej z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

 • Dobra

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 2 dni temu

Wyjątkowy Montaż Alarmów

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wyjątkowy montaż alarmów w rejonie Zachodniopomorskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o modyfikację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Przedstaw dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Dobra

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano wczoraj o 08:57

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Wołczkowo

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące pierwszorzędnego montażu alarmów od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Zachodniopomorskie lub okolicy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wołczkowo

2022-10-27 do 2022-11-04

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Dołuje

Chcesz przyjąć zlecenie na montaż alarmów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m² to świetny wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dołuje

2022-10-19 do 2022-10-27

Dobry System Alarmowy

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: zgodnie z zaleceniem Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powie...

 • Gryfice

2023-01-09 do 2023-01-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Alarmowych

Zobacz specjalistów od alarmów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o alarmach

Jaki jest koszt założenia alarmu w domu?

Cena instalacji alarmowej zależy od wielu czynników takich jak wielkość budynku oraz ilość czujników i kamer. Montując alarm już na etapie budowy, nie interesują nas koszty ewentualnego rozkucia ścian i ponownej elewacji. Wysokiej jakości zestaw alarmowy składa się z centrali sterującej, czujników ruchu i kamer (ich liczba jest zależna od wielkości domu i pomieszczeń), sygnalizatora zewnętrznego, sygnalizatora wewnętrznego, klawiatury sterującej oraz modułu, za pośrednictwem którego możemy powiadomić firmę i odpowiednie służby. Całkowity koszt instalacji wraz z montażem może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak decydując się na bardziej budżetowe zestawy z mniejszą liczbą kamer, spokojnie zmieścimy się w budżecie kilku tysięcy złotych.

Czy warto założyć alarm w swoim domu?

Mimo że przez wiele lat od wprowadzenia się do domu nic niepokojącego się nie wydarzyło, zdecydowanie warto zainwestować w system zabezpieczający. Zabezpieczenia współpracujące z firmami alarmowymi znacząco zwiększają bezpieczeństwo zarówno naszego dobytku, jak i rodziny. Mimo stosunkowo wysokich kosztów zakupu instalacji alarmowej, jest to jednorazowa inwestycja na lata. Posiadając alarm zabezpieczający, nie ponosimy żadnych kosztów, poza ewentualnym abonamentem za aplikację mobilną oraz ewentualnymi przyjazdami patrolu.

Kto zajmuje się montażem alarmu w domu?

Montaż możemy wykonać samodzielnie, jednak aby zapewnić prawidłowe działanie alarmu, poleca się skorzystanie z usług specjalisty, którego m.in. znajdziesz w naszym rankingu. Montaż systemu alarmowego możemy zlecić instalatorstwu telekomunikacyjnemu bądź firmie alarmowej, z którą w późniejszym czasie będziemy współpracować. Należy pamiętać, że przy montażu alarmu w starym budynku konieczne może być rozkucie ścian w celu umieszczenia przewodów. Dlatego należy przedyskutować ze specjalistą o innych rozwiązaniach, czy istnieje opcja instalacji alarmu bezprzewodowego.

Jak działają alarmy zabezpieczające?

System alarmowy posiada wiele czujek oraz kamer, które zaraz po wykryciu niebezpieczeństwa informują o nim domowników za pośrednictwem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W zależności od posiadanego modelu, system może posiadać wiele innych przydatnych rozwiązań. Zaliczyć do nich można Cichy Alarm, czy połączenie ze Smart Home. Współpracując z firmami alarmowymi, po wykryciu zagrożenia bądź na polecenie domowników, wzywany jest patrol.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Alarmowych