2026-05-05 do
2026-05-13
dodano 6 godzin temu
Powierzchnia do ocieplenia: strop
Rodzaj budynku: jednorodzinny
Zakres usługi: wykonanie nowego ocieplenia
Powierzchnia prac: 101-150m²
Materiał: celuloza, styropian, wełna mineralna, do uzgodnienia w rozmowie
Dostęp i rusztowanie: bez rusztowania, prace z poziomu gruntu
Informacje dodatkowe: Dzień dobry, szukam ekipy do oceny i wykonania izolacji stropu/poddasza nieużytkowego w domu parterowym w Lutoryżu koło Rzeszowa.
Dom jest w stanie surowym zamkniętym, elewacja jest już wykonana, powierzchnia mieszkalna ok. 113 m². Strop/poddasze nieużytkowe wymaga sprawdzenia i docelowego ocieplenia. Aktualnie dom jest na etapie instalacji elektrycznych,
Na tym etapie zależy mi najpierw na oględzinach i ocenie obecnego stanu. Część prac mogła być już wcześniej wykonana. Możliwe, że jest położona paroizolacja albo jakieś przygotowanie pod izolację. Strop jest zabudowany płytami, ale przestrzeń między nimi jest pusta, więc prawdopodobnie trzeba będzie ocenić wykonanie izolacji z demontażem i ponowną instalacją tych płyt.
Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin