2025-07-23 do
2025-07-31
dodano 8 godzin temu
Typ ogrodzenia: do uzgodnienia w rozmowie, metal, aluminiowe
Zakres zlecenia: zakup i montaż ogrodzenia
Wysokość ogrodzenia: 151-180cm
Długość ogrodzenia: 60mb
Dodatkowe usługi: montaż furtki, demontaż starego ogrodzenia, montaż bramy wjazdowej, zakup furtki, zakup bramy wjazdowej
Informacje dodatkowe: W przyszłym roku planuje montaż ogrodzenia. 3/4 obecnego ogrodzenia będą demontować z uwagi na wykup po drogę.
Trzeba będzie zatem postawić nowe ogrodzenie na tym fragmencie ok 35mb. ogrodzenie frontowe ok 23-25m pozostanie i trzeba będzie go zburzyć i wykonać na nowo . Zatem łącznie to będzie ok 60mb ogrodzenia. interesuje mnie nowoczesne ogrodzenie z poziomymi przesłami 2-2,5mb aluminium do porównania ocynkowana stan i malowana proszkowo .słupki z bloczków np ale jestem otwarty na propozycje. Brama dwuskrzydłowa . furtka wejsciowa i furtka do wydzielonego śmietnika w klimacie ogrodzenia ok 2,5x2,5m . interesuje mnie komleskowa usługa zaprojketowania i wykonania ogrodzenia. ogrodzenie frontowe ok 23 m i boczne ok 35m.
Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy