Wymiana dachu w Żurominie

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 778 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Żurominie

Wymiana dachu Żuromin

Firma Usługowa Aspect SM

14 opinii
Spółdzielnia Socjalna Wspólna Idea - Wymiana dachu Żuromin

Spółdzielnia Socjalna Wspólna Idea

2 opinie
Usługi dekarskie Fel-Dach Kamil FELKA - Wymiana dachu Żuromin

Usługi dekarskie Fel-Dach Kamil FELKA

1 opinia
NOW-BUD - Wymiana dachu Żuromin

NOW-BUD

5 opinii
Remontowo-budowlana Naw-Bud - Wymiana dachu Żuromin

Remontowo-budowlana Naw-Bud

1 opinia
GrodMar - Wymiana dachu Żuromin

GrodMar

Usługi budowlane - Wymiana dachu Żuromin

Usługi budowlane

FHU Dekom - Wymiana dachu Żuromin

FHU Dekom

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD - Wymiana dachu Żuromin

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD

Usługi ciesielsko-dekarskie Marcin Filip - Wymiana dachu Żuromin

Usługi ciesielsko-dekarskie Marcin Filip

Najnowsze z 27 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Żurominie

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m², Żuromin

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodaw...

 • Żuromin

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Zieluń

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po s...

 • Zieluń

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Zieluń

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowa wymiana pokrycia dachowego w rejonie Mazowieckiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Zieluń

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, do 150m², Zieluń

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zieluń

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Mała Wieś

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Mała Wieś

2022-07-22 do 2022-07-22

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m², Sierpc

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: w...

 • Sierpc

2022-11-22 do 2022-11-30

Wyjątkowe Usługi Dekarskie Żuromin

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży dekarstwa możesz zaoferować swoje wyjątkowe usługi dekarskie Klientowi w rejonie Mazowieckiego, który napisał "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Strzegowo

2022-12-06 do 2022-12-14

Doskonały Remont Dachu Żuromin

Zakres zlecenia: naprawa przecieków poapy Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 50m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wyk...

 • Kapusniki pow. Sierpc

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Drobin

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Drobin

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m², Płośnica

Będąc w gronie cieśli z tak dużym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi dekarskie na terenie miejscowości Warmińsko-mazurskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Płośnica

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Płośnica

Ten Klient napisał "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m²". Jako wiarygodna firma dekarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Płośnica

2022-08-29 do 2022-09-06

Perfekcyjne Dekarstwo Żuromin

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o położenie nie dotyczy, 700m² ", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Świedziebnia

2022-12-04 do 2022-12-12

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 700m² , Świedziebnia

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 700m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po str...

 • Świedziebnia

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o położenie papy, do 150m², Mława

Usługi dekarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Poznaj szczegóły zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o położenie papy, do 150m²". Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Mława

2022-08-19 do 2022-08-27

Nieprzeciętny Cieśla Żuromin

Odpowiedz na zapytanie jako nieprzeciętny cieśla z imponującym doświadczeniem w kwestii perfekcyjnych usług dekarskich. Dla Twojej firmy śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to rzecz powszednia. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Mława

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 150m² , Gozdowo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Gozdowo

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Malanowo Stare

Oczaruj Zlecającego sprawnym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma dekarska podejmij się zlecenia "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²" i udowodnij, że realizacja remontu dachu zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Malanowo stare

2022-07-23 do 2022-07-31

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Rypin

Jeśli dekarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Rypin

2022-09-13 do 2022-09-21

Wymiana Pokrycia Dachowego Żuromin

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, dachówki ceramicznej, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Rypina i z sąsiednich miast. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rypin

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Stajenczynki

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: wykonanie podbitk...

 • Stajenczynki

2022-09-30 do 2022-10-08

Cieśla

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako specjalista realizujący usługi dekarskie i cieśla pierwszej klasy wśród firm dekarskich z Mazowieckiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 200m² ". Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Dzierzążnia

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapytanie o położenie blachodachówki, 100m² , Ciechanów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 100m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: wyko...

 • Ciechanów

2022-07-21 do 2022-07-29

Potrzebna firma do prac na dachu, do 150m², Ciechanów

Zakres zlecenia: Marcin Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ocieplenie dachu Termin rozpoc...

 • Ciechanów

2022-08-16 do 2022-08-24

Dobry Cieśla

Remontowanie dachów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu cieśli. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ciechanów

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 60m² , Ciechanów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 60m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecenioda...

 • Ciechanów

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Potrzebna firma do prac na dachu, do 150m², Ciechanów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebna firma do prac na dachu, do 150m²". Zrealizuj zadanie doskonałej naprawy dachów jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z Ciechanowa i przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Ciechanów

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki ceramicznej, do 150m², Ciechanów

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne cechy jako specjalisty od naprawy dachów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki ceramicznej, do 150m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ciechanów

2022-08-27 do 2022-09-04

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe