Wymiana dachu w Wieruszowie

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 072 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 398 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Wieruszowie

Wymiana dachu Wieruszów

Usługi budowlane ''IDBUD" ŁUKASZ IDASIAK

1 opinia
F.U.H.Janusz Łabedzki - Wymiana dachu Wieruszów

F.U.H.Janusz Łabedzki

DAR DACH - Wymiana dachu Wieruszów

DAR DACH

Uslugi ciesielsko-dekarskie Grzegorz Mania - Wymiana dachu Wieruszów

Uslugi ciesielsko-dekarskie Grzegorz Mania

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Wymiana dachu Wieruszów

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Wojewoda S.C. - Wymiana dachu Wieruszów

Wojewoda S.C.

Piotr Trela - Wymiana dachu Wieruszów

Piotr Trela

BUDREM - Wymiana dachu Wieruszów

BUDREM

RADBUD - Wymiana dachu Wieruszów

RADBUD

KCA-BŁYSK - Wymiana dachu Wieruszów

KCA-BŁYSK

Najnowsze z 24 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Wieruszowie

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 75m², Dzietrzkowice

Poszukiwane są perfekcyjne usługi dekarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 75m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny wymiany pokrycia dachowego, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dzietrzkowice

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 151-200m², Bolesławiec

Nie marnuj energii i wybierz zlecenie na najlepsza naprawa dachów w Bolesławcu. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bolesławiec

2022-11-14 do 2022-11-22

Dobra Firma Dekarska Wieruszów

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako sprawdzony wykonawca świadczący usługi dekarskie i cieśla bez konkurencji wśród firm dekarskich z Łódzkiego zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wójcin

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Kliny Łudzkie

Jeśli usługi dekarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kliny łudzkie

2022-10-04 do 2022-10-04

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 430m² , Wieruszów

Jeśli perfekcyjne usługi dekarskie w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Klient napisał "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 430m² ". Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Wieruszów

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 585m² , Łubnice

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu remontowania dachów odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 585m² i zostało złożone przez rzetelnego Klienta. Już teraz umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

 • Łubnice

2022-09-21 do 2022-09-29

Rzetelna Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: w...

 • Klonowa

2022-08-28 do 2022-09-05

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Skomlin

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Łódzkiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Skomlin

2022-07-26 do 2022-08-03

Najlepsze Usługi Dekarskie Wieruszów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodaw...

 • Grabów nad Prosną

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 301-500m², Doruchów

Doskonałe remontowanie dachów to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Doruchów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Wieluń

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Wieluń

2022-08-11 do 2022-08-19

Solidny Cieśla Wieruszów

Zakres zlecenia: renowacja dachu bitumicznego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pr...

 • Wieluń

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o położenie dachówki ceramicznej, 151-200m², Wieluń

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: materiał po stronie zlece...

 • Wieluń

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m², Brąszewice

Szukasz pasującego do Ciebie zlecenia? Jako sprawdzony profesjonalista wykonujący usługi dekarskie i cieśla pierwszej klasy w mieście Łódzkie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m²". Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Brąszewice

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Kępno

Jako niezawodna firma dekarska, która nie ma sobie równych w regionie Kępna - złóż ofertę i pozwól sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś profesjonalny! Przedstaw ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kępno

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Złoczew

Zainteresowany zgłosił "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jako profesjonalna firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Złoczew

2023-02-03 do 2023-02-03

Perfekcyjne Dekarstwo Wieruszów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Garaż Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: obróbki blacharski...

 • Wierzchlas

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Brzeźnio

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecenioda...

 • Brzeźnio

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 201-300m², Ostrzeszów

Potrzebujesz zlecenia jako ekspert od perfekcyjnego remontowania dachów w rejonie Ostrzeszowa lub w przyległych powiatach? Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Ostrzeszów

2022-11-06 do 2022-11-14

Wymiana Pokrycia Dachowego Wieruszów

Zakres zlecenia: Kompleksowa wymiana dachu w starym domu Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatko...

 • Olszyna

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m², Uszyce

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu naprawy dachów realizuj zlecenie na naprawa dachów. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Uszyce

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na kładzenie Eternit, do 150m², Perzów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Eternit Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: wykonanie ...

 • Perzów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki cementowej, do 150m², Trębaczów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceni...

 • Trębaczów

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 180m² , Wołczyn

Zleceniodawca, który potrzebuje taniej usługi dekarskiej winien już dziś zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Złóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wołczyn

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe