Wymiana dachu w Wieluniu

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 248 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Wieluniu

Wymiana dachu Wieluń

Fach-Dach Tomasz Flaczyński

29 opinii
VIP DACHY - Wymiana dachu Wieluń

VIP DACHY

25 opinii
Firma Dekarsko-Budowlana Adam Synowiec - Wymiana dachu Wieluń

Firma Dekarsko-Budowlana Adam Synowiec

9 opinii
Usługi Dekarskie Arkadiusz Brzozowski - Wymiana dachu Wieluń

Usługi Dekarskie Arkadiusz Brzozowski

1 opinia
Działalność ogólnobudowlana Mariusz Łuszczek - Wymiana dachu Wieluń

Działalność ogólnobudowlana Mariusz Łuszczek

1 opinia
Inex-Bud - Wymiana dachu Wieluń

Inex-Bud

5 opinii
MWer & Co Sp. z o.o. - Wymiana dachu Wieluń

MWer & Co Sp. z o.o.

1 opinia
Firma Ogólnobudowlana - Marcin Wolny - Wymiana dachu Wieluń

Firma Ogólnobudowlana - Marcin Wolny

2 opinie
FHU "STĘPIEŃ" - Wymiana dachu Wieluń

FHU "STĘPIEŃ"

1 opinia
HebanHus - Wymiana dachu Wieluń

HebanHus

1 opinia

Najnowsze z 30 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Wieluniu

Firma Dekarska Wieluń

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Wielunia. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Wieluń

2023-01-18 do 2023-01-26

Dobre Usługi Dekarskie Wieluń

Pracując w branży usług dekarskich od lat, głównie na obszarze Łódzkiego, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wierzchlas

2022-10-12 do 2022-10-20

Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Wieluń

2022-08-11 do 2022-08-19

Dekarstwo Wieluń

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy dekarskiej nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii dekarstwa działający na terenie Wielunia, którzy znają się na swojej pracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wieluń

2022-07-31 do 2022-08-08

Dobra Firma Dekarska

Zleceniodawcę interesuje dobra firma dekarska z Łódzkiego. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Skomlin

2022-07-26 do 2022-08-03

Perfekcyjne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Kliny łudzkie

2022-10-04 do 2022-10-04

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Wójcin

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu naprawy dachów wykonaj zlecenie na naprawa dachów. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Wójcin

2022-10-26 do 2022-11-03

Cieśla Wieluń

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 585m² . To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łubnice

2022-09-21 do 2022-09-29

Tanie Usługi Dekarskie

Klient, który szuka taniej usługi dekarskiej winien koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dzietrzkowice

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Klonowa

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na profesjonalne remontowanie dachów w rejonie Łódzkiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Klonowa

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Uszyce

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Brzeźnio

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od remontu dachu. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Brzeźnio

2022-10-09 do 2022-10-17

Najwyższej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego Wieluń

Jeśli Dekarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bolesławiec

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m², Pajęczno

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoczę...

 • Pajęczno

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m², Pajęczno

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy dach Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Pajęczno

2022-08-30 do 2022-09-07

Remontowanie Dachów

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m²". Zrealizuj usługę wyjątkowego remontowania dachów jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z okolic Łódzkiego i okolicznych miast. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Brąszewice

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Drzazgowa Wola

Składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jako dobra firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Drzazgowa wola

2023-01-21 do 2023-01-26

Naprawa Dachów

Jako ekspert z branży fantastycznych usług dekarskich i naprawy dachów, świadczący usługi dla Klientów z Wieruszowa i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 430m² ". Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Wieruszów

2022-09-23 do 2022-10-01

Perfekcyjny Remont Dachu

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od remontu dachu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Widawa

2022-09-19 do 2022-09-27

Pierwszorzędna Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe p...

 • Widawa

2022-11-08 do 2022-11-16

Solidne Remontowanie Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: o...

 • Chociw

2022-08-12 do 2022-08-20

Remontowanie Dachów

Przyjmij zadanie profesjonalnego remontowania dachów o treści "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m²", jako fachowiec z miejscowości Łódzkie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Szczerców

2023-01-03 do 2023-01-11

Pierwszorzędne Remontowanie Dachów

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi remontowania dachów na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Zaprezentuj propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Szczerców

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 360m² , Grabica

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 360m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia D...

 • Grabica

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidne Usługi Dekarskie

Szukasz skrojonego pod Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec wykonujący usługi dekarskie i cieśla pierwszej klasy wśród firm dekarskich z Wielkopolskiego zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Grabów nad Prosną

2022-09-21 do 2022-09-29

Rzetelne Usługi Dekarskie

Poprzez dbałość o jakość usługi dekarskiej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zadowolić Klientów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Sieradz

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapotrzebowanie na kładzenie papy, do 150m², Sieradz

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: ocieplenie d...

 • Sieradz

2022-08-29 do 2022-09-06

Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: wy...

 • Sieradz

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonały Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: w...

 • Sieradz

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 760m² , Sieradz

Szukane są perfekcyjne usługi dekarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 760m² . Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu remontowania dachów, poznaj szczegóły zlecenia. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sieradz

2022-12-19 do 2022-12-27

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe