Wymiana dachu w Tomaszowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 058 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 397 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Tomaszowie Mazowieckim

Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

KON-BUD Andrzej Konewka

5 opinii
Łukasz Sobczyk - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

Łukasz Sobczyk

2 opinie
Mateusz Damiza - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

Mateusz Damiza

4 opinie
DDO INVEST SP. Z O.O. - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

DDO INVEST SP. Z O.O.

1 opinia
Brawen - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

Brawen

2 opinie
MIWO MICHAŁ WOŹNIAK - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

MIWO MICHAŁ WOŹNIAK

DACHY-MARCIN - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

DACHY-MARCIN

firma uslugowa tomasz pytel - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

firma uslugowa tomasz pytel

ICD USLUGI INSTALACYJNO BUDOWLANE - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

ICD USLUGI INSTALACYJNO BUDOWLANE

Piotr skorupinski - Wymiana dachu Tomaszów Mazowiecki

Piotr skorupinski

Najnowsze z 28 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Tomaszowie Mazowieckim

Pierwszorzędne Remontowanie Dachów Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa, blacha trapezowa, blachodachówka, dachówka cera...

 • Drzazgowa wola

2023-01-21 do 2023-01-26

Zapytanie o położenie blachodachówki, 100m² , Tomaszów Mazowiecki

Klienta interesuje doświadczona firma dekarska z Tomaszowa Mazowieckiego. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Zapytanie o położenie blachodachówki, 100m² . Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Tomaszów Mazowiecki

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Tomaszów Mazowiecki

Jeśli oferujesz pierwszorzędne usługi dekarskie i inne usługi z zakresu dekarstwa na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest skierowane do właśnie Ciebie. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m², Smardzewice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ob...

 • Smardzewice

2022-10-25 do 2022-11-02

Wymiana Pokrycia Dachowego Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 50m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał ...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m², Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodaw...

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-09-19 do 2022-09-27

Wyjątkowa Wymiana Pokrycia Dachowego

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od wyjątkowej wymiany pokrycia dachowego w rejonie Tomaszowa Mazowieckiego lub w przyległych powiatach? Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 100m², Żądłowice

Oferując usługi z zakresu dekarstwa od lat, zwłaszcza na obszarze Łódzkiego, ale także przyległych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Żądłowice

2022-08-26 do 2022-09-03

Usługi Dekarskie Tomaszów Mazowiecki

Oferując usługi dekarskie od lat, głównie na obszarze miejscowości Tomaszów Mazowiecki, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Tomaszów Mazowiecki

2022-08-02 do 2022-08-10

Wysokiej Klasy Naprawa Dachów Tomaszów Mazowiecki

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pr...

 • Koluszki

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Dekarstwo Tomaszów Mazowiecki

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od dekarstwa. Klient, który zleca napisał - Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Koluszki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 201-300m², Koluszki

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi remontowania dachów na wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Koluszki

2022-12-05 do 2022-12-11

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Koluszki

Jako cieśla działający na obszarze Łódzkiego i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego dekarstwa zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Koluszki

2022-10-01 do 2022-10-09

Profesjonalna Naprawa Dachów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu naprawy dachów wykonaj zlecenie na naprawa dachów. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Rawa Mazowiecka

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Rawa Mazowiecka

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Rawy Mazowieckiej. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Rawa Mazowiecka

2022-11-29 do 2022-12-07

Najlepsza Firma Dekarska

Wyślij ofertę Klientowi jako najlepsza firma dekarska oferująca swoje usługi w miejscowości Łódzkie i w przyległych miastach. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Moszczenica

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m², Moszczenica

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Moszczenica

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o położenie Eternit, 550m² , Brzeziny

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 550m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Eternit Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkow...

 • Brzeziny

2022-11-27 do 2022-12-05

Doskonała Naprawa Dachów

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako eksperta od naprawy dachów to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m². Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Brzeziny

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Białaczów, Petrykozy

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pra...

 • Białaczów, Petrykozy

2023-01-15 do 2023-01-23

Świetny Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: karpiówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: obrób...

 • Sulejów

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 180m², Kraśnica

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 180m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: Dwuspadowy z załamaniami ku dołowi Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa ...

 • Kraśnica

2022-10-17 do 2022-10-25

Pierwszorzędne Usługi Dekarskie

Poszukujesz idealnego dla Ciebie Klienta? Jako rzetelny wykonawca wykonujący usługi dekarskie i cieśla bez konkurencji w Łódzkim poznaj treść zlecenia o treści "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, blachodachówki, do 150m²". Złóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Sobawiny

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapotrzebowanie na kładzenie Blacha miedziana na podwójny rąbek, 600m² , Opoczno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 600m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Blach...

 • Opoczno

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebna firma do prac na dachu, 301-500m², Opoczno

Zakres zlecenia: montaż okien dachowych, drabinek, schodków Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia...

 • Opoczno

2022-10-25 do 2022-11-02

Potrzebna firma do prac na dachu, 15m² , Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: Wykonanie doku ogrodowego Powierzchnia dachu: 15m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-17 do 2022-08-25

Znakomita Firma Dekarska

Jako znakomita firma dekarska z miejscowości Piotrków Trybunalski oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o położenie papy, do 150m², Piotrków Trybunalski

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o położenie papy, do 150m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie remontu dachu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-15 do 2022-09-23

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe