Wymiana dachu w Sieradzu

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 089 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 398 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Sieradzu

Wymiana dachu Sieradz

Fach Bud Jacek Stępień

5 opinii
Usługi blacharsko-dekarskie - Wymiana dachu Sieradz

Usługi blacharsko-dekarskie

1 opinia
WOJ-DACH - Wymiana dachu Sieradz

WOJ-DACH

4 opinie
Usługi Dekarskie - Wymiana dachu Sieradz

Usługi Dekarskie

1 opinia
Dachy Zakrzewscy - Wymiana dachu Sieradz

Dachy Zakrzewscy

1 opinia
Zakład budowlany Dub-Bud Zbigniew Dubiak - Wymiana dachu Sieradz

Zakład budowlany Dub-Bud Zbigniew Dubiak

4 opinie
Marcin Rajewski - Wymiana dachu Sieradz

Marcin Rajewski

1 opinia
BUD-MAX ŁUKASZ WOJTASIK - Wymiana dachu Sieradz

BUD-MAX ŁUKASZ WOJTASIK

1 opinia
P.P.H.U. "Magma" - Wymiana dachu Sieradz

P.P.H.U. "Magma"

1 opinia
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ BOROWSKI - Wymiana dachu Sieradz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ BOROWSKI

2 opinie

Najnowsze z 31 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Sieradzu

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Złoczew

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od dekarstwa. Ten Zleceniodawca napisał - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Złoczew

2023-02-03 do 2023-02-03

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Goszczanów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnien...

 • Goszczanów

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 760m² , Sieradz

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące fantastycznej naprawy dachów od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Sieradz lub sąsiednim mieście. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sieradz

2022-12-19 do 2022-12-27

Fenomenalna Firma Dekarska Sieradz

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: w...

 • Sieradz

2022-11-16 do 2022-11-24

Perfekcyjna Naprawa Dachów Sieradz

Zrealizuj zlecenie perfekcyjnej naprawy dachów o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²", jako ekspert z miejscowości Łódzkie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Brzeźnio

2022-10-09 do 2022-10-17

Wymiana Pokrycia Dachowego Sieradz

Wysokiej klasy wymiana pokrycia dachowego to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu cieśli. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sieradz

2022-09-26 do 2022-10-04

Remont Dachu Sieradz

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od remontu dachu. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Sieradz

2022-09-03 do 2022-09-11

Fantastyczne Remontowanie Dachów Sieradz

Klient złożył zapytanie "Zapotrzebowanie na kładzenie papy, do 150m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na zlecenie fantastycznego cieśli z zakresu remontowania dachów. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sieradz

2022-08-29 do 2022-09-06

Tanie Usługi Dekarskie

Usługi dekarskie to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Klonowa

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 550m² , Błaszki

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od perfekcyjnego remontowania dachów w rejonie Łódzkiego lub w rejonie powiatu? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Błaszki

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, 151-200m², Brąszewice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnien...

 • Brąszewice

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Zduńska Wola

Jako cieśla realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze gotowy do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Zduńska Wola

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na kładzenie papy, do 150m², Zduńska Wola

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: montaż rynien T...

 • Zduńska Wola

2023-01-03 do 2023-01-11

Pierwszorzędna Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: oci...

 • Zduńska Wola

2023-01-01 do 2023-01-09

Najwyższej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego

Jeśli Dekarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wola lobudzka folwark gm.szadek

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 240m² , Wola Lobudzka Folwark Gm.szadek

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 240m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Termin rozpoczęcia p...

 • Wola lobudzka folwark gm.szadek

2022-11-06 do 2022-11-14

Solidna Naprawa Dachów

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na solidna naprawa dachów w rejonie Łódzkiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gontu bitumicznego, papy, 151-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Pokaż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

 • Szadek

2023-01-21 do 2023-01-29

Dekarstwo

Zakres zlecenia: naprawa Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny Materiały zapewnia: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgod...

 • Chełmce

2022-12-09 do 2022-12-17

Perfekcyjne Dekarstwo

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego dekarstwa. Klient, który zleca pisze - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Skrzatki

2022-07-20 do 2022-07-28

Rewelacyjne Usługi Dekarskie

Jeśli twoja specjalność to rewelacyjne usługi dekarskie na terenie miejscowości Łódzkie oraz przyległych miast to to zapytanie jest skierowane do właśnie Ciebie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Widawa

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Widawa

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe p...

 • Widawa

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Chociw

Składający zapytanie zgłosił "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jako sumienna firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Chociw

2022-08-12 do 2022-08-20

Wysokiej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego

Ten Klient wprowadził zapytanie "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 360m² ". Wykonaj usługę wysokiej klasy wymiany pokrycia dachowego jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z Łódzkiego i przyległych miast. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Grabica

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjna Wymiana Pokrycia Dachowego

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sędziejowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 40m² , Wiewiórczyn Ul Paderewskiego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 40m² Rodzaj budynku: domek na działce Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: położenie pa...

 • Wiewiórczyn ul paderewskiego

2022-10-10 do 2022-10-18

Pierwszorzędny Remont Dachu

Zachwyć Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Wielkopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma dekarska podejmij się zlecenia "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²" i zapewnij, że realizacja remontu dachu zostanie zakończona z należytą uwagą. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Kawęczyn

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Solidna Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 185m² Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: m...

 • Kawęczyn

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Najlepsza Naprawa Dachów

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kawęczyn

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 7 dni temu

Dobra Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Kawęczyn

2022-12-22 do 2022-12-30

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Grabów Nad Prosną

Będąc obecnym w branży usług dekarskich od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Wielkopolskie, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Grabów nad Prosną

2022-09-21 do 2022-09-29

Wyjątkowa Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: oci...

 • Dobra

2022-09-30 do 2022-10-08

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe