Wymiana dachu w Radomsku

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 427 130 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 069 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Radomsku

Wymiana dachu Radomsko

P.H.U BUDMART

8 opinii
DECER - Wymiana dachu Radomsko

DECER

3 opinie
I&E DESIGN Michał Kwarta - Wymiana dachu Radomsko

I&E DESIGN Michał Kwarta

19 opinii
Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz - Wymiana dachu Radomsko

Usługi Budowlane "MAX-BUD" Piskorz Tomasz

1 opinia
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński - Wymiana dachu Radomsko

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZWAGRO-BUD, Grzegorz Szpeciński

2 opinie
"Sion" Tomasz Stefanek - Wymiana dachu Radomsko

"Sion" Tomasz Stefanek

1 opinia
EKODACH - Wymiana dachu Radomsko

EKODACH

Ekodach - Wymiana dachu Radomsko

Ekodach

TOMI - DACH USLUGI CIESIELSKO DEKARSKIE - Wymiana dachu Radomsko

TOMI - DACH USLUGI CIESIELSKO DEKARSKIE

Mdach - Wymiana dachu Radomsko

Mdach

Najnowsze z 30 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Radomsku

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Radomsko

Dekarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie remontowania dachów. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Radomsko

2023-01-12 do 2023-01-20

Doskonałej Jakości Remont Dachu Radomsko

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Radomsko

2022-11-19 do 2022-11-27

Doskonałe Dekarstwo Radomsko

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 700m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Radomsko

2022-08-23 do 2022-08-29

Profesjonalny Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: Blacha na rąbek Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: obr...

 • Gomunice

2022-08-17 do 2022-08-25

Doskonała Wymiana Pokrycia Dachowego Radomsko

Przekonaj się, że Klienci zlecający wymiana pokrycia dachowego są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od wymiany pokrycia dachowego. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Radomsko

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 151-200m², Kobiele Wielkie

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Kobiele Wielkie

2022-08-03 do 2022-08-11

Pierwszorzędne Usługi Dekarskie Radomsko

Usługi dekarskie w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia wymiany pokrycia dachowego, które ma treść - Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Babczów

2022-08-02 do 2022-08-10

Wyjątkowa Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Pomieszczenie gospodarcze Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: Klie...

 • Gorzkowice

2022-09-21 do 2022-09-29

Dobra Firma Dekarska Radomsko

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ...

 • Kłomnice

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 110m² , Smyków

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 110m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodawcy...

 • Smyków

2022-10-22 do 2022-10-30

Profesjonalne Dekarstwo

Jeśli dekarstwo na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Rozprza

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o położenie papy, do 150m², Wólka Prusicka

Chcesz wykonać zlecenie na remontowanie dachów, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapytanie o położenie papy, do 150m² to dobry wybór. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Wólka prusicka

2022-07-31 do 2022-08-08

Dobra Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: Klient nie po...

 • Wólka prusicka

2022-09-08 do 2022-09-16

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Koniecpol

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnieni...

 • Koniecpol

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Kościelec

Klient napisał "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Jako wyjątkowa firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Kościelec

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m², Kościelec

Skontaktuj się z Klientem jako firma dekarska oferująca swoje doświadczenie na terenie Śląskiego oraz na obszarze Śląskiego. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - warto.

 • Kościelec

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 160m², Aleksandria

To zapytanie o treści - Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 160m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Aleksandria

2022-10-19 do 2022-10-26

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 150m², Przygradów

Klient szuka dobrego cieśli dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 150m². Jeśli świadczysz całe spektrum usług dekarskich w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Przygradów

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, dachówki ceramicznej, do 150m², Konieczno

Zrealizuj zlecenie dotyczące perfekcyjnej wymiany pokrycia dachowego od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Świętokrzyskiego lub okolicy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Konieczno

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Zapytanie o położenie papy, do 150m², Mstów

Profesjonalne dekarstwo to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Mstów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m², Czaryż

Planujesz wykonać zlecenie na wymiana pokrycia dachowego, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m² to doskonały pomysł. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Czaryż

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na kładzenie karpiówki, 100m² , Sulejów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na kładzenie karpiówki, 100m² ", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Sulejów

2022-11-10 do 2022-11-18

Potrzebna firma do prac na dachu, 201-300m², Bełchatów

Jeśli dekarstwo w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Potrzebna firma do prac na dachu, 201-300m²". Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Bełchatów

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m², Bełchatów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecenioda...

 • Bełchatów

2022-09-12 do 2022-09-20

Profesjonalna Wymiana Pokrycia Dachowego

Zrealizuj zadanie profesjonalnej wymiany pokrycia dachowego o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²", jako ekspert z miejscowości Bełchatów. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Bełchatowa nie masz sobie równych. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Bełchatów

2023-01-22 do 2023-01-30

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Bełchatów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: Klient n...

 • Bełchatów

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 16:51

Perfekcyjne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 50m² Rodzaj budynku: Altanka Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: montaż rynien T...

 • Bełchatów

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebna firma do prac na dachu, 15m² , Piotrków Trybunalski

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu naprawy dachów wykonaj zlecenie na naprawa dachów. Poznaj szczegóły zapytania - Potrzebna firma do prac na dachu, 15m² . Przedłóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Piotrków Trybunalski

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidna Wymiana Pokrycia Dachowego

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została utworzona z pasji do dekarstwa i oferuje solidna wymiana pokrycia dachowego na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-02 do 2022-09-10

Znakomity Remont Dachu

Ten Klient jest zdania, że znakomity remont dachu to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie papy, do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Piotrków Trybunalski

2022-09-15 do 2022-09-23

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe