Wymiana dachu w Pajęcznie

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 228 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Pajęcznie

Wymiana dachu Pajęczno

Komplex-dek

1 opinia
Drab-Dach - Wymiana dachu Pajęczno

Drab-Dach

Expressdom - Wymiana dachu Pajęczno

Expressdom

Usługi Dekarskie Karolina Banasiak - Wymiana dachu Pajęczno

Usługi Dekarskie Karolina Banasiak

Marcin Brożyna Usługi Ciesielsko Dekarskie - Wymiana dachu Pajęczno

Marcin Brożyna Usługi Ciesielsko Dekarskie

RubberRoofing - Wymiana dachu Pajęczno

RubberRoofing

SIMBUD - Wymiana dachu Pajęczno

SIMBUD

Marbud - Wymiana dachu Pajęczno

Marbud

BUD-REM USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Wymiana dachu Pajęczno

BUD-REM USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Firma ogólnobudowlana 'Deker' - Wymiana dachu Pajęczno

Firma ogólnobudowlana 'Deker'

Najnowsze z 25 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Pajęcznie

Doskonała Naprawa Dachów Pajęczno

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi naprawy dachów na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pajęczno

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Wólka Prusicka

Ten Klient złożył zapytanie "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Odpowiedz na chęć zatrudnienia cieśli do realizacji usług z zakresu wymiany pokrycia dachowego. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty jest najlepszą decyzją. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wólka prusicka

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m², Pajęczno

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy dach Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Pajęczno

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o położenie papy, do 150m², Wólka Prusicka

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: położenie pap...

 • Wólka prusicka

2022-07-31 do 2022-08-08

Rewelacyjna Wymiana Pokrycia Dachowego Pajęczno

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Drzazgowa wola

2023-01-21 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 151-200m², Szczerców

Profesjonalne dekarstwo to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Szczerców

2023-01-03 do 2023-01-11

Najlepszy Remont Dachu Pajęczno

Ten Klient uważa, że najlepszy remont dachu to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebna firma do prac na dachu, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako cieśla posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Szczerców

2022-11-14 do 2022-11-22

Fantastyczna Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Garaż Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: obróbki blacharski...

 • Wierzchlas

2022-10-12 do 2022-10-20

Dekarstwo Pajęczno

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Bełchatów woj. łódzkie

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Radomsko

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: Klient nie po...

 • Radomsko

2022-11-19 do 2022-11-27

Cieśla Pajęczno

Usługi dekarskie w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako profesjonalny cieśla poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

 • Radomsko

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Radomsko

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: położenie pap...

 • Radomsko

2022-08-06 do 2022-08-14

Zapotrzebowanie na kładzenie papy, 700m² , Radomsko

Klient szuka dobrego cieśli i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapotrzebowanie na kładzenie papy, 700m² . Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług dekarskich w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Radomsko

2022-08-23 do 2022-08-29

Dobry Cieśla

Zlecający, który szuka usługi dekarskiej musi już dziś zgłosić się do cieśli takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Widawa

2022-09-19 do 2022-09-27

Solidna Wymiana Pokrycia Dachowego

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający wymiana pokrycia dachowego są wiarygodni. Wyślij ofertę jako profesjonalista od wymiany pokrycia dachowego. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Widawa

2022-11-08 do 2022-11-16

Pierwszorzędny Remont Dachu

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie remontu dachu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Chociw

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Wieluń

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Wieluń

2022-08-11 do 2022-08-19

Perfekcyjne Dekarstwo

Jako cieśla działający na terenie miejscowości Wieluń i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego dekarstwa podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Potrzebna firma do prac na dachu, do 150m²". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wieluń

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o położenie dachówki ceramicznej, 151-200m², Wieluń

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: materiał po stronie zlece...

 • Wieluń

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Gomunice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: Blacha na rąbek Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: obr...

 • Gomunice

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebna firma do prac na dachu, 201-300m², Bełchatów

Jeśli kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako fachowca od remontowania dachów to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebna firma do prac na dachu, 201-300m². Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Bełchatów

2022-09-15 do 2022-09-23

Doskonałe Remontowanie Dachów

Jeśli świadczysz doskonałe usługi dekarskie i remontowanie dachów na terenie miejscowości Bełchatów oraz sąsiednich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

 • Bełchatów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Bełchatów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Bełchatów

2023-01-22 do 2023-01-30

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 50m² , Bełchatów

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi remontowania dachów na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Bełchatów

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Kościelec

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma dekarska oferująca swoje usługi w miejscowości Śląskie i w przyległych powiatach. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kościelec

2022-07-25 do 2022-08-02

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe