Wymiana dachu w Myśliborzu

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 247 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Myśliborzu

Wymiana dachu Myślibórz

Fach Bud Tomasz Chomicz

24 opinie
DACHSERWIS - Wymiana dachu Myślibórz

DACHSERWIS

4 opinie
BUD-DACH - Wymiana dachu Myślibórz

BUD-DACH

13 opinii
DACH UND FASSADENBAU POLAND - Wymiana dachu Myślibórz

DACH UND FASSADENBAU POLAND

2 opinie
H.M.S. Haus Montage Service - Wymiana dachu Myślibórz

H.M.S. Haus Montage Service

5 opinii
PR budownictwo - Wymiana dachu Myślibórz

PR budownictwo

3 opinie
BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane - Wymiana dachu Myślibórz

BART-BUD Krystian Malinowski Usługi Ogólnobudowlane

7 opinii
BRB Piotr Balcerzak - Wymiana dachu Myślibórz

BRB Piotr Balcerzak

1 opinia
Tomasz Pytel - Wymiana dachu Myślibórz

Tomasz Pytel

1 opinia
Construction of House - Wymiana dachu Myślibórz

Construction of House

2 opinie

Najnowsze z 26 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Myśliborzu

Naprawa Dachów Myślibórz

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi specjalista z zakresu pierwszorzędnej naprawy dachów z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Barlinek

2023-01-16 do 2023-01-24

Perfekcyjne Usługi Dekarskie Myślibórz

Klient, który planuje zakup usługi dekarskiej musi już teraz zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Myślibórz

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 19m² , Myślibórz

Składający zapytanie zgłosił "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 19m² ". Jako sumienna firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Myślibórz

2022-10-23 do 2022-10-31

Świetne Usługi Dekarskie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi dekarskiej Twoja firma prześciga konkurentów. Reputacja, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zleceniodawców. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Barlinek

2022-09-28 do 2022-10-06

Utalentowany Cieśla Myślibórz

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: karpiówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodawcy ...

 • Barlinek

2022-09-25 do 2022-10-03

Doskonałe Dekarstwo Myślibórz

Dla Klienta znalezienie najwyższej klasy firmy dekarskiej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy specjalista w kwestii dekarstwa działający na terenie Zachodniopomorskiego, którzy znają się na swojej pracy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Barlinek

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędny Remont Dachu Myślibórz

Zachwyć Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Myśliborza. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma dekarska podejmij się zlecenia "Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m²" i zapewnij, że realizacja remontu dachu zostanie zakończona z należytą uwagą. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Myślibórz

2022-08-29 do 2022-09-06

Firma Dekarska

Poszukiwana jest rewelacyjna firma dekarska działająca w rejonie Zachodniopomorskiego lub okolicach. Zapoznaj się ze szczegółami zapytania o treści - Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m². Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Lipiany

2022-08-12 do 2022-08-20

Profesjonalny Remont Dachu

Ten Klient jest zdania, że profesjonalny remont dachu to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lipiany

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o położenie gontu bitumicznego, 30m² , Kłodawa

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 30m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny Materiały zapewnia: do uzgodnienia Informacje dodatkowe:...

 • Kłodawa

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Trzcińsko-Zdrój

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe pra...

 • Trzcińsko-Zdrój

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę prace na dachu, 62m² , Brzesko

Zakres zlecenia: Papa Powierzchnia dachu: 62m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: montaż rynien, położenie papy Te...

 • Brzesko

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki cementowej, do 150m², Pyrzyce

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe p...

 • Pyrzyce

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki ceramicznej, do 150m², Pyrzyce

Wyślij ofertę Klientowi jako dobra firma dekarska świadcząca swoje usługi na terenie Pyrzyc oraz w pobliskim rejonie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Pyrzyce

2022-07-19 do 2022-07-27

Najwyższej Klasy Firma Dekarska

Dla Klienta wybranie najwyższej klasy firmy dekarskiej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista działający na terenie Pyrzyc, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Pyrzyce

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano wczoraj o 21:05

Najwyższej Klasy Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jedna strona dwuspadowego Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Pyrzyce

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 8 dni temu

Naprawa Dachów

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od najwyższej klasy naprawy dachów w miejscowości Gorzów Wielkopolski lub w okolicznych miastach? Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-10 do 2022-09-18

Remont Dachu

Ten Klient jest zdania, że najlepszy remont dachu to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o położenie blachodachówki, 80m² ". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako cieśla posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-20 do 2022-09-20

Znakomity Cieśla

Zakres zlecenia: Naprawa dachuwek Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Materiały zapewnia: materiał po ...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 201-300m², Gorzów Wielkopolski

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi wymiany pokrycia dachowego na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o położenie Łupek, do 150m², Gorzów Wielkopolski

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja firma jest utworzona z pasji do dekarstwa i oferuje rewelacyjna naprawa dachów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-07-18 do 2022-07-26

Profesjonalne Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 250m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachoda...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-28 do 2022-11-05

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Gorzów Wielkopolski

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia D...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-12-06 do 2022-12-14

Najwyższej Klasy Remontowanie Dachów

Masz zamiar wykonać zlecenie na remontowanie dachów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 600m² to świetny wybór. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-12-28 do 2023-01-05

Wyjątkowa Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wykonanie opierzenia Powierzchnia dachu: 110m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: obróbki blacharskie...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-06 do 2022-10-14

Firma Dekarska

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma dekarska, która jest ceniona w branży w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego za dokładne realizowanie usług dekarskich, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zapotrzebowanie na kładzenie papy, budynek pow. ok. 20m²". Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-24 do 2022-12-02

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe