Wymiana dachu w Łasku

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 066 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 397 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Łasku

Wymiana dachu Łask

Fach Bud Jacek Stępień

5 opinii
KRZYCH-BUD - Wymiana dachu Łask

KRZYCH-BUD

3 opinie
Well-dom - Wymiana dachu Łask

Well-dom

2 opinie
BK BUSINESS - Wymiana dachu Łask

BK BUSINESS

1 opinia
Pawel Binek - Wymiana dachu Łask

Pawel Binek

1 opinia
Max Pol - Wymiana dachu Łask

Max Pol

Dachowy - Wymiana dachu Łask

Dachowy

Center - Wymiana dachu Łask

Center

Marcin - Wymiana dachu Łask

Marcin

CIESIELSTWO - Wymiana dachu Łask

CIESIELSTWO

Najnowsze z 24 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Łasku

Perfekcyjna Wymiana Pokrycia Dachowego Łask

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Łask

2022-12-31 do 2023-01-01

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Wola Łaska

Należąc do cieśli z tak dużym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi dekarskie na terenie miejscowości Łódzkie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wola łaska

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonałe Remontowanie Dachów Łask

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Zrealizuj zlecenie doskonałego remontowania dachów jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z Łódzkiego i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

 • Sędziejowice

2022-11-30 do 2022-12-08

Cieśla Łask

Jako dobry cieśla z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Łask

2022-11-20 do 2022-11-28

Perfekcyjne Dekarstwo Łask

Skontaktuj się z Klientem jako perfekcyjny cieśla z bogatym doświadczeniem w temacie dekarstwa. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Przedłóż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Widawa

2022-11-08 do 2022-11-16

Rewelacyjna Wymiana Pokrycia Dachowego

Usługi dekarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 40m² ". Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wiewiórczyn ul paderewskiego

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Łask

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkow...

 • Łask

2022-09-30 do 2022-10-08

Potrzebna firma do prac na dachu, do 100m², Widawa

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebna firma do prac na dachu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Widawa

2022-09-19 do 2022-09-27

Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: obróbki ...

 • Borszewice cmentarne

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o położenie gontu bitumicznego, do 150m², Łask

Usługi dekarskie w wykonaniu Twojej firmy to istny majstersztyk? Jako najwyższej klasy cieśla nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Zapytanie o położenie gontu bitumicznego, do 150m². Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łask

2022-08-15 do 2022-08-23

Cieśla

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chociw

2022-08-12 do 2022-08-20

Usługi Dekarskie Łask

Oferując usługi dekarskie od lat, głównie na obszarze miejscowości Zduńska Wola, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Zduńska Wola

2022-09-14 do 2022-09-22

Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: montaż rynien T...

 • Zduńska Wola

2023-01-03 do 2023-01-11

Najwyższej Klasy Firma Dekarska

Skontaktuj się z Klientem jako najwyższej klasy firma dekarska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Zduńska Wola i w przyległych powiatach. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Zduńska Wola

2023-01-01 do 2023-01-09

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 360m² , Grabica

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 360m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia D...

 • Grabica

2022-08-24 do 2022-09-01

Wysokiej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego

Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, 201-300m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy wymiany pokrycia dachowego jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji działalności z okolic Łódzkiego i sąsiednich miast. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Wola lobudzka folwark gm.szadek

2022-11-16 do 2022-11-24

Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 240m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Termin rozpoczęcia p...

 • Wola lobudzka folwark gm.szadek

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Proszę o poradę Materiały zapewnia: do uzgodnienia Informacje d...

 • Dobroń

2022-08-02 do 2022-08-08

Wybitny Cieśla

Klient szuka wybitnego cieśli dla siebie i pisze - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m². Jeśli świadczysz wszechstronne spektrum usług dekarskich w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Dobroń

2022-12-29 do 2022-12-31

Zapytanie o położenie gontu bitumicznego, papy, 151-200m², Szadek

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny, papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodat...

 • Szadek

2023-01-21 do 2023-01-29

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Bełchatów Woj. Łódzkie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ...

 • Bełchatów woj. łódzkie

2022-12-15 do 2022-12-23

Naprawa Dachów

Wykonaj zapytanie dotyczące najwyższej klasy naprawy dachów od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Łódzkie lub okolicy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dłutów

2022-07-28 do 2022-08-05

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 100m² , Pabianice

Składający zapytanie zgłosił "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 100m² ". Jako dobra firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Pabianice

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, do 150m², Pabianice

Jako wyjątkowa firma dekarska z terenu Pabianic oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pabianice

2023-01-05 do 2023-01-13

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe