Wymiana dachu w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Kołobrzegu

Wymiana dachu Kołobrzeg

Marcin Rutkowski Dekarstwo

19 opinii
J&D BUD-REM-DACH Juszko Emilian - Wymiana dachu Kołobrzeg

J&D BUD-REM-DACH Juszko Emilian

9 opinii
SET-DACH - Wymiana dachu Kołobrzeg

SET-DACH

2 opinie
Nord-Majster - Wymiana dachu Kołobrzeg

Nord-Majster

3 opinie
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - Wymiana dachu Kołobrzeg

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

1 opinia
Bau-Sercice Bogdan Gołębiowski - Wymiana dachu Kołobrzeg

Bau-Sercice Bogdan Gołębiowski

1 opinia
A.R.M. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD MIKIELEWICZ - Wymiana dachu Kołobrzeg

A.R.M. USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RYSZARD MIKIELEWICZ

1 opinia
Metal-Tech - Wymiana dachu Kołobrzeg

Metal-Tech

1 opinia
Usługi Ogólnobudowlane - Wymiana dachu Kołobrzeg

Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia
Tomasz Rymaszewski - Wymiana dachu Kołobrzeg

Tomasz Rymaszewski

1 opinia

Najnowsze z 30 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Kołobrzegu

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Kołobrzeg

Wybierz zlecenie dotyczące wyjątkowej wymiany pokrycia dachowego od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kołobrzeg lub okolicy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Kołobrzeg

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Firma Dekarska Kołobrzeg

Zakres zlecenia: docieplenie Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: ocieplen...

 • Kołobrzeg

2023-01-28 do 2023-01-28

Najwyższej Klasy Cieśla Kołobrzeg

Klient poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kołobrzeg

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki ceramicznej, 201-300m², Kołobrzeg

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatko...

 • Kołobrzeg

2023-01-10 do 2023-01-18

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Rymań

Zrealizowanie remontu dachu dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 201-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rymań

2023-01-03 do 2023-01-11

Remont Dachu Kołobrzeg

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodn...

 • Kołobrzeg

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Usługi Dekarskie Kołobrzeg

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Kołobrzeg

2022-12-08 do 2022-12-16

Profesjonalne Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 345m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkow...

 • Kołobrzeg

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 900m² , Kołobrzeg Podczele

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży dekarstwa możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w okolicy miejscowości Zachodniopomorskie, który wysłał zapytanie o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 900m² ". Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Kołobrzeg Podczele

2022-10-19 do 2022-10-27

Tanie Usługi Dekarskie

Klient, który szuka taniej usługi dekarskiej winien koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Rymań

2022-09-28 do 2022-10-06

Wysokiej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego Kołobrzeg

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zlecę prace na dachu, 151-200m²". Wykonaj usługę wysokiej klasy wymiany pokrycia dachowego jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z Kołobrzegu i przyległych miast. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kołobrzeg

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Kołobrzeg

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: o...

 • Kołobrzeg

2022-09-08 do 2022-09-16

Najlepsza Naprawa Dachów

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kołobrzeg

2022-09-04 do 2022-09-12

Pierwszorzędne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecenioda...

 • Kołobrzeg

2022-08-18 do 2022-08-26

Wysokiej Klasy Naprawa Dachów

Przyjmij zadanie wysokiej klasy naprawy dachów o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 301-500m²", jako profesjonalista z miejscowości Kołobrzeg. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Kołobrzegu jesteś jednym z najlepszych. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kołobrzeg

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m², Kołobrzeg

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Kołobrzeg

2022-08-16 do 2022-08-24

Firma Dekarska

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Kołobrzeg. Jako znana firma dekarska wykonaj zlecenie "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kołobrzeg

2022-08-13 do 2022-08-21

Godna Zaufania Firma Dekarska

Ten Składający zapytanie zgłosił "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Jako godna zaufania firma dekarska, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Grzybowo

2022-08-07 do 2022-08-15

Usługi Dekarskie

Wyślij ofertę Klientowi jako firma dekarska oferująca swoje usługi dekarskie w miejscowości Zachodniopomorskie i na obszarze Zachodniopomorskiego. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pleśna

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki cementowej, blachodachówki, budynek pow. ok. 50m², Białogard

Klient szuka dobrego cieśli dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapotrzebowanie na kładzenie dachówki cementowej, blachodachówki, budynek pow. ok. 50m². Jeśli świadczysz całe spektrum usług dekarskich w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Białogard

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m², Białogard

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zapytanie o wyjątkowa wymiana pokrycia dachowego z miejscowościBiałogard. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Białogard

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o położenie blachodachówki, do 150m², Białogard

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Białogard

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o położenie blachodachówki, dachówki ceramicznej, 454m² , Białogard

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zapytanie o położenie blachodachówki, dachówki ceramicznej, 454m² ". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia pierwszorzędnego cieśli z zakresu naprawy dachów. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Białogard

2022-11-18 do 2022-11-26

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Białogard

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecenio...

 • Białogard

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebna firma do prac na dachu, do 150m², Białogard

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Białogardu. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Białogard

2022-09-17 do 2022-09-25

Remontowanie Dachów

Przyjmij zadanie profesjonalnego remontowania dachów o treści "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m²", jako fachowiec z miejscowości Białogard. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Białogardu jesteś w ścisłej czołówce. Skontaktuj się i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Białogard

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Profesjonalne Usługi Dekarskie

Jako wybitny specjalista z branży profesjonalnych usług dekarskich, obsługujący Klientów z miejscowości Gryfice i okolicznych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, budynek pow. ok. 100m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gryfice

2022-09-30 do 2022-10-08

Pierwszorzędne Usługi Dekarskie

Usługi dekarskie w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia wymiany pokrycia dachowego, które ma treść - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 50m² . Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gryfice

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Gryfice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Gryfice

2022-09-07 do 2022-09-15

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Gryfice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodawcy Ter...

 • Gryfice

2022-08-22 do 2022-08-30

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe