Wymiana dachu w Hrubieszowie

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 859 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 348 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Hrubieszowie

Wymiana dachu Hrubieszów

"Stanbud Kompleksowe Inwestycje Budowlane"

3 opinie
Dachy Kalbarczyk Andrzej Firma Usługowo-Handlowa - Wymiana dachu Hrubieszów

Dachy Kalbarczyk Andrzej Firma Usługowo-Handlowa

2 opinie
GRZEGORZ NOWAK NOW-BUD - Wymiana dachu Hrubieszów

GRZEGORZ NOWAK NOW-BUD

1 opinia
Monter - Wymiana dachu Hrubieszów

Monter

P.W. "MAC" Maciej Dziechciowski - Wymiana dachu Hrubieszów

P.W. "MAC" Maciej Dziechciowski

Mar-bud - Wymiana dachu Hrubieszów

Mar-bud

LIDER dach i wnętrze - Wymiana dachu Hrubieszów

LIDER dach i wnętrze

Usługi remontowo budowlane - Wymiana dachu Hrubieszów

Usługi remontowo budowlane

FRU Quatro-System - Wymiana dachu Hrubieszów

FRU Quatro-System

Lukas.nowosad - Wymiana dachu Hrubieszów

Lukas.nowosad

Najnowsze z 29 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Hrubieszowie

Zapytanie o prace na dachu, do 150m², Łuszczów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o prace na dachu, do 150m²". Zrealizuj zadanie doskonałej naprawy dachów jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z Lubelskiego i przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Łuszczów

2022-11-25 do 2022-12-03

Zapytanie o położenie Panel blachodachowy, do 150m², Werbkowice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: Panel blachodachowy Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace:...

 • Werbkowice

2022-11-19 do 2022-11-27

Cieśla Hrubieszów

Jako cieśla działający na obszarze powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałego dekarstwa podejmij współpracę z Klientem, który napisał zapytanie o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Pokaż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Mołożów

2022-11-17 do 2022-11-25

Najwyższej Klasy Naprawa Dachów Hrubieszów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnien...

 • Hrubieszów

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 301-500m², Hrubieszów

Jako solidna firma dekarska, która nie ma sobie równych w rejonie Hrubieszowa - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się na własne oczy, że jesteś profesjonalny! Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Hrubieszów

2022-11-12 do 2022-11-20

Najwyższej Klasy Firma Dekarska Hrubieszów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 50m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace:...

 • Lipina Lubelskje

2022-09-13 do 2022-09-21

Wysokiej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego Hrubieszów

Ten Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m²". Zrealizuj zadanie wysokiej klasy wymiany pokrycia dachowego jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji działalności z okolic Lubelskiego i sąsiednich miast. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Mircze

2022-08-22 do 2022-08-30

Wyjątkowe Usługi Dekarskie Hrubieszów

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży dekarstwa możesz zaoferować swoje wyjątkowe usługi dekarskie Klientowi w rejonie Lubelskiego, który napisał "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 120m² ". Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Antoniówka

2022-08-18 do 2022-08-26

Kompetentny Cieśla

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po ...

 • Łachowce

2022-11-02 do 2022-11-10

Solidna Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Do...

 • Łaszczów

2022-08-21 do 2022-08-29

Rewelacyjna Wymiana Pokrycia Dachowego

Usługi dekarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Poznaj szczegóły zapytania, które brzmi "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 600m²". Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pieniany-Kolonia

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m², Łabunie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Łabunie

2022-09-18 do 2022-09-26

Rzetelna Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: Blacha na rąbek Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Majdan skierbieszowski

2023-01-21 do 2023-01-29

Perfekcyjne Remontowanie Dachów

Perfekcyjne remontowanie dachów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Majdan skierbieszowski

2023-01-21 do 2023-01-29

Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Zamość

2022-11-04 do 2022-11-12

Sumienny Cieśla

Będąc w gronie cieśli z tak bogatym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Zamość i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zapytania. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Zamość

2022-10-20 do 2022-10-28

Znakomity Remont Dachu

Ten Klient jest zdania, że znakomity remont dachu to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie dachówki ceramicznej, do 150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Zamość

2022-09-28 do 2022-10-06

Znakomity Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Zamość

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Zamość

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnie...

 • Zamość

2022-10-31 do 2022-11-08

Doskonałe Remontowanie Dachów

Jako wybitny specjalista od dekarstwa i remontowania dachów, świadczący usługi dla Klientów z Zamościa i pobliskich miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zamość

2023-01-07 do 2023-01-15

Wybitny Cieśla

Jako cieśla oferujesz swoje doświadczenie na terenie Lubelskiego oraz w rejonie powiatu? Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Suchowola

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o położenie blachodachówki, 151-200m², Siennica Różana

Jeśli usługi dekarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wymiany pokrycia dachowego. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Siennica Różana

2022-09-09 do 2022-09-11

Cieśla

Jako dobry cieśla z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, blachodachówki, 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Chełm

2022-08-07 do 2022-08-15

Wyjątkowa Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 34m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Informacje dodatkowe: potrz...

 • Chełm

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Chełm

Oferując usługi z zakresu dekarstwa od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Chełma, ale także pobliskich powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Chełm

2023-01-26 do 2023-02-03

Dobra Firma Dekarska

Dla Klienta wyszukanie dobrej firmy dekarskiej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Chełma, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Chełm

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Chełm

Oczaruj tego Klienta fachowym działaniem w rejonie Chełma. Jako znana firma dekarska podejmij się zlecenia o treści "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m²" i pokaż, że realizacja remontu dachu zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Chełm

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, budynek pow. ok. 100m², Chełm

Planujesz przyjąć zlecenie na naprawa dachów, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o położenie blachy trapezowej, budynek pow. ok. 100m² to świetny wybór. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Chełm

2023-01-10 do 2023-01-18

Pierwszorzędny Remont Dachu

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie remontu dachu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Chełm

2022-08-07 do 2022-08-15

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe