Wymiana dachu w Biłgoraju

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 810 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 283 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Biłgoraju

Wymiana dachu Biłgoraj

Damian Wardach

13 opinii
Dawid Dachy - Wymiana dachu Biłgoraj

Dawid Dachy

2 opinie
Art kuk - Wymiana dachu Biłgoraj

Art kuk

2 opinie
P.U.B. Roman Głowala - Wymiana dachu Biłgoraj

P.U.B. Roman Głowala

7 opinii
GREG-BUD - Wymiana dachu Biłgoraj

GREG-BUD

1 opinia
TM-BUD s.c. - Wymiana dachu Biłgoraj

TM-BUD s.c.

1 opinia
RENOWA usługi ciesielsko-dekarskie i remontowo-budowlane - Wymiana dachu Biłgoraj

RENOWA usługi ciesielsko-dekarskie i remontowo-budowlane

1 opinia
Firma remontowo-budowlana MAGBUD Beata Magdziarz - Wymiana dachu Biłgoraj

Firma remontowo-budowlana MAGBUD Beata Magdziarz

1 opinia
Szula - Wymiana dachu Biłgoraj

Szula

USŁUGI CIESIELSKO-DEKARSKIE - Wymiana dachu Biłgoraj

USŁUGI CIESIELSKO-DEKARSKIE

Najnowsze z 29 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Biłgoraju

Znakomite Usługi Dekarskie Biłgoraj

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnien...

 • Obsza

2023-01-03 do 2023-01-11

Profesjonalne Remontowanie Dachów Biłgoraj

Nie trać energii i wybierz zlecenie na profesjonalne remontowanie dachów z Lubelskiego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Józefów

2022-11-23 do 2022-12-01

Świetny Remont Dachu Biłgoraj

Ten Zlecający wciąż szuka dobrej firmy od remontu dachu. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Biłgoraj

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Biłgoraj

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnieni...

 • Biłgoraj

2022-09-22 do 2022-09-30

Profesjonalny Remont Dachu

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: ...

 • Biłgoraj

2022-08-26 do 2022-09-03

Solidna Naprawa Dachów Biłgoraj

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Jarocin

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 godzin temu

Dekarstwo Biłgoraj

Dla Klienta namierzenie perfekcyjnej firmy dekarskiej nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii dekarstwa działający na terenie Podkarpackiego, którzy znają się na swojej pracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Adamówka

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Suchowola

Wpraw w zachwyt tego Klienta sprawnym działaniem na terenie Lubelskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma dekarska podejmij się zlecenia o treści "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, do 150m²" i dowiedź, że realizacja remontu dachu zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Suchowola

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 130m² , Batorz

Dla Klienta wyszukanie solidnej firmy dekarskiej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Lubelskiego, którzy znają się na swojej pracy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Batorz

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o położenie blachy trapezowej, do 150m², Ruda Różaniecka

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: Stodoła Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodawcy Doda...

 • Ruda Różaniecka

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Najwyższej Klasy Firma Dekarska

Skontaktuj się z Klientem jako firma dekarska oferująca swoje usługi dekarskie w miejscowości Zamość oraz na obszarze Zamościa. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zamość

2022-07-15 do 2022-07-23

Najwyższej Klasy Remontowanie Dachów

Masz zamiar wykonać zlecenie na remontowanie dachów, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m² to wspaniały wybór. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zamość

2022-11-04 do 2022-11-12

Staranne Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Zamość

2022-10-20 do 2022-10-28

Solidne Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Zamość

2022-08-08 do 2022-08-16

Sumienny Cieśla

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecen...

 • Zamość

2022-09-28 do 2022-10-06

Nieprzeciętny Cieśla

Należąc do cieśli z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi dekarskie na terenie miejscowości Zamość i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Zamość

2022-10-31 do 2022-11-08

Wysokiej Klasy Cieśla

Odpowiedz na zapytanie jako cieśla z bogatym doświadczeniem w temacie doskonałych usług dekarskich. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Zamość

2023-01-07 do 2023-01-15

Dobry Cieśla

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 600m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: Wykonawca Info...

 • Żółkiewka-Osada

2022-10-27 do 2022-11-04

Remont Dachu

Klient napisał zlecenie o treści "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie remontu dachu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Leżajsk

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Cieszanów

Ten Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 201-300m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę cieśli do realizacji usług z zakresu naprawy dachów. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Cieszanów

2022-11-26 do 2022-12-04

Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m², Łabunie

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w temacie dekarstwa możesz zaoferować swoje doskonałe usługi dekarskie Zlecającemu w okolicy Lubelskiego, który napisał "Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Łabunie

2022-09-18 do 2022-09-26

Wyjątkowa Naprawa Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa, blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca ...

 • Nisko

2022-07-23 do 2022-07-31

Dobra Firma Dekarska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: Wykonawca Dodatkowe prace: wy...

 • Rudnik nad Sanem

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m², Krzczonów

Zrealizowanie remontu dachu dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na kładzenie blachy trapezowej, do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Krzczonów

2022-10-18 do 2022-10-26

Doskonałe Remontowanie Dachów

Klient wprowadził zapytanie "Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 130m²". Zrealizuj zlecenie doskonałego remontowania dachów jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z Lubaczowa i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

 • Lubaczów

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 301-500m², Stalowa Wola

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 301-500m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Stalowa Wola

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o prace na dachu, budynek pow. ok. 45m², Stalowa Wola

Dla Klienta wybranie wiarygodnej firmy dekarskiej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Stalowej Woli, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Stalowa Wola

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Stalowa Wola

Dla Klienta wyszukanie dobrej firmy dekarskiej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy specjalista w kwestii dekarstwa działający na terenie Stalowej Woli, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Stalowa Wola

2022-09-20 do 2022-09-28

Najlepszy Remont Dachu

Ten Klient uważa, że najlepszy remont dachu to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o położenie papy, budynek pow. ok. 50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako cieśla posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Stalowa Wola

2022-10-27 do 2022-11-04

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe