2026-01-23 do
2026-01-31
dodano 3 godziny temu
Rodzaj budynku: jednorodzinny
Powierzchnia użytkowa: 101-150m²
Kondygnacje: parterowy
Garaż: 1-stanowiskowy
Dach: do uzgodnienia w rozmowie
Zakres zlecenia: stan deweloperski
Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, ale Klient posiada działkę
Zlecenie składa: Inwestor prywatny
Informacje dodatkowe: Poszukujemy firmy do budowy domu jednorodzinnego w Rybniku. Działka ma kształt prostokąta ok. 24 m szerokości x 27 m długości. W drodze są doprowadzone wszystkie media (przyłącza do ustalenia wg warunków).
W załączniku przesyłamy projekt poglądowy – traktujemy go jako punkt wyjścia. Zależy nam na projekcie indywidualnym, z możliwością modyfikacji układu i rozwiązań pod nasze potrzeby. Poddasze ma być przystosowane do użytkowania.
Prosimy o przygotowanie wstępnej wyceny (widełki od–do) na realizację do stanu deweloperskiego z instalacjami (prosimy też o krótkie doprecyzowanie, co dokładnie obejmuje Państwa standard „deweloperski”).
Ogrzewanie planujemy w oparciu o pompę ciepła powietrze–woda + ogrzewanie podłogowe.
Zależy nam na jak najszybszym rozpoczęciu budowy. Inwestycja będzie finansowana bez kredytu. Kierownik budowy jest po naszej stronie. Chcielibyśmy, aby firma wykonawcza zajęła się formalnościami/pozwoleniami po swojej stronie (proszę uwzględnić w zakresie)
Termin rozpoczęcia budowy: najbliższy wolny termin