2026-05-09 do
2026-05-17
dodano 3 godziny temu
Rodzaj terenu: trawnik
Zakres zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie, naprawa i konserwacja zraszaczy
Powierzchnia do nawadniania: 1100m²
Źródło wody: studnia
Informacje dodatkowe: Szukam doświadczonego fachowca do diagnostyki i modernizacji systemu automatycznego nawadniania ogrodu w Białystoku.
Posiadam istniejący system automatycznego nawadniania, który wymaga obecnie profesjonalnego przeglądu, regulacji oraz częściowej modernizacji wynikającej z naturalnych zmian w ogrodzie (rozrost drzew i roślinności, zmiana warunków podlewania, zużycie elementów eksploatacyjnych).
Szukam osoby praktycznej i technicznej, która ma realne doświadczenie z serwisem starszych systemów, potrafi diagnozować problemy, zna rozwiązania Hunter / Rain Bird / Toro lub podobne,
Oczekuję rzetelnej oceny co można przywrócić do sprawności, co warto poprawić i które elementy rzeczywiście wymagają wymiany.
Zależy mi na fachowym podejściu, uczciwej diagnostyce i możliwości dalszej współpracy sezonowej.
Proszę o kontakt osoby, które mają doświadczenie praktyczne,
W odpowiedzi proszę o:
- krótką informację o doświadczeniu,
- zakres wykonywanych prac,
- termin możliwych oględzin.
Zapraszam
Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie