Konstrukcje stalowe z Zgorzelca

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 581 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 330 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Zgorzelcu

Konstrukcje stalowe Zgorzelec

Techni-Hal D.W. Dariusz Wyrozębski

5 opinii

Firma Techni-Hal D.W. Dariusz Wyrozębski świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Zgorzelca i okolic. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

D&M INDUSTRY SP. Z.O.O. - Perfekcyjne Hale Stalowe Zgorzelec

D&M INDUSTRY SP. Z.O.O.

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DM INDUSTRY SP. Z.O.O. jest na to skuteczną metodą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Konstrukcje Stalowe ,,Piotrów" - Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Konstrukcje Stalowe ,,Piotrów"

Szukasz dobrej firmy od konstrukcji inżynierskich? Zaufaj doświadczeniu Konstrukcje Stalowe Piotrów. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Ihor Severyn - Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych Zgorzelec

Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych Zgorzelec

Zleć usługę wysokiej klasy montażu konstrukcji stalowych fachowcom z firmy Ihor Severyn. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Zgorzelec i przyległych miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

MARIO SPAW - Świetne Hale Magazynowe Zgorzelec

MARIO SPAW

Firma MARIO SPAW oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Zgorzelca oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Skład Opału Ecowarm - Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Zgorzelec

Skład Opału Ecowarm

Po prostu zleć prace dotyczące wykonania konstrukcji stalowej ekspertom z miejscowości Zgorzelec. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Zgorzelca są w ścisłej czołówce. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Egda sp.z.o.o - Wyjątkowy Montaż Konstrukcji Stalowych Zgorzelec

Egda sp.z.o.o

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego montażu konstrukcji stalowych fachowcom z firmy Egda sp.z.o.o. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Zgorzelec i okolicznych miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

F.H.U.MIX - Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej w Zgorzelcu

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej w Zgorzelcu

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? F.H.U.MIX będzie najszybszą drogą. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

SPEEDAUTOT - Porządne Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Porządne Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Gdy szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z SPEEDAUTOT perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

LUXBUD - Solidne Hale Magazynowe Zgorzelec

Solidne Hale Magazynowe

Uwierz ekspertom w dziedzinie hal magazynowych i zatrudnij LUXBUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 27 zleceń na wykonanie konstrukcji w Zgorzelcu

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m², Zgorzelec

Wybranie montażu konstrukcji stalowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, do 100m². Zachęcamy do kontaktu.

 • Zgorzelec

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetne Konstrukcje Stalowe Zgorzelec

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 201-300m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Nowogrodziec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Bolesławiec

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², wybranie znakomitego montażu konstrukcji stalowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Bolesławiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 27m², Jeżów Sudecki

Klient napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 27m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Jeżów Sudecki

2022-10-25 do 2022-11-02

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych Zgorzelec

Spraw, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny montażu konstrukcji stalowych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m². Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jelenia Góra

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Osła

Pokaż Klientowi, że lepszej propozycji montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie na terenie Dolnośląskiego, więc jeśli szuka idealnego montażu konstrukcji stalowych to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Osła

2022-11-15 do 2022-11-23

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 2000m², Lipinki Łużyckie

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 2000m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Lipinki Łużyckie

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 2000m², Żary

Rodzaj konstrukcji: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz betonowania słupów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz obetonowania słupów żelbetowych Pozwolenie na ...

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie Zgorzelec

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 20000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalneg...

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 7500m², Żary

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 7500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego ...

 • Żary

2022-09-22 do 2022-09-30

Porządne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 8000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Żary

2022-10-28 do 2022-11-05

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Żary

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy T...

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapytanie o montaż hali magazynowej, 20000m², Żary

Zapytanie o treści - Zapytanie o montaż hali magazynowej, 20000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Żar oraz przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Złotoryja

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Złotoryja

2023-01-05 do 2023-01-13

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą montażu konstrukcji stalowych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Lubsko

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 14:54

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Zgorzelec

Wykonaj usługę wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Lubuskie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Lubuskiego nie masz sobie równych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lubsko

2023-01-06 do 2023-01-14

Znakomity Montaż Konstrukcji Stalowych

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej propozycji montażu konstrukcji stalowych nie znajdzie na terenie Legnicy, więc jeśli szuka znakomitego montażu konstrukcji stalowych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Przedstaw propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Legnica

2022-11-08 do 2022-11-16

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1750m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy...

 • Legnica

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 144m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 144m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Legnica

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Legnica

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 1750m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1750m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z...

 • Legnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 8000m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 8000m² Zakres prac: murowanie ścian Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Zlecimy mu...

 • Legnica

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 150m², Jawor

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 150m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Jawor

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 700m², Krzeszów

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 700m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Krzeszów

2023-02-06 do 2023-02-14
dodano 2 dni temu

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako specjalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zapytanie o treści "Dam zlecenie na montaż konstrukcji, do 100m²" jest idealne dla Ciebie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lubin

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o konstrukcje pod drzwi, okna, do 100m2, Lubin

Oferujesz propozycję dotyczącą montażu konstrukcji stalowych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Lubin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

Rodzaj konstrukcji: Wiata pod malarnię Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informa...

 • Lubin

2022-12-07 do 2022-12-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych