Konstrukcje stalowe z Polkowic

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 425 050 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Polkowicach

Konstrukcje stalowe Polkowice

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

7 opinii

Zleć prace dotyczące wykonania konstrukcji stalowej fachowcom firmy RBUD Przemysław Różycki z miejscowości Polkowice. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Polkowic nie mają sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski - Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych Polkowice

Wysokiej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych

13 opinii

Zleć usługę wysokiej klasy montażu konstrukcji stalowych fachowcom z firmy BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Polkowice i przyległych miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

WAG S.A. - Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie Polkowice

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie

Myślisz, że perfekcyjne konstrukcje inżynierskie to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Smulders-Polska - Solidne Konstrukcje Inżynierskie Polkowice

Smulders-Polska

Jeżeli szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Smulders-Polska są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin już teraz!

BUKU KRZYSZTOF KOCZYŁO - Solidne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Polkowice

BUKU KRZYSZTOF KOCZYŁO

Powierz zadanie wykonania konstrukcji stalowej profesjonalistom z miejscowości Polkowice. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Polkowic nie mają sobie równych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

ALS Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Polkowice

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych Polkowice

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest montaż konstrukcji stalowych. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

KGHM ZANAM Spółka Akcyjna - Porządne Hale Stalowe Polkowice

Porządne Hale Stalowe

Wykonanie hal stalowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. KGHM ZANAM Spółka Akcyjna ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

SIKOR-POL - Najlepszy Montaż Konstrukcji Stalowych w Polkowicach

Najlepszy Montaż Konstrukcji Stalowych w Polkowicach

Sprawdź firmę SIKOR-POL jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najlepszego montażu konstrukcji stalowych na terenie Polkowic lub okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Michal Tasarz - Perfekcyjne Hale Magazynowe Polkowice

Perfekcyjne Hale Magazynowe

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od hal magazynowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Michal Tasarz. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Radoxim Sp. z o.o. - Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Polkowice

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Polkowice

Wykonanie konstrukcji inżynierskich będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Radoxim Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 31 zleceń na wykonanie konstrukcji w Polkowicach

Montaż konstrukcji stalowej, ok. 28t, Krzekotów

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Ilość: ok. 28t Termin rozpoczęcia prac: wrzesień 2022r. Zleceniodawca: Generalny Wykonawca...

 • Krzekotów

2022-08-03 do 2022-08-11

Najlepsze Wykonanie Konstrukcji Stalowej Polkowice

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Lubina. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Lubin

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o konstrukcje pod drzwi, okna, do 100m2, Lubin

Rodzaj konstrukcji: podkonstrukcje pod drzwi i okna w hali sprzedażowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: pozwolenia w posiadaniu Klienta Materiały zape...

 • Lubin

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Lubin

Wykonanie konstrukcji stalowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Lubin

2022-12-07 do 2022-12-15

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych Polkowice

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpienia zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Osła

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1320m², Nowa Sól

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1320m²" jest idealne dla Twojej firmy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nowa Sól

2022-09-14 do 2022-09-22

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Klient napisał "Zlecę montaż konstrukcji, do 100m²". Przyjmij zadanie fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Legnicy i pobliskich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Legnica

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1750m², Legnica

Jeżeli jeszcze jako dobra firma od konstrukcji stalowych potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1750m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Legnicy na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin od razu!

 • Legnica

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 144m², Legnica

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako profesjonalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Legnica

2023-01-15 do 2023-01-23

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży montażu konstrukcji stalowych sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m². Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Legnica

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 1750m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1750m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z...

 • Legnica

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 8000m², Legnica

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 8000m² Zakres prac: murowanie ścian Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Zlecimy mu...

 • Legnica

2022-12-13 do 2022-12-21

Konstrukcje Stalowe Polkowice

Zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 4000m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Dolnośląskiego i okolic. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Chróścina

2022-12-10 do 2022-12-18

Staranne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacj...

 • Bolesławiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Złotoryja

Rodzaj konstrukcji: Klapy stalowe, parasole wychwytowe Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawc...

 • Złotoryja

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 501-1000 m², Leszno

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego...

 • Leszno

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 150m², Jawor

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Jawora. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Jawor

2023-01-05 do 2023-01-13

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawc...

 • Zielona Góra

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: 12x25x3,5 w k...

 • Zielona Góra

2022-08-29 do 2022-09-06

Porządne Konstrukcje Inżynierskie Polkowice

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Zielona Góra

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 501-1000 m², Zielona Góra

Rodzaj konstrukcji: Malowanie proszkowe Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecen...

 • Zielona Góra

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 201-300m², Nowogrodziec

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od konstrukcji inżynierskich poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 201-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Dolnośląskie na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Nowogrodziec

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 2000m², Żary

Rodzaj konstrukcji: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz betonowania słupów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wykonanie podwaliny, mury oporowe oraz obetonowania słupów żelbetowych Pozwolenie na ...

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 20000m², Żary

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż hali magazynowej, 20000m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecenie na montaż hali magazynowej, 7500m², Żary

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 7500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego ...

 • Żary

2022-09-22 do 2022-09-30

Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 8000m², Żary

Klient napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na montaż hali produkcyjnej, 8000m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żary

2022-10-28 do 2022-11-05

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wykonanie konstrukcji stalowej Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy T...

 • Żary

2023-01-18 do 2023-01-26

Najlepsze Konstrukcje Stalowe

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapytanie o montaż hali magazynowej, 20000m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Żary

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Szurkowo

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informac...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Świetne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje d...

 • Szurkowo

2023-01-23 do 2023-01-31

Najwyższej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z zakresu montażu konstrukcji stalowych znajdź najlepszą ofertę pod zlecenie - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali z biurem, do 100m². Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Miękinia

2022-11-28 do 2022-11-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych