Konstrukcje stalowe z Międzychodu

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 391 364 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 251 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Międzychodzie

Konstrukcje stalowe Międzychód

Firma Osses - Pawilony - Obróbki blacharskie - Płyty warstwowe

5 opinii

Powierz prace dotyczące montażu konstrukcji stalowych specjalistom z miejscowości Międzychód. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Międzychodu są w ścisłej czołówce. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PŁYTOMONT - Cenione Konstrukcje Stalowe Międzychód

PŁYTOMONT

Cenione konstrukcje stalowe z przewozem pod Twoje drzwi to normalna metoda pracy PŁYTOMONT, dzięki której będziesz w pełni rad. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PROAGRO Sp. z o.o. - Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie Międzychód

PROAGRO Sp. z o.o.

Według Ciebie perfekcyjne konstrukcje inżynierskie to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Wojciech Korpik Nadzory Budowlane - Opłacalne Konstrukcje Stalowe Międzychód

Wojciech Korpik Nadzory Budowlane

Chcąc dotrzeć do opłacalnych konstrukcji stalowych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Wojciech Korpik Nadzory Budowlane jest najwyższej próby. Ustal pasujący termin już teraz!

Bubnowski - Dobre Konstrukcje Stalowe Międzychód

Bubnowski

Znalezienie dobrych konstrukcji stalowych to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Bubnowski posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Budowlane Paech - Profesjonalne Hale Stalowe Międzychód

Przedsiębiorstwo Budowlane Paech

Myślisz, że profesjonalne hale stalowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 31 zleceń na wykonanie konstrukcji w Międzychodzie

Profesjonalne Konstrukcje Inżynierskie Międzychód

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 101-200m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Łowyń

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 201-300m², Nowy Tomyśl

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: malowanie dachu Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Nowy Tomyśl

2022-08-11 do 2022-08-19

Świetne Konstrukcje Stalowe Międzychód

Ten Zlecający potrzebuje dobrej firmy od konstrukcji stalowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 1600m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Zbąszyń

2022-09-23 do 2022-10-01

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych Międzychód

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Info...

 • Tarnowo Podgórne

2022-12-14 do 2022-12-22

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Przelewice

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m²" jest idealne dla Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Przelewice

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 201-300m², Oborniki

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako profesjonalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Oborniki

2022-09-08 do 2022-09-16

Najwyższej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 301-500m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Oborniki

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Montaż konstrukcji stalowej, ok. 25t, Więckowice

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z dziedziny montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Montaż konstrukcji stalowej, ok. 25t. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Więckowice

2022-08-03 do 2022-08-26

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "GW zleci montaż konstrukcji stalowej, ok. 25t" jest idealne dla Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Więckowice

2022-07-25 do 2022-08-02

Montaż konstrukcji stalowej, 1000m2, Więckowice

Zakres zlecenia: montaż konstrukcji stalowej Rodzaj obiektu: hala Powierzchnia: ok. 1000m2 Informacje dodatkowe: Klientka prześle szczegółowy zakres zainteresowanym Firmom Termin rozpoczęcia prac: połowa sierpnia 2022r...

 • Więckowice

2022-07-14 do 2022-07-22

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 4500m², Plewiska

Rodzaj konstrukcji: dozbrajanie stropu + słupów Powierzchnia konstrukcji: 4500m² Zakres prac: dozbrajanie Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z ...

 • Plewiska

2022-09-09 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 5m², Chociule

Ten Zleceniodawca wciąż potrzebuje specjalisty od konstrukcji stalowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 5m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chociule

2022-09-06 do 2022-09-30

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 2000m², Gorzów Wielkopolski

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Term...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 170m², Gorzów Wielkopolski

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 170m² Zakres prac: Montaż blach Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: 5 t...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Gorzów Wielkopolski

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 501-1000 m², dotarcie do najwyższej klasy montażu konstrukcji stalowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę montaż hali z biurem, 2370m², Gorzów Wielkopolski

Spowoduj, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu montażu konstrukcji stalowych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecę montaż hali z biurem, 2370m². Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-12-09 do 2022-12-17

Konstrukcje Inżynierskie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od konstrukcji inżynierskich potrzebujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 2000m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Gorzów Wielkopolski z pewnością uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-01 do 2022-09-09

Dobry Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby...

 • Suchy Las

2022-09-17 do 2022-09-25

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Międzychód

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako sprawdzony profesjonalista z zakresu rewelacyjnego wykonania konstrukcji stalowej? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Poznań

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 301-500m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wykonanie balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, przegród balkonowych Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapew...

 • Poznań

2022-12-14 do 2022-12-22

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych

Udowodnij Klientowi, że takiej propozycji montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Poznania, więc jeżeli szuka taniego montażu konstrukcji stalowych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Poznań

2022-10-26 do 2022-11-03

Solidne Konstrukcje Stalowe

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od konstrukcji stalowych. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Poznań

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na montaż stelażu, 501-1000 m², Poznań

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od konstrukcji inżynierskich potrzebujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na montaż stelażu, 501-1000 m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Poznań

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1500m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Poznań

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1400m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1400m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin skor...

 • Poznań

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Masz zamiar wykonać zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowej, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 45m² to rewelacyjny pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Poznań

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż stelażu, 32m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 32m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy In...

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Solidne Konstrukcje Inżynierskie

Nadal możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Poznań

2022-11-19 do 2022-11-27

Doskonałe Konstrukcje Stalowe

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o montaż konstrukcji, do 100m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie konstrukcji stalowych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Poznań

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m², Poznań

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 12m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Poznań

2022-07-18 do 2022-07-26

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy In...

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych