Konstrukcje stalowe z Malborka

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 227 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Malborku

Konstrukcje stalowe Malbork

Odpowiednie Konstrukcje Stalowe

1 opinia

Gdy szukasz najlepszej oferty konstrukcji stalowych w rejonie Malborka, zatrudnij fachowców w branży. Konstrukcje-Malbork Mateusz Cymański wykorzysta swoje kompetencje i przedstawi Ci świetną propozycję. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Firma Handlowo Usługowa Paweł Krupiński - Najlepsze Hale Magazynowe Malbork

Najlepsze Hale Magazynowe Malbork

1 opinia

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Firma Handlowo Usługowa Paweł Krupiński z Malborka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

PreHouses Paweł Czopek - Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Malbork

PreHouses Paweł Czopek

2 opinie

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy PreHouses Paweł Czopek, która świadczy usługi wykonania konstrukcji stalowej na bardzo wysokim poziomie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Your Family Home - Dobre Konstrukcje Stalowe Malbork

Your Family Home

8 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, pomimo że próbujesz znaleźć go od dawna? Your Family Home może być Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

DOR_TECH - Porządne Konstrukcje Stalowe Malbork

Porządne Konstrukcje Stalowe

Dobre konstrukcje stalowe z przewozem pod Twoje drzwi to zwyczajna usługa DOR_TECH, dzięki której będziesz na 100% rad. Ustal pasujący termin od razu!

Mbh system - Porządne Konstrukcje Inżynierskie Malbork

Porządne Konstrukcje Inżynierskie Malbork

Przygotowanie konstrukcji inżynierskich będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mbh system ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Safety Group JJ S.C. - Pierwszorzędne Hale Stalowe Malbork

Safety Group JJ S.C.

Zaufaj specjalistom w dziedzinie hal stalowych i zatrudnij Safety Group JJ S.C.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

SW Constructions - Tanie Konstrukcje Stalowe Malbork

SW Constructions

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy konstrukcji stalowych, mimo że szukasz go od dłuższego czasu? SW Constructions może ma szansę zakończyć Twój problem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Yucon Pomorze - Pierwszorzędne Hale Magazynowe w Malborku

Pierwszorzędne Hale Magazynowe w Malborku

Jeżeli szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Yucon Pomorze są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

Hagbud - Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie Malbork

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Firma Hagbud świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Malbork i okolic. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Najnowsze z 27 zleceń na wykonanie konstrukcji w Malborku

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 864m², Nowy Staw

Ten Zlecający wciąż potrzebuje specjalisty od konstrukcji inżynierskich. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 864m², chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Nowy Staw

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 110m², Tczew

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 110m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Termin sko...

 • Tczew

2022-10-11 do 2022-10-19

Znakomite Konstrukcje Stalowe Malbork

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: 10x15...

 • Tczew

2022-09-13 do 2022-09-21

Świetne Konstrukcje Stalowe

To zlecenie o treści - Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 301-500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Pomorskie i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Gdańsk. Żuławki gm. Stegna

2022-07-22 do 2022-07-30

Doskonały Montaż Konstrukcji Stalowych Malbork

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

 • Elbląg

2022-09-27 do 2022-10-05

Profesjonalne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Malbork

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na profesjonalne wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Elbląga i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1250m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Elbląg

2022-08-06 do 2022-08-14

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, 14000m², Elbląg

Rodzaj konstrukcji: produkcyjno-magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 14000m² Zakres prac: budowa hali produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną infrastrukturą Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykon...

 • Elbląg

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Starogard Gdański

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje d...

 • Starogard Gdański

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na montaż konstrukcji, 201-300m², Starogard Gdański

Rodzaj konstrukcji: Montaż prefabrykatów żelbetowych Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: fir...

 • Starogard Gdański

2022-11-30 do 2022-12-29

Korzystny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: Wiata demontaz i montaz Powierzchnia konstrukcji: 800m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje...

 • Pruszcz Gdański

2022-11-18 do 2022-11-26

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: szklarnia Powierzchnia konstrukcji: 6m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe...

 • Straszyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Mierzeszyn

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Termin...

 • Mierzeszyn

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 7m², Gdańsk

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 7m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Gdańsk oraz przyległych powiatów. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Gdańsk

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: ...

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Świetne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 900m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: g...

 • Gdańsk

2022-11-12 do 2022-11-20

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: fi...

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: zadaszenie stalowo- szklane Powierzchnia konstrukcji: 60m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlece...

 • Gdańsk

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na montaż hali magazynowej, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzystania z oferty: m...

 • Gdańsk

2022-10-10 do 2022-10-10

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż dachu, 10m², Gdańsk

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 10m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje ...

 • Gdańsk

2023-01-12 do 2023-01-20

Wysokiej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: Konstrukcja nośna Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy ...

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1143m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Wyczechowo

2022-11-12 do 2022-11-20

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie Malbork

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Gdynia

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m², Gdynia

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 501-1000 m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z Gdyni i przyległych miast. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gdynia

2022-11-05 do 2022-11-13

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na doskonałe wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Gdyni i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Gdynia

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, 30m², Gdynia

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż stelażu, 30m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z Gdyni i z sąsiednich miast. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gdynia

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 2000m², Kartuzy

Ten Klient myśli, że rewelacyjne konstrukcje stalowe to trudny temat. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 2000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kartuzy

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 201-300m², Kosakowo

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kosakowo

2022-09-29 do 2022-10-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych